Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - oficjalna premiera już za tydzień!

327 postów w tym temacie

To jak tak nieźle w gram.pl z tymi mailami, to może info, że przesyłka zostałą wysłana dostaniemy dwa dni po jej odebraniu?

PS Tak, wiem, niepotrzebna ironia... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać zrobiło się wokół tego ogromne zamieszanie.
Raczej już nic nie poradzimy na to, że paczki wysłane będą jutro.
Trzeba być cierpliwym i czekać do czasu, aż przesyłka nie pojawi się w naszych domach.
Sam wolałbym aby GW F było wysłane dzisiaj, ale wiem że to nie wina CD-P, które zresztą stało się teraz wialką ofiarą. Najeżdżając na CD-P raczej nikt sobie nie pomoże.
Ja i tak jestem im bardzo wdzięczny za to, że będe mieć tą grę 30 zł taniej z przesyłką do domu gratis :)


POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 21:03, Khalid. napisał:

Jak widać zrobiło się wokół tego ogromne zamieszanie.
Raczej już nic nie poradzimy na to, że paczki wysłane będą jutro.
Trzeba być cierpliwym i czekać do czasu, aż przesyłka nie pojawi się w naszych domach.
Sam wolałbym aby GW F było wysłane dzisiaj, ale wiem że to nie wina CD-P, które zresztą stało
się teraz wialką ofiarą. Najeżdżając na CD-P raczej nikt sobie nie pomoże.
Ja i tak jestem im bardzo wdzięczny za to, że będe mieć tą grę 30 zł taniej z przesyłką do
domu gratis :)


POZDRAWIAM.


Nie najeżdzamy na CDP to raz. Dwa nie piszemy takich rzeczy tylko po to, żeby się wyładować etc., zresztą nadal uważam CDP za jedną z lepszych film na polskim rynku. Po trzecie, po prostu dochodzimy swoich praw i chcemy całą sprawę wyjaśnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 21:06, Adamon napisał:

Nie najeżdzamy na CDP to raz. Dwa nie piszemy takich rzeczy tylko po to, żeby się wyładować
etc., zresztą nadal uważam CDP za jedną z lepszych film na polskim rynku. Po trzecie, po prostu
dochodzimy swoich praw i chcemy całą sprawę wyjaśnić...


Nie mówie że ty na nich najeżdżasz, ale popatrz na niektóre wypowiedzi inncyh osób... a zresztą co ja będe tłumaczyć. Jestem zdania, że każdy powinien odpowiadać za siebie, a nie wypowiadać się w imieniu wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 21:15, Khalid. napisał:

Nie mówie że ty na nich najeżdżasz, ale popatrz na niektóre wypowiedzi inncyh osób... a zresztą
co ja będe tłumaczyć. Jestem zdania, że każdy powinien odpowiadać za siebie, a nie wypowiadać
się w imieniu wszystkich.


Dobra, może źle się wyraziłem i użyłem liczby mnogiej. W każdym razie mam nadzieje, że jednak tak postępuje większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heej... :/
próbuję dodać nowy key do mojego accounta, żeby mieć już na jutro a tu lipa...
może wytłumaczę wszystko od początku... w marcu czy tam kiedyś zamówilem już GW:F, ale chyba tydzień temu przez przypadek kliknąłem >zamów pakiet dodatkowy, którego nie chciałem. zrobiłem więc nowe zamówienie, a tamto anulowałem. chcialem wpisać ten kod juz z zamowionego ostatnio, a pisze ze juz jest w uzyciu. próbuję z anulowanego i ten tez juz jest w uzyciu... :/ o co chodzi?! czy to za wcześnie? a moze cos nie tak z moimi kluczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 22:14, s-killer napisał:

heej... :/
próbuję dodać nowy key do mojego accounta, żeby mieć już na jutro a tu lipa...
może wytłumaczę wszystko od początku... w marcu czy tam kiedyś zamówilem już GW:F, ale chyba
tydzień temu przez przypadek kliknąłem >zamów pakiet dodatkowy, którego nie chciałem. zrobiłem
więc nowe zamówienie, a tamto anulowałem. chcialem wpisać ten kod juz z zamowionego ostatnio,
a pisze ze juz jest w uzyciu. próbuję z anulowanego i ten tez juz jest w uzyciu... :/ o co
chodzi?! czy to za wcześnie? a moze cos nie tak z moimi kluczami?


Po prostu niezaleznie ile razy bedziesz zamawial GW:F to i tak klucz do wesji beta dostaniesz tylko 1.I jak juz w marcu wpisales ten stary to jest ten sam co w tym twoim nowym zamowieniu i jest on juz przypisany do twojego konta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pytanie a ten temat uważam za najlepszy na zadanie tych pytań. Mianowicie, w poniedziałek około 10:33 zamówiłem faction (wiem późnio ale cóż). Zapłaciłem przelewem. Wszystko gra. Ale nie dostałem żadnych maili potwierdzających wpłate, zakupienia etc nie było maili z prośbą o potwierdzenie zakupu. Zaś kolega mówił że dostał jakiegoś maila z prośba o potwierdzenie zakupienia factions. Związku z tym mam pytanie - czy wy dostaliście jakieś takie maile? No i nie dostałem też maila z informacją o obsuwie daty wysyłki. Proszę o uspokojenie mnie bo obsługa klienta pisze z odpowiedź już ponad 48h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 22:40, Isawa napisał:

Witam
Mam pytanie a ten temat uważam za najlepszy na zadanie tych pytań. Mianowicie, w poniedziałek
około 10:33 zamówiłem faction (wiem późnio ale cóż). Zapłaciłem przelewem. Wszystko gra. Ale
nie dostałem żadnych maili potwierdzających wpłate, zakupienia etc nie było maili z prośbą
o potwierdzenie zakupu. Zaś kolega mówił że dostał jakiegoś maila z prośba o potwierdzenie
zakupienia factions. Związku z tym mam pytanie - czy wy dostaliście jakieś takie maile? No
i nie dostałem też maila z informacją o obsuwie daty wysyłki. Proszę o uspokojenie mnie bo
obsługa klienta pisze z odpowiedź już ponad 48h


Jedno pytanie - nie otrzymałeś ŻADNEGO maila w związku z zamówieniem? Nawet potwierdzającego złożenie zamówienia? Jeśli tak to albo podałeś błędny adres e-mail albo z serwerem e-mail z którego korzystasz jest jakiś problem (przezornie sugeruję sprawdzić czy klient poczty nie zakwalifikował mailów jako spam - rożnie bywa). Pierwszego maila wysyłamy zawsze po otrzymaniu zamówienia. Kolejne po każdym update statusu - czyli np po wysyłce.

Generalnie, status zamówienia możesz monitorować na stronie www sklepu. Na tej stronie znajdziesz listę swoich zamówień: http://www.gram.pl/sklep_mojezam.asp - kliknij na właściwym i zobacz jaki jest jego status. Jeśli chodzi o potwierdzenia, to zamówienia płatne z góry takowego nie wymagają i stąd brak maila z prośbą o to - samo zapłacenie jest dla nas potwierdzeniem. Maila z prośbą o potwierdzenie wysyłamy tylko do osób które zamówiły grę wybierając płatność przy odbiorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie innej treści. Co z osobami, które zamówiły Pakiet dodatkowy i GW: Factions ??

Bo z tego co widziałem pakietu już nie ma w sprzedaży to raz, a po 2, że zostało napisane, że wszyscy którzy zamówili pre-order mają gwarancję otrzymania przesyłki 1 dzień przed jej oficjalną polska premierą.

I co w związku z tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Destro mam do ciebie też pytanie związane z zamówieniem.
W zamówieniu pisze że Data realizacji zamówienia 26 kwietnia, a wyżej że oczekuje na wysyłke (gdy wszystkie produkty beda dostepne). Czyli kiedy otrzymam zamówienie? Jutro czy w piątek???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany, jutro będzie wszystko wysłane, po jakiego bić tak piane. Ludzie wiosna jest, jedzcie na majówke, przynajmniej na trawnik przed blokiem. Pozdrowienia dla zespołu gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 22:57, graczomaniak napisał:

Destro mam do ciebie też pytanie związane z zamówieniem.
W zamówieniu pisze że Data realizacji zamówienia 26 kwietnia, a wyżej że oczekuje na wysyłke
(gdy wszystkie produkty beda dostepne). Czyli kiedy otrzymam zamówienie? Jutro czy w piątek???:)


Niestety nie mam możliwości udzielić tu odpowiedzi dotyczącej statusu konkretnego zamówienia - pracownicy sklepu mają w firmie odpowiednie oprogramowanie do monitorowania Waszych zamówień, podczas gdy ja piszę z domu i do podglądu Waszych zamówień dostępu nie mam :). Jedyne co mogę polecić to kontakt z działem obsługi klienta w sklepie - najlepiej telefoniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 22:54, Destro napisał:

Jedno pytanie - nie otrzymałeś ŻADNEGO maila w związku z zamówieniem? Nawet potwierdzającego
złożenie zamówienia? Jeśli tak to albo podałeś błędny adres e-mail albo z serwerem e-mail z
którego korzystasz jest jakiś problem (przezornie sugeruję sprawdzić czy klient poczty nie
zakwalifikował mailów jako spam - rożnie bywa). Pierwszego maila wysyłamy zawsze po otrzymaniu
zamówienia. Kolejne po każdym update statusu - czyli np po wysyłce.


Na początek dziękuję za szybką odpowiedź. Tak, otrzymałem maila zaraz po wpłacie na konto. Ale jest tu kolejny problem- w mailu pisze "Status Twojego zamówienia: oczekiwanie na weryfikację płatności" zaś na stronie w zakładce moje zamówienia "Status Twojego zamówienia: zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gry wszystkie produkty będą dostępne)". Więc nie bardzo wiem czym się sugerować. Mailem wieszczącym kłopoty czy strona mówiącą że wszystko ok?
Poza tym faktycznie na poczatku potratkowało wasz mail jako spam, już sie to wiecej nie powtórzy.
Dziękuję z góry za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 23:15, Isawa napisał:

Na początek dziękuję za szybką odpowiedź. Tak, otrzymałem maila zaraz po wpłacie na konto.
Ale jest tu kolejny problem- w mailu pisze "Status Twojego zamówienia: oczekiwanie na weryfikację
płatności" zaś na stronie w zakładce moje zamówienia "Status Twojego zamówienia: zamówienie
jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gry wszystkie produkty będą dostępne)". Więc nie
bardzo wiem czym się sugerować.


Weryfikacja płatności kartą/przelewem trwa przez kilka-kilkanaście minut po jej dokonaniu. Mail natomiast jest wysyłany natychmiast. Stąd więc status o weryfikacji w mailu. Najbardziej świeżą informację znajdziesz zawsze na stronie MOJE ZAMÓWIENIA i tą informacją należy się sugerować ponieważ jest ona aktualizowana na bieżąco. Czyli, z tego co piszesz wynika że wszystko jest ok i zamówienie czeka na wysyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to stwierdzic ale nikt z nas zapewne nei dostal zadnego maila o przesunieciu daty wysylki. BA zeby bylo tego malo w karcie zamowien jest jak byk napisane ze GW:F ma byc wyslane 26 kwietnia. Wlasnie rozpoczal sie dzien 27 a informacji o mojej paczce.. no coz nie ma. Zrozumialbym gdybyscie zostawili ta date juz jako 27. Ale teraz moje pytanie brzmi. Jesli nei wyslecie paczki dzis (tj 27) to znaczy ze dostaniemy ja dopiero po MAJOWYM weekendzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanko do CDP, czy ja jestem gorszy od inncyh? Czemu inni dostali maile z informacja, ze GWF opozni sie, a ja nie?! Wkoncu rozeslaliscie je... . Zlozylem zamowienie prawie dwa miesiace przed premiera... echhh... szkoda klawiatury. szkdoa ze CDP sobie w penisa (^^) polecial. Wytrzymalme tyle wytrzymam i do piatku, tylkoniech to bedzie juz w PIATEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować