Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - oficjalna premiera już za tydzień!

327 postów w tym temacie

Mam pytanie... dzisiaj (26.04) miala sie odbyc wysylka GWF. Wiec wchodze na swoje kato i klikam zamowienie, po czym otwiera mi sie GWF , zamowienie zlozone 01.03 i caly czas pisze "zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gry wszystkie produkty będą dostępne)" , a przeciez juz dzisiaj powinno zostac wyslane. W sklepie gram.pl pisze, ze towar (GWF) jest chwilowo niedostepny, jutro swieto w GWF i chcialbym w nim uczestniczyc, a kompletnie nie wiem co sie dzieje z moja kopia... moze CDP cos napisze na ten temat, a moze juz ktos ma potwierdzona i wyslana przesylke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 17:38, slipcio napisał:

Mam pytanie... dzisiaj (26.04) miala sie odbyc wysylka GWF. Wiec wchodze na swoje kato i klikam
zamowienie, po czym otwiera mi sie GWF , zamowienie zlozone 01.03 i caly czas pisze "zamówienie
jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gry wszystkie produkty będą dostępne)"
, a przeciez
juz dzisiaj powinno zostac wyslane. W sklepie gram.pl pisze, ze towar (GWF) jest chwilowo niedostepny,
jutro swieto w GWF i chcialbym w nim uczestniczyc, a kompletnie nie wiem co sie dzieje z moja
kopia... moze CDP cos napisze na ten temat, a moze juz ktos ma potwierdzona i wyslana przesylke?


Data wysłania przesyłki została przesunięta na jutro.
A do grania potrzebujesz tylko clienta i klucz do eventa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Innymi słowy: druga polska premiera związana z Guild Wars, w której ponownie CDP dał ciała.
Dzięki wielkie o "najlepszy" sklepie w Polsce. :P
Ciekawe czy Wasza oferta sklepowa jest ofertą w rozumienia Kodeksu Cywilnego? Jeśli tak to może być naprawdę cieawie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trudno że się trochę opóżni wysyłka. Nie ukrywam że chętnie bym jutro sprawdził zawartość EK ale i tak można uczestniczyć w jutrzejszym święcie :) Jest to jakies pocieszenie.

Pozdrawiam i do zobaczenia w Cantha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 18:01, macabra2 napisał:

No trudno że się trochę opóżni wysyłka. Nie ukrywam że chętnie bym jutro sprawdził zawartość
EK ale i tak można uczestniczyć w jutrzejszym święcie :) Jest to jakies pocieszenie.

Pozdrawiam i do zobaczenia w Cantha.

Co do tego święta to nie jestem do końca pewien...
Jeśli sprawdzić swoje Account Keys, to preorder key dodaje:
-preorder items
-Dostęp do betatestów

Chyba, że się myle. Wtedy przepraszam za zamieszanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje to preorder key daje nam możliwość grania od jutra przez 48h, więc spokojnie się na to święto załapiemy. Żeby grać bez przerwy wystarczy wpisać klucz który dostaniesz razem z grą do 9:00 w sobotę i normalnie możesz kontynuować gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 18:20, macabra2 napisał:

Z tego co się orientuje to preorder key daje nam możliwość grania od jutra przez 48h, więc
spokojnie się na to święto załapiemy. Żeby grać bez przerwy wystarczy wpisać klucz który dostaniesz
razem z grą do 9:00 w sobotę i normalnie możesz kontynuować gre.

W takim razie przepraszam za wywołane niepokoje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 17:53, Pajonk78 napisał:

Innymi słowy: druga polska premiera związana z Guild Wars, w której ponownie CDP dał
ciała.
Dzięki wielkie o "najlepszy" sklepie w Polsce. :P
Ciekawe czy Wasza oferta sklepowa jest ofertą w rozumienia Kodeksu Cywilnego? Jeśli tak to
może być naprawdę cieawie. :P



kilka slow wyjasnienia. wysylka wszystkich potwierdzonych zamowien GW:F zostala przesunieta o jeden dzien, za co serdecznie przepraszamy.
spowodowane to jest opoznieniem transportu z NcSoftu, z przyczyn od nas niezaleznych.

Zamowienia kurierskie beda zatem z doreczeniem na piatek, co w zaden sposob nie powinno przeszkodzi w ciaglej zabawie z GWF od eventu.
Zamowienia pocztowe beda dostarczane zgodnie z terminem poczty, zatem powinny docierac zapewne od soboty.

Jesli uwazasz, ze "dalismy ciala" to jeszcze raz przepraszam w imieniu sklepu.gram.pl za zaistniala sytuacje.
a jesli masz watpliwosci co do oferty zapraszam do pomocy w sklepie lub najlepiej bezposredniego kontaktu z naszym dzialem obslugi http://www.gram.pl/sklep_pomoc.asp

jarek/gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W porządku. Ja np się nie gniewam :P
W sumie zastanawia mnie tylko jedna rzecz.
Zamówiłem GW F poprzez pocztę polską więc nie wiem czy mogę spodziewać się paczki w sobotę czy dopiero w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 18:48, Tuddrussel napisał:

Zamowienia kurierskie beda zatem z doreczeniem na piatek, co w zaden sposob nie powinno przeszkodzi
w ciaglej zabawie z GWF od eventu.



Jestem czeialski, ale chce mieć pewność. :P
Od eventu czyli od jego początku, czy dopiero po evencie.
Może jestem niekumaty, ale chciałbym wiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki winnemu - nie obchodzi mnie czy to wina CD PROJEKT czy NCsoft bo jutro powinienem mieć na biurku egzemplaż GW : Factions i co ? Wydaje mi się że płacę za dostarczenie gry w terminie :|


tak się składa że dla mnie to dość istotna różnica czy gra dojdzie jutro czy w piątek, bo jutro mam wolne i moge cały dzień na kuriera czekać, a w piątek idę do szkoły i może mnie w tym czasie nie być w domu. Moje pierwsze zamówienie w tym sklepie i już takie coś - a tu się jeszcze dowiaduję że to się drugi raz zdarza ! Naprawdę przykre, zwłaszcza że to miałbyć rzekomo najlepszy sklep w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 19:05, Fagno napisał:

wielkie dzięki winnemu - nie obchodzi mnie czy to wina CD PROJEKT czy NCsoft bo jutro powinienem
mieć na biurku egzemplaż GW : Factions i co ? Wydaje mi się że płacę za dostarczenie gry w
terminie :|


tak się składa że dla mnie to dość istotna różnica czy gra dojdzie jutro czy w piątek, bo jutro
mam wolne i moge cały dzień na kuriera czekać, a w piątek idę do szkoły i może mnie w tym czasie
nie być w domu. Moje pierwsze zamówienie w tym sklepie i już takie coś - a tu się jeszcze dowiaduję
że to się drugi raz zdarza ! Naprawdę przykre, zwłaszcza że to miałbyć rzekomo najlepszy sklep
w Polsce


A co wg ciebie CD-P miał zrobić ?!
Przecież nie stanie na głowie skoro NcSoft nie dostarczył im przesyłki.
Musi czekać na dostawe gier, bo ich przecież nie wyczaruje.

PS: Ja też tak jak i wiele innych zamówiłem tą grę i musze uzbroić się w cierpliwość, innym też radze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok sorry za tego ostatniego posta (wiem że to nie wina cdprojekt) ale teraz mam problem, bo istnieje duże prawdopodobieństwo że kurier mnie w domu nie zastanie... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 19:28, Fagno napisał:

ok sorry za tego ostatniego posta (wiem że to nie wina cdprojekt) ale teraz mam problem, bo
istnieje duże prawdopodobieństwo że kurier mnie w domu nie zastanie... :|


Ja mam niestety ten sam problem....z drugiej strony to ciekawe, bo NcSoft potwierdził wysyłke GW:F do wszystkich odbiorców. A gdyby tak ktoś został w centrali gram.pl po godzinach i poczekał troche? Może by sie uwinęli do 24 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moim zdaniem te wszystkie nerwy są nie potrzebne. Zgodzicie się ze mną pewnie że chodzi nam o to żeby w końcu zagrać w GWF, więc jeden dzień nie robi różnicy skoro tyle czekaliśmy. Tym bardziej że nie przeszkadza to w jutrzejszym graniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to właśnie....Rzeczywiście, nie przeszkadza w jutrzejszym graniu, ale gorzej z późniejszym odebraniem paczki...Miałem ją odebrać jutro rano, bo popołudniu wyjeżdzam do Belgii i wracam za tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem się, że o ile kurier będzie mieć zamiar przyjechać przed 15 (do sprawdzenia przez tracking paczki), czyli godzinie od której bede w domu, bede musiał jechać do Gdyni po osobisty odbiór paczki.
Nie powiem, że tak chciałbym to załatwić :/ Ale cuz...

Teraz będe sie czepiać:
Gdyby nie to, że slipcio zauważył nie wysłanie paczek prawdopodobnie dowiedziałbym się o tym jutro (ja pewnie większość). CDP mogło by nas uprzedzić - chociażby poprzez email, że przesyłka będzie spóźniona. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować