Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Trucks & Trailers - recenzja

8 postów w tym temacie

No nie wiem, może ja jestem jakiś niedzisiejszy, bo wychowany na grach, w których szczytem grafiki było kilka pikseli na krzyż, ale nie widzę nic złego w oprawie wizualnej gry. Opieram się na screenach i filmikach z youtube, ale ciężarówki wg mnie wyglądają dobrze, tekstury nie są tragiczne. Można zauważyć smaczki takie jak balon wyłaniający się zza lasu, które nie wnoszą nic do rozgrywki, ale miło, że są i autorom chciało się ja umieścić. W wielu "hitach" których budżet reklamowy zapewne kilkudziesięciokrotnie przekracza koszt wyprodukowania Trucks & Trailers, zdarzają się tekstury słabszej jakości. Wydaje mi się, że głównym odbiorcą T&T nie jest gracz posiadający w komputerze procesor z sześcioma rdzeniami, dwanaście gigabajtów pamięci i grafikę wydajniejszą niż mój obecny laptop. I dobrze, że na słabszych komputerach gra nie będzie stwarzać problemów. A to, że jest mało tras, ciężarówek i całą grę trzeba by potraktować jak mod. To już inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jaaa!!!111!! Jakie to jest zapierdziustne!!! Ja to muszę mieć, tą esencje zajebistości! Zawsze marzyłem o takiej grze! Już widzę jak w czasie gry będę robił "Bruuum brruum bruuum!"
Ocena za niska moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jaaa!!!111!! Jakie to jest zapierdziustne!!! Ja to muszę mieć, tą esencje zajebistości! Zawsze marzyłem o takiej grze! Już widzę jak w czasie gry będę robił "Bruuum brruum bruuum!"
Ocena za niska moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w ogóle ktoś gra w tego typu jak i wszelkie symulatory farmy , kombajnu ,kosiarki , łopaty itp?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 00:21, Zen napisał:

Czy w ogóle ktoś gra w tego typu jak i wszelkie symulatory farmy , kombajnu ,kosiarki
, łopaty itp?!


Mój sąsiad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największą wadą recenzowania tego typu gier jest to, że do recenzowania siadają ludzie, którzy z góry podchodzą do nich jak do kaszanek. Dlatego symulatory nie są nigdy rzetelnie oceniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować