Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Juarez: The Cartel na PC mocno opóźnione!

58 postów w tym temacie

I kolejny raz PC-towcy olani. A potem wielce biadolą, jak to im kiepsko gry na PC schodzą. Nie piractwo jest winne, tylko kompletne olewanie klienta PC-towego. Ale najlepiej biadolić i grać wielce pokrzywdzone niewiniątko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby Techland opóźnił premierę bez powodu.marudzicie jakby się jakaś katastrofa naturalna zdarzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 12:37, NBlast napisał:

Nie sądzę, żeby Techland opóźnił premierę bez powodu.marudzicie jakby się jakaś katastrofa
naturalna zdarzyła.


Ależ jest powód. Taki, by więcej ludzi kupiło na konsolach i zostawiło więcej kasy w portfelach wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc to faktycznie "mocno" opóźnione... Zresztą o innej dacie premiery PC wersji wiadomo już od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 12:56, LESZ3u napisał:

Za to dostaniemy świetną kolekcjonerkę :)


...za kosmiczną cenę najpewniej, nijak się mającą do jakości gadżetów ;] Nie czarujmy się, żadna to pociecha - PC-towcy znowu zostali olani. I chyba najlepszym odzewem jest potraktowanie Techlandu tak samo - poprzez kompletne olanie ich produkcji. Co niniejszym czynię ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2011 o 12:47, Tenebrael napisał:

Ależ jest powód. Taki, by więcej ludzi kupiło na konsolach i zostawiło więcej kasy w
portfelach wydawcy.


Naprawdę sądzisz, że znajdzie się aż tyle napaleńców, którzy mimo swojego powiedzmy "pctowego rodowodu" polecą po konsolowe wersje? Przecież to tylko miesiąc różnicy. Żeby tu jeszcze chodziło o jakiś megahit, ale ten nowy CoJ prezentuje się nad wyraz przeciętnie, więc komu niby może aż tak zależeć?

Tak swoją drogą - ja tego newsa widziałem miesiąc temu na GOL-u:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 13:03, Tenebrael napisał:

...za kosmiczną cenę najpewniej, nijak się mającą do jakości gadżetów ;] Nie czarujmy
się, żadna to pociecha - PC-towcy znowu zostali olani. I chyba najlepszym odzewem jest
potraktowanie Techlandu tak samo - poprzez kompletne olanie ich produkcji. Co niniejszym
czynię ;p



179,90 to nie taka kosmiczna cena znowu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 13:04, Kreek napisał:

Naprawdę sądzisz, że znajdzie się aż tyle napaleńców, którzy mimo swojego powiedzmy "pctowego
rodowodu" polecą po konsolowe wersje? Przecież to tylko miesiąc różnicy. Żeby tu jeszcze
chodziło o jakiś megahit, ale ten nowy CoJ prezentuje się nad wyraz przeciętnie, więc
komu niby może aż tak zależeć?


To jak inaczej to wyjaśnisz? Dziwnym trafem akurat wersja PC wymaga od nich więcej pracy? Ok, tylko dlaczego nagle całkiem sporo gier wychodzi w takim właśnie harmonogramie? (najpierw konsole, potem PC)

Chodzi raczej o to, by ci, co mają obie platformy (PC + konsola) nie mieli specjalnego wyboru, jeśli chcieliby zagrać od razu po premierze. BY ten miesiąc zniechęcił ich do czekania, a zachęcił do wybulenia więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 13:03, Tenebrael napisał:

> Za to dostaniemy świetną kolekcjonerkę :)

...za kosmiczną cenę najpewniej, nijak się mającą do jakości gadżetów ;] Nie czarujmy
się, żadna to pociecha - PC-towcy znowu zostali olani

Za kosmiczną cenę? 179,90 to jest gó*no nie pieniądz patrząc na zawartość wydania. Kolekcjonerki wydane w ostatnim czasie przez CDP wydają się biedne prz tym co pokazał Techland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I kolejny raz PC-towcy olani.

Gdzie ? Gra będzie gorsza bo wyjdzie miesiąc później ?

A potem wielce biadolą, jak to im kiepsko gry na PC schodzą.

Techland biadoli ? Czy aby na pewno ?

> Nie piractwo jest winne, tylko kompletne olewanie klienta PC-towego.

Jasne :) Dla pirata każdy powód jest dobry, żeby nie kupić oryginału, więc dałbyś już spokój. Gra wychodzi wcześniej od wersji konsolowej (vide Wiedźmin 2) - "łeee, nie kupię bo jestem beta-testerem, zassam se z necika", gra wychodzi później - "łeee, kij im w oko, zassam se z necika".

Także dałbyś już sobie spokój. I tak btw - gdzie tu widzisz olewanie klienta pecetowego (który to klient, ale to tak na marginesie - często "wyżej sra niż dupę ma") ? W którym miejscu ? PC to pierdyliard konfiguracji, widać jeszcze nie mają tego tytułu na tyle zooptymalizowanego, żeby wypuścić go równie doszlifowanego co wersje konsolowe, więc chwała im po wieki za tą miesięczną obsuwę. Bo większość wydawców robi na zasadzie - wypuścimy w równym terminie, a na PC później się połata (vide Bulletstorm - kto jak kto, ale Ty powinieneś pamiętać ile było problemów z wersją blaszakową). Nie wiem jak Ty, ale ja wolę dostać tytuł w miarę dopracowany i grać od razu niż czekać na gigantyczne łatki.

Ależ jest powód. Taki, by więcej ludzi kupiło na konsolach i zostawiło więcej kasy w portfelach wydawcy

Ta teoria miałaby sens gdyby ta obsuwa wynosiła pół roku - rok... Wynosi miesiąc, do tego w sezonie ogórkowym.

Tak przy okazji - ten news ma już dość długą brodę. U konkurencji czytałem o tym już dość dawno...
Ale najlepiej biadolić

Dnia 04.07.2011 o 12:32, Tenebrael napisał:

i grać wielce pokrzywdzone niewiniątko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzałem to kupić na PC ale skoro oni postępują w ten sposób to niestety ale moich pieniędzy już nie zobaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 13:03, Tenebrael napisał:

...za kosmiczną cenę najpewniej, nijak się mającą do jakości gadżetów ;]


179,99 - cena oficjalna.

@Qbon11
Taaak, najlepiej ściągnij sobie pirata. Żałosne jest takie narzekanie, tak jakby w życiu najważniejsze było to, kiedy pojawi się jakaś gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to i tak lepiej zawsze to miesiąc wiecej na dopracowanie gry, a nie oddawanie do sprzedaży porta z konsol gdzie nawet menu nie zdążyli przerobić i przystosowane jest pod joy''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż mam nadzieję, że opóźnienie bierze się stąd, że chcą dopicować grę pod DX11 i uniknąć problemów ze sterowaniem. Gorzej jeśli po prostu uważają wersję pecetową za mało istotny dodatek (w sumie trochę to zrozumiałe, na konsolach sprzedaje się więcej egzemplarzy) i nie traktują jej priorytetowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Techland miał tutaj najmniej do gadania. Taka jest polityka UBI i to wydawca decyduje kiedy co ma się ukazać. Niesmak oczywiście jest, ale lepiej miesiąc później niż pół roku, jak to bywało z ostatnimi AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować