Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: StarCraft II: Heart of the Swarm - zapowiedź

29 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2011 o 10:59, akodo_ryu napisał:

> Nie mam pojęcia dlaczego istnieje takie przekonanie, że jeśli minęło sporo czasu
od premiery
> gry/filmu/czegokolwiek, to można spojlerować na lewo i prawo bo przecież "każdy
kto chciał
> i tak już widział zakończenie". Dzięki! Widzę, że gram.pl coraz bardziej zbliża
się do
> niebezpiecznego poziomu mojego "ulubionego" serwisu na "P". Obyście się jeszcze
nawrócili,
> bo szkoda mojej ulubionej strony o grach w Polsce...
Bo to bardzo dobre przekonanie - całe życie mamy umieszczać cokolwiek związanego z fabułą
w wielkich napisach spoiler? Zachowajmy odrobinę zdrowego rozsądku.

Szczególnie, że mowa tutaj jest o dodatku, którego historia bezpośrednio wywodzi się
z podstawki - ergo jeżeli nie przeszedłeś rzeczonej podstawki, jesteś zainteresowany
tytułem i nie lubisz spoilerów, to co tu w ogóle robisz? Sam na siebie to sprowadzasz.
Ja np. nie widziałem praktycznie żadnego materiału wideo związanego z nowym Uncharted
- jedynie pierwszy trailer i to, co przy okazji jakiś top 10 czy coś wpadnie mi w oko
- chociaż tam ostatnimi czasy używają materiałów z multi na szczęście. Z newsów czytam
jedynie nagłówki. Można? Można.


ja gralem w FF7 jakos 2 lata po premierze i dziekuje bogu ze mi oszczedzono spoilerów
sa tagi do spojlerów, a jesli dziennikarz nie potrafi pisac artykulu o filmie czy grze bez zdradzania fabuly, A ZWLASZCZA ZAKONCZENIA, to marny ten dziennikarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 13:15, SHADOW-XIII napisał:

ja gralem w FF7 jakos 2 lata po premierze i dziekuje bogu ze mi oszczedzono spoilerów
sa tagi do spojlerów, a jesli dziennikarz nie potrafi pisac artykulu o filmie czy grze
bez zdradzania fabuly, A ZWLASZCZA ZAKONCZENIA, to marny ten dziennikarz

Może umknęło Ci, że to dodatek do gry i to dziejący się bezpośrednio po podstawce. Cokolwiek powiesz na temat fabuły dodatku będzie spojlerem i inaczej się nie da. Chyba dla każdego oczywiste jest, że w recenzji sequela (a tu jest to nawet dodatek) pojawiają się informacje na temat fabuły poprzedniej części. Polecam jakąkolwiek recenzję sequelu filmowego czy książkowego. Czytanie o kolejnej części gdy chce się obejrzeć (pograć) w poprzednią to kompletny nonsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Rzecz jasna - wyłącznie na PC."

To znaczy, że dodatek nie wyjdzie na Maca? Nie sądzę. Podstawka chodziła, więc raczej dodatek też będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 19:18, Vel_Grozny napisał:

"Rzecz jasna - wyłącznie na PC."

To znaczy, że dodatek nie wyjdzie na Maca? Nie sądzę. Podstawka chodziła, więc raczej
dodatek też będzie.

Mac to też PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 13:15, SHADOW-XIII napisał:

ja gralem w FF7 jakos 2 lata po premierze i dziekuje bogu ze mi oszczedzono spoilerów
sa tagi do spojlerów, a jesli dziennikarz nie potrafi pisac artykulu o filmie czy grze
bez zdradzania fabuly, A ZWLASZCZA ZAKONCZENIA, to marny ten dziennikarz

Jeśli widzisz artykuł pt. Obszerna zapowiedź FFVII-2, to każda inteligentna osoba, która chce uniknąć spoilerów ominie go szerokim łukiem po samym tytule... Jeżeli pchasz się w zapowiedź dodatku do gry, a nie chcesz nic wiedzieć o podstawce to... sam jesteś sobie winien i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle najbardziej interesuje mnie kampania. Podoba mi się ten system ewolucji. Sam tekst niczego nowego nie zaprezentował. Wszystko już wiadomo od dłuższego czasu.

Te narzekania stają się nudne. Nawet nie podali ceny a zawsze ktoś przy okazji jakiegoś newsa o SC2 musi po prostu napisać, że dodatek będzie w cenie podstawki :P Starczy czytać oficjalne FAQ... Od dawna wiadomo, że oba dodatki do SC2 nie będą samodzielne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie kupie ... nawet pierwszej części nie skończyłem w singlu, nie wciągnęło mnie nawet w 10% jak pierwowzór więc na tym zakończę zabawę z SC ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować