Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft: Mamy największego exclusive`a tego roku

82 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2011 o 23:50, Mroczny_Joga napisał:

A co już jest piracka wersja :D?

Wyciekła już, niby wersja deweloperska ale single w całości.
@Doomann, masz rację. MS nie dba tak o deweloperów first-party dlatego tylu już od nich wyfrunęło. A ten motyw GTTV to chyba widziałem.
http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 17:21, mronoth napisał:

dodaj do tego to, ze dzisiaj popularniejsze sa konsole niz pcty, jak wychodzilo d2 granie
na pc bylo znacznie bardziej popularne (a i tak d2 wypada blado przy gow2) i nie sadze
zeby np w ciagu pierwszego roku d3 przebilo gow3

Skąd te dane? Konsole w Stanach zawsze był głównym nurtem i w czasie premiery Diablo 2 i teraz, natomiast PC zyskuje ogromne rzesze w innych częściach globu jak choćby w Chinach, Indiach i Korei S (które nienawidzą Japonii i choćby z tego powodu tamtejsi gracze dla odróżnienia się od zamorskich sąsiadów z wulkanicznych wysp zdecydowanie wybierają PC), które nie dość że mają dynamiczne wzrosty bazy PC i dostępu do Internetu (co jest obecnie coraz istotniejsze w branży PC) to jeszcze są rynkami nasyconymi grami Blizzarda - Korea gra w oba Starcrafty, a Chiny w WoWa. Niewiele potrzeba żeby wszyscy ci gracze spróbowali Diablo 3, zwłaszcza ci którym podoba się WoW.

Dla wielu w Korei wystarczy jakiś dodatek do SC2 (może inny skin dla Ultraliska, który przypominałby Diablo, albo coś w rodzaju Thora z edycji kolekcjonerskiej) i Diablo 3 masowo będzie się sprzedawał. Do WoWa klasycznie można dorzucić minipety ;)

Weź pod uwagę że cały rynek gier na Świecie rośnie, a w wartościach absolutnych przybywa graczy każdej platformie. Jeżeli gra z 2000 roku jest w stanie sprzedać się w liczbie 11 milionów, to tym bardziej jej kontynuacja z 2011 w momencie gdy developer ma MEGA reputację w branży ugruntowaną nieprzerwaną listą prawdziwych hitów z SC2 na czele. Do tego gra ma mieć stosunkowo niskie wymagania minimalne.

Do aspektów jakościowych obu gier warto by pewnie dodać, że w GoW2 (co ostatnio gram.pl pisało) już prawie nikt po sieci nie gra, a w Diablo 2 po kilkunastu latach wciąż rzesze grają, ciekawe jak będzie z GoW3 i Diablo 3 ;) Zwłaszcza że pewnie za 2 lata wyjdzie GoW4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gearsy nigdy mnie do siebie nie przekonały, ponieważ:
1. Nie lubię strzelać na padzie.
2. Nie przepadam za strzelaninami trzecioosobowymi.
3. Bohater na sterydach jakoś do mnie nie przemawia w strzelaninie.
4. Wszystko jest tu jakieś takie sztywne, może to wina tych odżywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarówno Uncharted 3 jak i GOW 3 to są kotlety poprzednich części tak w konwencji jak i grafice.

Wolałbym, żeby najlepszymi ekskluzywami były zupełnie nowe gry- marki lub porządne restarty starych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i indywidualnie sprzeda się najlepiej, ale za to różnorodnością i ilością ekskluzywnych tytułów MSbox nie jest w stanie dorównać ani PS3, ani Wii. Takie odwracanie kota ogonem od faktu, że MS nie ma ludzi, żeby im nowe gry na wyłączność robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kotlety tylko polędwiczki w czarnych truflach ;)) Poza tym to są wciąż stosunkowo młode marki i jak na razie w czołówce owych młodych marek. A że kontynuują oklepane wzorce- co z tego, robią to świetnie. I jak niby miały by wyglądać, skoro to gry na te same sprzęty (xbox i ps)? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 09:17, thiefi napisał:

Zarówno Uncharted 3 jak i GOW 3 to są kotlety poprzednich części tak w konwencji jak
i grafice.

>
Straszne te kotlety, masakra. Kolejna część niczym nie różni się od poprzedniej, jak oni takie gry mogą robić.
Nic. Widzę, że i tutaj prezentujesz swoje śmieszne teorie jak na "imperium gier wp.pl"<Jeszcze się śmieję jak sobie przypominam twój komentarz na temat prądu: "Obecnie prąd jest drogim medium i będzie drożał (w Polsce jest najdroższy w całej Europie) , gdyż konsumpcja tego medium...". Prąd =/= Medium>

Dnia 05.07.2011 o 09:17, thiefi napisał:

Wolałbym, żeby najlepszymi ekskluzywami były zupełnie nowe gry- marki lub porządne restarty
starych.

Ale dlaczego ktoś ma się bawić w nową markę skoro obecna ma jeszcze spory potencjał i nie pisz, że to kotlety. Ani Gears of War ani Uncharted nie stoi w miejscu, ja nawet mam w domu porównanie<Uncharted1 i 2> i widać gołym okiem, że w samej oprawie graficznej jest różnica. Na nowe marki mają jeszcze czas, daj Allahu na GC powiedzą coś o Agencie od R* dla Sony. MS może też coś nowego pokaże.

PS. Ale jeżeli to jednak są kotlety to ja takie mogę jeść codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 20:26, Woo-Cash napisał:

> Po za tym, według mnie, Gearsy aż takie super nie są.

Uncharted też nie jest.


Heh, widzę że mamy tutaj wielkiego fana którego uraziłem. Ale ja wiem, że czytanie ze zrozumieniem jest trudne...

@Henar
Nie warto się kłócić-szkoda prądu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 14:23, Snafu napisał:

Heh, widzę że mamy tutaj wielkiego fana którego uraziłem. Ale ja wiem, że czytanie ze
zrozumieniem jest trudne...

Niby czego fana? Gearsów? Przeszedłem singa raz czy dwa, ale czy jestem wielkim fanem tejże gry? Raczej nie, skoro w domu stoi konsola Sony, a nie M$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie są tylko 2 opcje Uncharted 3 lub Gears of War 3. Diablo i tak pewnie nie ukaże się w tym roku, a poza tym na PC jest zbyt duże piractwo i gry sprzedają się najsłabiej... ale kto wie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 15:37, Woo-Cash napisał:

> Heh, widzę że mamy tutaj wielkiego fana którego uraziłem. Ale ja wiem, że czytanie
ze
> zrozumieniem jest trudne...
>
Niby czego fana? Gearsów? Przeszedłem singa raz czy dwa, ale czy jestem wielkim fanem
tejże gry? Raczej nie, skoro w domu stoi konsola Sony, a nie M$.

Po Twojej wcześniejszej wypowiedzi, śmiałem wywnioskować coś innego. Po za tym, napisałem wyraźnie, że "MOIM ZDANIEM" a ty zaraz w odpowiedzi piszesz "Umcharted też nie" Gdzie napisałem coś o Uncharted?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrytykowałeś exclusive''a od M$, ja skrytykowałem grę od Sony, w mojej opinii wcale nie tak dobrą, jak mówią recenzje. Ot, zwykły kontrargument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 17:54, Woo-Cash napisał:

Skrytykowałeś exclusive''a od M$, ja skrytykowałem grę od Sony, w mojej opinii wcale
nie tak dobrą, jak mówią recenzje. Ot, zwykły kontrargument.

Dobra, ale gdzie w temacie masz Uncharted? Temat dotyczy Gearsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować