Zaloguj się, aby obserwować  
Jack_Bauer

Jeremy Clarkson

14 postów w tym temacie

zna go ktoś z was ? :D Brat na urodziny dostał od koleżanki z angli film o tym co on robił z "brzydkimi" autami :D czad :D na stronie top gear można sciągnać film jak zmasakrował toyote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 09:38, Jack Bauer napisał:

zna go ktoś z was ? :D Brat na urodziny dostał od koleżanki z angli film o tym co on robił
z "brzydkimi" autami :D czad :D na stronie top gear można sciągnać film jak zmasakrował toyote.



Dobry odcinek był jak testował Polonezy...ehehe łacha sobie darł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 09:39, Don Majorro napisał:

> zna go ktoś z was ? :D Brat na urodziny dostał od koleżanki z angli film o tym co on robił

> z "brzydkimi" autami :D czad :D na stronie top gear można sciągnać film jak zmasakrował
toyote.


Dobry odcinek był jak testował Polonezy...ehehe łacha sobie darł..



tez :D w tym filmie było pokazane jak na tego najbrzydszego starego citroena spuścił z dzwigu kilka ton piasku w kontenerze :D albo jak klepał jakies małe autko WIELKIM młotkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 09:38, Jack Bauer napisał:

zna go ktoś z was ? :D Brat na urodziny dostał od koleżanki z angli film o tym co on robił
z "brzydkimi" autami :D czad :D na stronie top gear można sciągnać film jak zmasakrował toyote.

On jest super!! A co sądzisz o ,,chomiku"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 09:43, olcia13 napisał:

> zna go ktoś z was ? :D Brat na urodziny dostał od koleżanki z angli film o tym co on robił

> z "brzydkimi" autami :D czad :D na stronie top gear można sciągnać film jak zmasakrował
toyote.
On jest super!! A co sądzisz o ,,chomiku"?



według mnie to oni wszyscy są nieźle rąbnieci :P kiedyś testowali mini coopera i musieli w nim mieszkać 1dzień bez wychodzenia :) załatwiali się do jakiś woreczków :D a jak w nocy spali w jakimś strasznym lesie to zachciało im sie pizzy i zamówili ją sobie ale koleś miał opory ale w końcu przywiózł. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2006 o 09:48, Jack Bauer napisał:


według mnie to oni wszyscy są nieźle rąbnieci :P kiedyś testowali mini coopera i musieli w
nim mieszkać 1dzień bez wychodzenia :) załatwiali się do jakiś woreczków :D a jak w nocy spali
w jakimś strasznym lesie to zachciało im sie pizzy i zamówili ją sobie ale koleś miał opory
ale w końcu przywiózł. :D

Oni są świetni ;-D. Mi sie najbardziej podobał odcinej w którym był wyścik Klarksona, Hammonda, May''a do Oslo, Jeremmy jechał Porhe DB9, a a reszta pociągiem, motorówką, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 09:53, olcia13 napisał:


>
> według mnie to oni wszyscy są nieźle rąbnieci :P kiedyś testowali mini coopera i musieli
w
> nim mieszkać 1dzień bez wychodzenia :) załatwiali się do jakiś woreczków :D a jak w nocy
spali
> w jakimś strasznym lesie to zachciało im sie pizzy i zamówili ją sobie ale koleś miał
opory
> ale w końcu przywiózł. :D
Oni są świetni ;-D. Mi sie najbardziej podobał odcinej w którym był wyścik Klarksona, Hammonda,
May''a do Oslo, Jeremmy jechał Porhe DB9, a a reszta pociągiem, motorówką, itd.


taa, udani byli :D to było jakoś tak że w końcu chyba Clarkson sobie odpuścił :D

Dnia 22.04.2006 o 09:53, olcia13 napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś o planowanej premierze kolejnych pozycji Jeremiego Clarksona? Na końcu książki pt.: Wiem że masz duszę" mowa jest o dwóch planowanych pozycjach tylko nie mam pojęcia kiedy będą dostępne. Wie ktoś może coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 09:53, olcia13 napisał:

> > zna go ktoś z was ? :D Brat na urodziny dostał od koleżanki z angli film o tym co
on robił
>
> > z "brzydkimi" autami :D czad :D na stronie top gear można sciągnać film jak zmasakrował

> toyote.
> On jest super!! A co sądzisz o ,,chomiku"?


według mnie to oni wszyscy są nieźle rąbnieci :P kiedyś testowali mini coopera i musieli w
nim mieszkać 1dzień bez wychodzenia :) załatwiali się do jakiś woreczków :D a jak w nocy spali
w jakimś strasznym lesie to zachciało im sie pizzy i zamówili ją sobie ale koleś miał opory
ale w końcu przywiózł. :D


Nie w mini cooperze ale w smarcie forfour,a mieszkali tam nie dlatego, że tak sobie postanowili tylko z zupełnie innego powodu...

Dnia 22.04.2006 o 09:53, olcia13 napisał:

Oni są świetni ;-D. Mi sie najbardziej podobał odcinej w którym był wyścik Klarksona, Hammonda,
May''a do Oslo, Jeremmy jechał Porhe DB9, a a reszta pociągiem, motorówką, itd.


Jeremy jechał ani nie Porshe (podejrzewam, że o tą markę Ci chodziło) ani DB9 (to akurat model astona martina) tylko Mercedesem SLR ale to taki mało ważny szczegół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi się udalo pierwszy ''świat wg Clarksona'' czytnać, ba, nawet mam swój egzemplarz. miła rzecz, dość zabawna - zbiór dwustronnicowych felietonów owego pana które ukazywąły się w jakimś okresie czasu w brytyjskiej prasie.

Można sprawdzić dla czystej rozrywki, wielkiej wartości merytorycznej to ona nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować