Zaloguj się, aby obserwować  
Tenebrael

"A na moim Gramsajcie..." - czyli pochwal się, co nowego u Ciebie!

2065 postów w tym temacie

Tytuł: Tera Warface, czyli gramikowe granie rozpoczęte w najlepsze!

Temat: Zapraszamy was do wspólnego grania. Szczegóły znajdziecie we wpisie.

Link: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=976843&n=111

---

Tytuł: Gramik: The Series - Szorty

Temat: Kolejny odcinek naszej krótkiej polecajki gramsajtowej.

Link: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=976843&n=113

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Gram.pl od długiego już czasu funkcjonują Gramsajty - osobiste "blogi", na których można zamieszczać różnorakie własne przemyślenia, tak dotyczące gier (recenzje, zapowiedzi, opinie), jak i tematów luźno bądź wcale niezwiązanych z tym tematem. Najlepsze teksty lądują w podsumowaniu "Co w Gramsajtach piszczy".

Postanowiłem jednak, że warto by było rozwinąć ideę Gramsajtów, zachęcając innych do czytania. Napisałeś coś fajnego? Dodałeś ciekawe screeny z jakiejś gry? A może zrecenzowałeś grę, której nikt jeszcze nie zrecenzował? Pochwal się tym! Ten wątek służy właśnie temu celowi - reklamowaniu tego, co nowego napisało się na swoim Gramsajcie. Mam nadzieję, że zachęci to Was do pisania, ale i czytania. Szkoda, by Gramsajty pozostawały gdzieś w tle.

Jak zareklamować swój wpis na Gramsajcie? Otóż w tym wątku możecie dodawać posty, w których opiszecie, co nowego dodaliście u siebie. Każdy wpis powinien mieć taką oto formę:

TYTUŁ: [tutaj tytuł wpisu na Gramsajcie]

TEMAT: [krótkie streszczenie tego, co zawiera wpis - nie więcej niż 3-4 zdania]

LINK: [tutaj link do wpisu na Gramsajcie. Ważne jednak, by był to link do WPISU, a nie całęgo Gramsajta!]


Proste? Banalne! Ale, jak wszędzie, w tym wątku panują też pewne zasady. Oto i one:

1. Zabronione jest wstawianie linków do wpisów mających charakter komercyjny. Przykładowo, nie możesz umieścić tu linku do wpisu, w którym informujesz o tym, że właśnie wystawiłeś nowego X360 za 100 zł na aukcji.

2. Ten wątek służy TYLKO do umieszczania informacji, co nowego napisaliście na Gramsajcie, według przedstawionego wyżej szablonu. Wszelkie inne posty (np polemika z autorem artykułu, ocena Gramsajtów, wpisy w innym formacie niż określony wyżej) nie są w tym wątku dozwolone.

3. Posty nie spełniające wymagań mogą być kasowane bez ostrzeżenia.


Przestrzegajcie tych trzech prostych zasad, a, miejmy nadzieję, stworzymy ciekawy kącik z odnośnikami do tego, co warto poczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować