Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Uncharted 3 dla wszystkich jeszcze dziś!

13 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Z jakichś powodów Twój darmowy miesiąc PSPlus z pakietu Welcome Back skończył się, zanim zdążyłeś pobrać betę Uncharted 3? Bez strachu - Sony zachowało się wyjątkowo wzorowo, rzucając betą wszystkim zainteresowanym. Miło.

Przeczytaj cały tekst "Beta Uncharted 3 dla wszystkich jeszcze dziś!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony teraz sobie może rzucać darmowymi ochłapami ile chce, i tak nie zamierzam kupić Sony Playstation, żebym później swój własny adres, nazwisko i telefon mógł na stronach hackerskich znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony nie jest jedyne i poza Bioware ostatnio jeszcze kilka innych światowych molochów przyznało się do wycieku danych.. Męczy mnie to już ciągłe narzekanie na sony i odgrażanie o nie kupieniu konsoli.. Sam zastrzegłem i wyrobiłem nową kartę kredytową i jakoś nie mam Sony za złe.. Nie ma zabezpieczeń nie do złamania.. Taki jest fakt.. A jak podajesz babce w kolejce w sklepie swoje dane do faktury, gwarancji, czy po co tam chcesz i słyszy to 30 osób w kolejce to nie jest wyciek danych?? Uważaj może ktoś to notuje i użyje przeciwko Tobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 02:57, Pioruns napisał:

Sony teraz sobie może rzucać darmowymi ochłapami ile chce, i tak nie zamierzam kupić
Sony Playstation, żebym później swój własny adres, nazwisko i telefon mógł na stronach
hackerskich znaleźć.


każdej firmie mogło się to przytrafić. padło akurat na nich. Więc argument tego typu jest denny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 02:57, Pioruns napisał:

Sony teraz sobie może rzucać darmowymi ochłapami ile chce, i tak nie zamierzam kupić
Sony Playstation, żebym później swój własny adres, nazwisko i telefon mógł na stronach
hackerskich znaleźć.


Dobrze że nie kupisz, w PSN będzie o jednego pieniacza mniej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ifym true ;) Co do sony - zachowuje się tak ze inni powinni brać od nich przykład, najpierw przedłużenie ps+ teraz ta beta. Brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem zbyt wiele czasu na ogranie się z betą ale po tym co już pograłem mogę powiedzieć, że jeżeli takie lotnisko w DeathMatchu jest tak zrobione<początek lokacji w pędzącym samolocie i na ciężarówkach> to co to będzie w singlu.
Ja jestem umiarkowanym Multiplayerowecem ale ten MP mi się podoba.

@Pioruns, sprzedaj swój telefon komórkowy. Może twój operator <i nie tylko> nie stał się ofiarą ataku hakerów ale zapewne podpisałeś klauzulę o przetwarzaniu twoich danych osobowych. Wykasuj też swoje konta na forach publicznych, któryś administrator też może sobie wykorzystać twoje dane. Ale na poważnie to takie coś już się robi nudne, jeszcze jak by tylko Sony padło ofiarą takiego ataku to ok,można ponarzekać przez jakiś czas ale więcej firm stało się ofiarami a także takie powtarzanie tego iż to jednak z tych wszystkich firm to tylko Sony jest winne ataku na swoje serwery jest głupie<gdy się pisze o jakimś zdarzeniu które przydarzyło się wielu firmom to nie powinno się oczerniać tylko jednej firmy, bądź konsekwentny w tym co robisz i ponarzekaj na wszystkie ofiary cyber-terroryzmu>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 02:57, Pioruns napisał:

Sony teraz sobie może rzucać darmowymi ochłapami ile chce, i tak nie zamierzam kupić
Sony Playstation, żebym później swój własny adres, nazwisko i telefon mógł na stronach
hackerskich znaleźć.


Bioware, Square Enix, Bethesda, EA - ich produktów też nie kupisz?
W sumie to dobrze, PSN się obejdzie bez kolejnych pieniaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mały off top:

Wyświetla się reklama "Sprawdź najnowszą ofertę telewizorów do konsol marki Philips!" trochę to nie składniowo jest, mozna z tego wywnioskować ze Philips produkuje konsole a nie telewizory do konsol. Bo nie widziałem jeszcze konsoli marki Philips ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pioruns po pierwsze to nie ochłap. Po drugie debil z Ciebie. Kim ty [m - 007] jesteś aby twoje dane były tak bardzo ważne? Mózg ci już dawno musieli shakować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować