Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - oficjalna premiera już za tydzień!

327 postów w tym temacie

Wlasnie odkrylem cos ciekawego...

Status zamowienia: (zostanie wyslane kiedy CDP znajdzie moja kopie gry)

Data realizacji (wysylki) zmaowienia: 27.04

Eeeeee... jedno drugie wyklucza... chyba ze ta druga informacja dotyczy tego kiedy CDP "planuje" wyslac moja gre, a z tych planow wiele wyjsc nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2006 o 12:13, Destro napisał:

Nie bardzo rozumiem. Nigdy nie gwarantowaliśmy dostawy w dniu premiery dla osób które wybrały
dostawę pocztą (!). Przesyłka pocztowa, w odróżnieniu od kurierskiej, jest dostarczana w ciągu
3 dni roboczych. Licząc od dziś (wysyłka), pierwszy dzień roboczy wypada jutro, drugi 2giego
maja, trzeci 4tego maja. Czyli wszystko się zgadza.


Najpierw wciskacie że to NCSoft się opóźniło. teraz piszecie co innego.Zdecydujcie się. I powtarzam w opcjach wybralismy kuriera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 12:12, Lady Vader napisał:

>
> O jakim tygodniowym opóźnieniu mówisz?. Gry zostały wysłane JEDEN DZIEŃ później,
niż
> miały zostać wysłane pierwotnie.
>
Proszę nie robic ze mnie idiotki. I na maile dotyczące zamówien wypadałoby odpowiadać


WSZYSTKIE, powtarzam WSZYSTKIE potwierdzone i zapłacone (również za pobraniem) zamówienia pre-order zostaną wysłane w dniu DZISIEJSZYM.

Osoby, które zamówiły grę przesyłką kurierską otrzymają ją w piątek, 28 kwietnia.

Nie sugerujcie się informacją znajdującą się w statusie waszego zamówienia, gdyż jest tam błąd. W tej chwili poprawiamy ten błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 12:18, Lady Vader napisał:

Najpierw wciskacie że to NCSoft się opóźniło. teraz piszecie co innego.Zdecydujcie się. I powtarzam
w opcjach wybralismy kuriera!


Przepraszam bardzo ale mój poprzedni post był adresowany do użytkownika "toolek" - proszę zwrócić na to uwagę - http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=6907&pid=239 :)

Jeśli chodzi o Twoje zamówienie to jest ono jednym z kilku na których faktycznie pojawia się błędna data. Właśnie to sprawdzamy. Proszę się tym nie sugerować, informowaliśmy tylko o jedno-dniowym przesunięciu wysyłki i tego się proszę trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2006 o 12:19, Johnny Bravo napisał:

WSZYSTKIE, powtarzam WSZYSTKIE potwierdzone i zapłacone (również za pobraniem) zamówienia pre-order
zostaną wysłane w dniu DZISIEJSZYM.

Osoby, które zamówiły grę przesyłką kurierską otrzymają ją w piątek, 28 kwietnia.

Nie sugerujcie się informacją znajdującą się w statusie waszego zamówienia, gdyż jest tam błąd.
W tej chwili poprawiamy ten błąd.

No to wszystko wyjaśnia. Ibardzo dobrze:D Tylko po co te ściemnianie z tym NCsoftem, że to niby on zawalił. I ponawiam pytanie dlaczego nie odpowiadacie na maile dot. zamówień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kilka slow wyjasnienia. wysylka wszystkich potwierdzonych zamowien GW:F zostala przesunieta o jeden dzien, za co serdecznie przepraszamy.
spowodowane to jest opoznieniem transportu z NcSoftu, z przyczyn od nas niezaleznych.

Zamowienia kurierskie beda zatem z doreczeniem na piatek, co w zaden sposob nie powinno przeszkodzi w ciaglej zabawie z GWF od eventu.
Zamowienia pocztowe beda dostarczane zgodnie z terminem poczty, zatem powinny docierac zapewne od soboty.

i jeszcze uwaga dla osob, ktore wybraly przesylke kurierska (i potwierdzily zamowienia lub zaplacily), a w statusie maja bledna date dostawy np. 4-5 maja.
Przesylki wyjda w dniu dzisiejszym (27.04) z dostawą na jutro (28.04).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 12:22, Lady Vader napisał:

No to wszystko wyjaśnia. Ibardzo dobrze:D Tylko po co te ściemnianie z tym NCsoftem, że to
niby on zawalił.

Lady Vader, nie mamy powodów aby ściemniać. Niestety, tak jak wszystkie inne kraje w Europie, pudełka GW:F otrzymujemy bezpośrednio od NCSoftu. Przedsięwzięcie jest gigantyczne i niestety już w trakcie wysyłania gier do poszczególnych krajow okazało się gier nie uda się dostarczyć tak jak wcześniej to planowano. I to nie tylko do nas :). Być może m.in. dlatego jednodniowy, przedpremierowy event, wydłużono ostatecznie do trzech dni :)

Dnia 27.04.2006 o 12:22, Lady Vader napisał:

I ponawiam pytanie dlaczego nie odpowiadacie na maile dot. zamówień??

Z tego co widzę generalnie nasze maile nie dotarły do Ciebie, co bardzo mnie dziwi :(. Nasz DOK sprawdzi jeszcze raz czy dotarła od Ciebie korespondencja i czy udzielona na nią odpowiedzi. Wszystkie maile czytamy i na wszystkie odpowiadamy, choć faktycznie przy tak ogromnych premierach jak GW:F nasz standardowy czas odpowiedzi może ulec lekkiemu wydłużeniu. M.in. dlatego działamy też tu na forum :)

PS: Właśnie mnie poinformowano że data na Twoim zamówieniu powinna się już wyświetlać poprawnie. Przepraszamy za zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 12:19, Johnny Bravo napisał:

Nie sugerujcie się informacją znajdującą się w statusie waszego zamówienia, gdyż jest tam błąd.
W tej chwili poprawiamy ten błąd.

Pytanie: kiedy (dokładnie) otrzymam informację jaki numer otrzymała moja przesyłka w Masterlinku? Jak na razie moje zamówienie ma nadal status: zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne), a tłumaczenie się, że jest tam błąd też zbyt dobrze nie świadczy o Waszym profesjonaliźmie. Tym bardziej, że w jednym z wcześniejszych komentarzy kogoś z obsługi zostało napisane, że mamy tam sprawdzać co się dzieje z naszą przesyłką. Jedni mają już pakowane, inni nadal czekają na dostępność produktu - Cuda, cuda ogłaszają...
Oj nigdy więcej pre-orderów z Waszej firmy.
P.S. Problemów ze skrzynką mailową nie posiadam - po prostu mail nie został wysłany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie do jasnej ciasnej minimum od 11 storny pierwszy post jest Tuddrussela i jest wyraźnie napisane:... i jeszcze uwaga dla osob, ktore wybraly przesylke kurierska (i potwierdzily zamowienia lub zaplacily), a w statusie maja bledna date dostawy np. 4-5 maja.
Przesylki wyjda w dniu dzisiejszym (27.04) z dostawą na jutro (28.04).
Przeczytajcie do dokłądnie, oni już dawno pisali że wysłane będzie dzisiaj więc o co tyle krzyku (boshe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2006 o 12:39, Destro napisał:

Lady Vader, nie mamy powodów aby ściemniać. Niestety, tak jak wszystkie inne kraje w Europie,
pudełka GW:F otrzymujemy bezpośrednio od NCSoftu. Przedsięwzięcie jest gigantyczne i niestety
już w trakcie wysyłania gier do poszczególnych krajow okazało się gier nie uda się dostarczyć
tak jak wcześniej to planowano. I to nie tylko do nas :). Być może m.in. dlatego jednodniowy,
przedpremierowy event, wydłużono ostatecznie do trzech dni :)

dobra. wkurzyłam się i może źle zinterpretowałam sytuację. Wchodzę rano na konto mojego faceta i widzę że GW będzie dostarczone dopiero 4 maja a na forum gram.pl pracownik CDP daje do zrozumienia że to wina NCSoftu. No i wyszło nieporozumienie. Niestety dość rzadko przebywam na forum i nie śledzę szczegółowo wszystkich wątków

Dnia 27.04.2006 o 12:39, Destro napisał:

> I ponawiam pytanie dlaczego nie odpowiadacie na maile dot. zamówień??
Z tego co widzę generalnie nasze maile nie dotarły do Ciebie, co bardzo mnie dziwi :(. Nasz
DOK sprawdzi jeszcze raz czy dotarła od Ciebie korespondencja i czy udzielona na nią odpowiedzi.
Wszystkie maile czytamy i na wszystkie odpowiadamy, choć faktycznie przy tak ogromnych premierach
jak GW:F nasz standardowy czas odpowiedzi może ulec lekkiemu wydłużeniu. M.in. dlatego działamy
też tu na forum :)

PS: Właśnie mnie poinformowano że data na Twoim zamówieniu powinna się już wyświetlać poprawnie.
Przepraszamy za zamieszanie.

Odpowiedż na zadane przeze mnie pytanie dotarła jakieś 10 minut temu;/ troszkę późno, ale z treści odpowiedzi wynika ze i tak bym nie załapała się na pakiet dodatkowy.

Co do zamówienia to bardzo się cieszę że zostanie zrealizowane już jutro.

Dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pajonk, jeśli wiele osób maila dostało (sam sprawdze jak wruci brat i poda mi swoje hasło do skrzynki), wiec musiał do ciebie poporstu nie dojść, i przeczytaj mojego poprzedniego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne. Wynikło z tego wszystkiego jedno wielkie nie porozumienie. Sprawdziłem przed chwilą status swojego zamówienia i rzeczywiście błąd jest już poprawiony.

Przewidywana data dostawy: 28 kwietnia
Data realizacji (wysyłki) zamówienia: 27 kwietnia 2006

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 12:40, Pajonk78 napisał:

Pytanie: kiedy (dokładnie) otrzymam informację jaki numer otrzymała moja przesyłka w
Masterlinku? Jak na razie moje zamówienie ma nadal status: zamówienie jest gotowe do wysyłki
(zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)
, a tłumaczenie się, że jest tam


Ja ilekroć zamawiam gry, nr listu mam zawsze wieczorkiem w dniu wysyłki. Biorąc pod uwage ilość wysyłek (ciekawe jaka to liczba, >10000tyś) może to być później, a już napewno będzie widoczny w wysłanych zamówieniach, dla tych co emaili nie dostaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 12:50, PharauhnMizzrym napisał:

Pajonk, jeśli wiele osób maila dostało (sam sprawdze jak wruci brat i poda mi swoje hasło do
skrzynki), wiec musiał do ciebie poporstu nie dojść, i przeczytaj mojego poprzedniego posta.


Ja nie mam błędnej daty - do niedawna miałem 26 kwietnia, teraz zmieniło się na 27 kwietnia. Tylko muszę zadzwonić do firmy kurierskiej i zmienić adres dostawy zamówienia, bo niestety obsługa CDP jakoś nie może tego dokonać w moim zamówieniu. :( Swoją drogą to trochę dziwne jak dla mnie: ani ja nie mogę zmodyfikować adresu dostawy, ani obsluga CDP na moją prośbę też nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 12:50, PharauhnMizzrym napisał:

Pajonk, jeśli wiele osób maila dostało (sam sprawdze jak wruci brat i poda mi swoje hasło do
skrzynki), wiec musiał do ciebie poporstu nie dojść, i przeczytaj mojego poprzedniego posta.

Ja nie znam nikogo, kto dostal miala informujacego o wysylce opoznionej o 1 dzien. Raczej wiele osob nie dostalo takiego maila i prawie wszyscy sie na to skarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować