Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft: Mamy największego exclusive`a tego roku

82 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2011 o 17:21, mronoth napisał:

gow3 jeszcze nie wyszedl wiec o czym Ty piszesz
a dane o 11 mln dotycza starcrafta i diablo2...


To nie ma większego znaczenia czy wyszedł, czy nie. Chodzi mi o to, że Gears of War 3 będzie grą 2-3 lat nie daje tej grze więcej, bo pewnie za rok ujrzymy kolejną odsłonę i raczej nikła szansa, że za 11 lat ktokolwiek będzie jeszcze w to grał, nie mówiąc już o sprzedawaniu. Diablo III natomiast będzie grą, która pewnie będzie do siebie przyciągać graczy nawet przez najbliższe 10 lat.
I ja wiem, że te 11 mln dotyczy tego i tego, ale co z tego? Dajmy nawet na to, że połowa tego to były aktywne konta do Diablo II, myślisz, że taki Gears of War 3 będzie mógł się pochwalić po tak długim czasie takimi wynikami?

Dnia 04.07.2011 o 17:21, mronoth napisał:

to porownaj:
diablo2 - 4mln w ponad rok
gow2 - 5mln w pol roku

diablo 2 - ponad 1mln w 2 tygodnie
gow2 - ponad 2mln w 2 dni (weekend)


Tutaj w zasadzie dobrze powiedział zermithon to nie będę nic dodawał. No może tyle, że taki Cataclysm sprzedał się w 3,3 mln egzemplarzach w ciągu 24h, tyle, że to MMO więc takie porównanie może nie być całkowicie w porządku, ale co tam :)

Dnia 04.07.2011 o 17:21, mronoth napisał:

dodaj do tego to, ze dzisiaj popularniejsze sa konsole niz pcty


Tego nie wiem, ale akurat jestem skłonny częściowo przyznać Ci rację, chociaż wydaje mi się, że PC dalej jeszcze prowadzą, a na pewno sam X360 nie jest popularniejszy od PC :)

Kończąc to postawmy nawet na Twoje (choć według mnie bardzo mało realne), Gears of War się lepiej sprzeda, ale do wielkości Diablo III to nawet on się nie będzie umywał, bo o Diablo III ludzie będą jeszcze długo mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 17:56, Dared00 napisał:

> Nie przypominam sobie, żeby Girsy dostały GOTY
IGN named Gears of War as the "Xbox 360 Game of the Year" among other awards. GameSpot
named the game its "Game of the Year" as well as "Best Xbox 360 Game", among other accolades.
Official Xbox Magazine named their game as their "Xbox 360 Game of the Year". G4 TV named
Gears of War its "Game of the Year" in addition to other awards.

Gears of War won several awards at the 2007 Interactive Achievement Awards at the D.I.C.E.
Summit, including "Overall Game of the Year", "Console Game of the Year", and "Action/Adventure
Game of the Year". The game received the awards of "Ultimate Game of the Year" and "Xbox
Game of the Year" at the 2007 Golden Joystick Awards.


Jesteś pewny, że chodzi o GOW3 w tym artykule ?? ;). Bo to GOW3 jest po prostu najlepszą grą tego roku. Prawdziwe GOTY 2011, najlepszy ex roku. 2007 był dawno temu i wszyscy już zapomnieli ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 19:44, palpatine napisał:

Jesteś pewny, że chodzi o GOW3 w tym artykule ?? ;). Bo to GOW3 jest po prostu najlepszą
grą tego roku. Prawdziwe GOTY 2011, najlepszy ex roku. 2007 był dawno temu i wszyscy
już zapomnieli ;).

Hummm... Odpowiedziałem na twojego posta. Czyżbyś nie zrozumiał swojego własnego posta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadka typu "Mamy najlepszego ex''a na rynku" jest bez sensu. Wiadomo, że użytkownicy konsoli PS3 czekają na coś innego, a Xbox''a360/Nintendo Wii na coś innego.
Po za tym, według mnie, Gearsy aż takie super nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh nawet żal to komentować.
Nie mówię że Gears of War 3 będzie złą grą, ba patrząc na wszystkie materiały związane z tą grą będzie świetna. I będzie najlepsza ale na X360.
Wydaje mi się że jednak Uncharted 3 tak samo jak dwójka znowu zgarnie pełno nagród za grę roku.

Chociaż te oba tytuły będą niczym jeśli Diablo III faktycznie ukaże się w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie M$ jest z dnia na dzień bardziej żałosny dzięki swoim przechwałkom. Miałem Xbox''a 360, poszedł na sprzedaż. Czemu? Ano dlatego, że żaden z exclusive''ów nie dał mi tyle frajdy co te od Sony. Grałem w Halo 2 i 3, nuda. Grałem w Gears of War 2, nie jest nudny aczkolwiek "szału nie ma". Jedynie Alan Wake mi się spodobał(ale gra jedynie dla singla :( ).
Teraz wymieniamy tytuły na PS3: Little Big Planet 2(pierwsza moja gra na PS''a), daje mnóstwo frajdy, po kampanii możemy bawić się tworzeniem własnych poziomów. inFamous(do 18.00 jutra darmowe!), skończyłem, skończę niedługo po raz kolejny. Uncharted: Drake''s Fortune, gram i nie mogę się oderwać(dwójkę ogram po skończeniu jedynki)! Gran Turismo 5, grałem, trochę mi się znudziło, ale głównie dlatego, że nie lubię wyścigówek ;)
To jest oczywiście moje własne zdanie, ale i tak wiem, że zaraz zostanę rozszarpany...

Pamiętaj, jeżeli Twoje dziecko gra w szatańską grę, Diabolo, to wiedz, że coś się dzieje! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Girsy największym exclusivem tego roku?Ekhm jeżeli Diablo III faktycznie ukaże się tego roku to mogą o tym zapomnieć.Myślę także ,że trzeci gow sprzeda się najsłabiej ze wszystkich 3 części , ponieważ w listopadzie wychądzą takie hity jak nowy Assassin,Battlefield i CoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom jeden dobry Ex na cały rok. Reszta to machanie kulosami do Kinecta z Harrym Potterem i Ulicą Sezamkową. Wolę pozostać przy Killzone 3, Uncharted 3, Resistance 3, Infamous 2. Mam cztery te same potencjalne hiciory przy jednym równie dobrym. Dla jednej gierki nie kupie konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te obie serie<Uncharted i Gears of War> jeszcze nigdy nie miały możliwości konkurowania ze sobą na płaszczyźnie tego samego roku. To czy to będzie naprawdę, najlepszy exclusive wyjdzie w średniej ocen na MC i w rożnych konkursach<ciekawe ile tytułów "GOTY" wyląduje po obu stronach barykady>. Gracze też ocenią więc zanim ten pan zacznie tak mielić tę marketingową papkę to niech lepiej się troszkę poczeka by nie musiał potem wyrażać skruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... może i M$ ma "największego" exclusive''a. Ale co poza nim, Forzą i Fable na szynach zaprezentowali? Sorry panie Spencer, ale skoro mam do wyboru dwie konsole, na których pojawiają się najważniejsze dla core''owców gry, to wybieram tą, która najbardziej dba o swoich użytkowników i której producent kładzie nacisk właśnie na first-party. A Sony od lat pokazuje, że M$ nie ma do nich startu, zwłaszcza w tym roku. Ale cóż... zamiast mówić, że ma się kilka świetnych gier, można powiedzieć, że ma się jedną, ale za to "najlepszą"...
Przypomina mi to wywiad dla GTTV chyba sprzed dwóch lat, gdzie na pytanie "dlaczego jesteście lepsi od konkurencji - masz minutę" przedstawiciel Sony wymieniał jednym tchem gry (Uncharted 2, God of War 3, inFamous, Twisted Metal i parę innych jeszcze), zaś pan z M$ całą minutę powtarzał "ojej, tylko minuta, mamy tak wiele wspaniałego kontentu, że aż trudno wymienić"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj tam czepiacie sie, przeciez to standard chwalic swoje a GOW jest dla M$ jak kura ze zlotymi jajami, cos niecos entuzjazmu moze im sie zatem udzielic, ludzka rzecz ;) Ja na miejscu Philla mowil bym to samo;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować