Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever zawiódł Take-Two?

25 postów w tym temacie

Sorry - ja jestem z tych "starych graczy", grałem jeszcze na Atarynce z magnetofonem a w DN3d pykałem non-stop przez x czasu za czasów młodości. - ale nowy Duke to kiszka i to duża.

Daleko mi do dzisiejszych graczy oceniających gry tylko po grafice i wodotryskach ale takiej słabizny teraz po prostu nie wypada wydawać - no chyba że jako odnowienie starego tytułu - coś jak Serious Sam HD. A nie jako nowy, pełnoprawny produkt. Czegoś tak słabego jak nowy Duke to dawno nie widziałem. Oprawa graficzna jak 10 lat temu, audio zero tej starej dobrej miodności, parę odzywek Duka i tyle, schematyczne, kanciaste i proste do bólu plansze ... Gdyby to wydali kilka late temu - może by uszło. Ale teraz to porażka.

IMO po prostu zwyczajnie i na żywca pojechali na sławie Duka, sami się przyznali że liczyli na dużą sprzedaż bo "przecież to Duke". "Ludzie kupią bo to przecież Duke" - i tak to poszło. Żenada to jest to, że z legendy FPS zrobili gniota. Kolejny raz wydawca gier zrobił coś co ostatnio jest wśród nich bardzo w modzie - opakowali szajs w złoty papierek z chwytliwym, dobrym tytułem, zrobili dużo szumu - a zawartość ssie aż boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie mam pojęcia jak wygórowane musieliście mieć oczekiwania w stosunku do tego tytułu, że uważacie go za takie rozczarowanie. Gra jest w porządku, silnik już troche leciwy ale dla oldschoolowego gracza to nie powinna być specjalna przeszkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować