Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Call of Jaurez: The Cartel jest tip top

50 postów w tym temacie

Jest soundtrack, jest kolekcjonerka!
Cholera, w takiej cenie za takie zatrzęsienie rzeczy? Aż się chce kupić... szkoda, że nie starczy kasy, chyba że gdzieś zarobię przez wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 14:41, SinfulScholar napisał:

a już widzę na pudełeczku mały napisik: do gry wymagane jest stałe połączenie do internetu.
hihihi :D

A ja widzę: "internet connection required to "cośtam" game".
Okładka jest w wersji angielskiej. Na polskiej nic takiego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że gra będzie korzystać z U-Play (skoro wydawcą jest Ubi), ale mi to nie przeszkadza. Jako fan AC godzę się na ten system, dlatego w CoJ nie będzie mi przeszkadzał. Sama EK jest po prostu niesamowita. Fałszywki, zapalara, nieśmiertelniki, bandana, koszulka no i walizka. Świetnie o wszystko wygląda no i cena znacznie mniejsza niż w przepadku Wiedźmina 2. Oj nasi rodacy nas rozpieszczają. Może się skuszę jeszcze czas do premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy wychodziły Więzy Krwi, wtedy jakoś Ubi się nie wtrąciło w polską wersję (nie miała żadnych zabezpieczeń). Teraz może też być podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze oczekuję, że jak się wydaje EK kolekcjonerską, w której proponują jakieś pistoleciki zabawki, żeby w końcu zapakowaliby miniguna, konkurencja byłaby powalona na łopatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, że jest to bardzo bogata kolekcjonerka...wręcz EPICKA jak na taką cenę! Call of Juarez(sama gra) kosztować będzie 89,90zł tak więc za same "bajery" zapłacilibyśmy 80zł. Moim zdaniem dużo na nich nie zarobią, ale zdobędą uznanie graczy :)

Btw. Nie kupię, nie podeszła mi poprzednia część.

EDIT:
Woo-Cash, powiedz mi czy kiedykolwiek kupiłeś jakąkolwiek Edycję Kolekcjonerską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja dawno nie widziałem takiej kolekcjonerki... Wiedźmin to Wiedźmin... ale ładna im wyszła. Aż naprawdę chce się kupić. Po za tym fajna walizeczka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy mogę wybrać rozmiar koszulki??? Oczywiście już zarezerwowałem u Was jedną sztukę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 22:31, Muq napisał:

A kiedy mogę wybrać rozmiar koszulki??? Oczywiście już zarezerwowałem u Was jedną sztukę:)

Jak zamawiałem EK Więzów Krwi, to niestety rozmiarów się nie podawało. Rozmiar jest jakiś taki uniwersalny (oczywiście nie od S do XXL)... Ni to M, ni to L...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że zawartość kolekcjonerki w pełni rekompensuje jej cenę. Ale niestety w ciemno nie kupię, bo nie wiadomo jaka będzie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no, kusi. Juz wystarczająco w tym roku wydalem na gry a jeszcze planuje zakup EK Drivera oraz battlefielda 3 i na tym miałby koniec a tu jeszcze by doszedł wydatek 170zł? Zastanowię się ale zaś mam obawy, że za tydzień już będzie nakład wyczerpany... i co teraz zrobić?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamów, masz prawie 2 miechy, żeby napisać maila z prośbą o anulowanie...
Edit: Szkoda, że trzeba od razu potwierdzić, a nie jak na gram.pl na tydzień przed wysyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować