Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Call of Jaurez: The Cartel jest tip top

50 postów w tym temacie

Wydanie bardzo ciekawe i bogate, tylko, że mam obawy odnośnie samej gry. Gdyby historia dalej toczyła się na Dzikim Zachodzie (tym niewspółczesnym) to pewnie bym wziął, a tak to nawet nie wiem, czy będę miał ochotę w to pograć, bo jakoś mi to nie pasuje co zrobili z tą grą, no ale może się mylę (oby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękna edycja kolekcjonerska po prostu full wypas.

Osobiście już mam dość współczesność marzy mi się nowy BF w czasie drugiej wojny światowej na silniku Frostbite ehhhh... może za rok lub dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja zacna, jeśli wpadnie mi jakaś dodatkowa kasiora [trochę tych pre-orderów jednak na ten rok mam zamówionych] to chyba pierwszy raz kupię produkt nie tyle dla gry co dla dodatkowej zawartości o.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama gra jakoś średnio się zapowiada ale dla tej edycji kolekcjonerskiej właśnie przed chwileczką złożyłem zamówienie! jak dla mnie wypas! CDP i Techland robią najlepsze edycje kolekcjonerskie, bez dwóch zdań! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, na wirtusie tylko 150zł za to EK, podstawowe wersje innych gier niewiele mniej kosztują.

[edit]
A ta edycja to na Polskę tylko, bo widzę, że zagraniczne inna troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezła ta kolekcjonerka, ale najbardziej to ciekaw jestem jaki to gadżet naprawdę kryje się pod nazwą "10 - Dowód w sprawie Eddiego Guerry". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 14:41, SinfulScholar napisał:

a już widzę na pudełeczku mały napisik: do gry wymagane jest stałe połączenie do internetu.
hihihi :D


A jaki to problem w 21 wieku przy obecnych cenach rynkowych [stalka 2-4 mega, to koszt dwóch w porywach trzech paczek fajek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować