Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielka wyprzedaż gier w sklepie gram.pl – ceny już od 4,99 zł!

27 postów w tym temacie

Czyszczenie magazynów jak widzę. Przestrzeń magazynowa cenniejsza niż nie sprzedane starocie.
Ja tam nic dla siebie nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wprawdzie edytowałem swoje zamówienie i dołożyłem edycję kolekcjonerską Aliens versus Predator ale zastanawiam się czy by nie napisać do Obsługi klienta ponownie i zrezygnować jednak z tej gry. Działałem trochę impulsywnie i zobaczywszy Aliens versus Predator EK w takiej cenie zamówiłem bez wahania, a tu się dowiaduję nieciekawych rzeczy o tej gierce, kampania single player mimo iż ma 3 bohaterów to podobno trwa bardzo krótko (5 h) a w dodatku jedyną atrakcją w tej EK jest replika, reszta to praktycznie standardowa edycja. Myślałem, że koszulkę dadzą a tu patrzę później, że tylko 30 dni od premiery więc już odpada. Trochę bida a gra pewnie niedługo stanieje do Topsellera, polecacie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skodr, mi tam AvP się podobało, ale to gra na raz. Największym minusem jak dla mnie jest to, że brakuje rozwoju obcego, tak, jak w AvP 2. Wyklucie się z jaja, wyjście z klatki piersiowej człowieka, zjedzenie małego ssaka, by dorosnąć... Tutaj tego nie ma. Od razu jesteś dorosłym. Fabuła jest ciekawa, gameplay też jest spoko, ale to moje odczucia.

Sama ta replika jest warta tyle, co cały zestaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie - EK Shoguna 2 jest za 110zł w 3kropkach i 130zł w wirtusie. :P

Sam nie biorę nic, bo całą kasę wydałem na promocję EA i wspomnianą wyżej EK Shoguna. Zresztą nie widzę dla siebie nic ciekawego prócz EK Metro 2033. Niby grę mam, ale EK to zawsze EK. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem zamówić kilka gier, ale podczas wybierania odbioru osobistego zauważyłem, że w Kielcach takowego puntu już nie ma. Jakby tego było mało na całe województwo świętokrzyskie jest tylko 1 punkt odbioru w Końskich. Z tego co słyszałem to mieliście powiększać liczbę tych punktów a nie usuwać i to bez żadnych informacji o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 15:31, JayL napisał:

Tak na marginesie - EK Shoguna 2 jest za 110zł w 3kropkach i 130zł w wirtusie. :P

Sam nie biorę nic, bo całą kasę wydałem na promocję EA i wspomnianą wyżej EK Shoguna.
Zresztą nie widzę dla siebie nic ciekawego prócz EK Metro 2033. Niby grę mam, ale EK
to zawsze EK. :P

Polska wersja językowa shoguna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 15:31, JayL napisał:

Tak na marginesie - EK Shoguna 2 jest za 110zł w 3kropkach i 130zł w wirtusie. :P



dzięki za info :) ja chciałem brać AVP ale jak Shogun za 110zł to biorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie promocja, w której wziąłem udział. Wprawdzie w metro pogram na luziku gdzieś na jesieni, bo dopiero wtedy robię upgrade, a książkę już mam, ale zawsze można jedną opchnąć, no ale maska gazowa na woodstock się przyda - hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się składa, bo chciałem zakupić F.E.A.R 2 na PC. 10zł + przesyłka, czemu nie ;). Równie dobrze wygląda oferta z grami na PS3 i X360, kupując grę z listy drugą kupisz za 50zł. Gry nie najgorsze, ale jakby potrwała ta oferta trochę dłużej to bym się cieszył. Nie wiadomo czy kasę uzbieram w miesiąc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ah właśnie miałem w koszyku metro 2033 EK chwile się wahałem, czy domawiać coś jeszcze, gdy podjąłem decyzję było już za późno... - "chwilowy brak towaru" :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować