Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Singiel w Battlefield 3 nie ma odciągać od multiplayera

23 postów w tym temacie

Mnie BF jakoś kojarzy się tylko z multi. BC2 pokazał, że może być inaczej, bo singiel był fajny, choć i tak to była rozgrzewka przed multi. W BF3 na pewno też będzie fajny, ale każdy dobrze wie o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 09:44, Niesiej napisał:

singiel na 12 godz i kooperacja mniam, to ja rozumiem w dodatku smakowy multi, no to
zostało mi jedno założyc preorder:)


nice. jeśli czegośkolwiek powinna was nauczyć historia PRowego bełkotu to właśnie tego że "NIE SKŁADAJCIE PRE-ORDERÓW". Przecież oni wam powiedzą wszystko co chcecie usłyszeć. WSZYSTKO. Nie mówię że gra nie będzie miodna ... bo może będzie ... ale jak można się jarać słowami jakiegoś kolesia którego jedynym celem jest wam sprzedać grę ?! czekajcie do premiery... poczytajcie recenzje, poczytajcie fora po premierze i wtedy dokonajcie świadomego zakupu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale 12 godzin to czas gry przy założeniu, że ani razu (sic!) nie giniemy sami, tylko rozwalamy wzorowo wszystko, co nam zagraża i tak przechodzimy każdy etap gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można pisać ile trwać będzie rozgrywka w trybie kampanii. Każdy gracz inaczej podchodzi do gry.Jedni ustawiają najłatwiejszy poziom , inni najtrudniejszy . Jedni lubią się pomału delektować detalami , inni zapychają do przodu jak najszybciej. Jedni są bardziej zdolni manualnie , inni mniej . I można tak dalej.
Najpierw niech każdy gracz określi do której grupy należy . Ustawiając najtrudniejszy poziom , delektująć się detalami graficznymi ( widokami ) i nie posiadająć dużych zdolności manualnych być może gra starczy na 12 godzin dla takiego gracza. Dla gracza z odwrotnego bieguna okaże się że na 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie tylko multi interesuje, jakos single player nudzi mnie po pol godzinie grania.Napewno jednak zachwycone beda osoby ktore lubia single playera.Oczywiscie watpie ze wystarczy na 12h ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BF3 będzie rządził ! Jak dla mnie nic nie pobiło jeszcze BC2 które wyszło ubiegłego roku w marcu.... Są fajne gry, ale odstają od bc2....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać coś w tym guście, ale widzę, że mnie uprzedziłeś :)

Ja bardzo jaram się na Battlefield''a 3, ale głównie ze względu na multiplayer. No, ale jak dają więcej niż oczekuję to płakać nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to i tak będę grał w SP od najłatwiejszego do najtrudniejszego poziomu trudności, dlatego trochę czasu mi to zajmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię gdy zarówno SP jak i MP są odpowiednio dopieszczone, nawet jeśli to SP na jeden raz i bye bye. Chociaż BF 3 i tak kupię, głównie ze względu na MP (jak większość chyba), więc od biedy im podaruję ;) Ale humoru BC i BC2 będzie mi trochę brakowało, po tym co widziałem do tej pory nowy BF (SP) wydaje mi się jakiś taki nijaki;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam dla mnie i pewnie dla większości było wspaniale gdyby całą uwagę poświęcili multiplayerowi
przecież za tą kasę z narracji, fabuły, skryptów zdołaliby zrobić tak piękne mapki do multi :) ze 100?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 10:14, Redjevel napisał:

Eee tam dla mnie i pewnie dla większości było wspaniale gdyby całą uwagę poświęcili multiplayerowi
przecież za tą kasę z narracji, fabuły, skryptów zdołaliby zrobić tak piękne mapki do
multi :) ze 100?


I to jest właśnie podejście współczesnego gracza ... nie dziwota,że dostajemy teraz gry z singlem na 4 godziny i z fabuła dla debili
dla mnie liczy się przede wszystkim długi,dobry i wciągający single player a multi jako dodatek - ewentualny dodatek,bo gry bez multi też są bardzo dobre / oba Batmany,Bioshock,itp. /
ja osobiście w multi nie gram,więc ta cała histeria związana z premierami kolejnych CoD z kampanią single player na 4h i Battlefield 3 po prostu mnie śmieszy bo nie rozumiem,jak można płacić za sam multi player?
dla mnie gra robiona przede wszystkim pod multi to żywna kpina z graczy i dlatego takim grą mówię stanowczo NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować