Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy Ezio powróci po Assassin`s Creed Revelations? "Wszystko jest możliwe"

17 postów w tym temacie

Może pojawi się kiedyś część z wszystkimi bohaterami AC ze wszystkich części (tych które nie wyszły też) i dadzą pokierować każdą postacią.
Poznają się wszyscy w czyimś śnie ? przypuszczenia, gdybania, wyobraźnia jak dobrze, że to mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro w Assasynie 2 i 2/3 (revelations) wraca Altair z 1 części, to może i w AC III będzie można na chwilę wejść w skórę Ezio. Uwielbiam jego akcent ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie nie będzie, wszak "Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone". Czy może raczej "Kontynuacje nie są prawdziwe, spin-offy są dozwolone: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pamiętam, że przed premierą ACII teksty w stylu "Ezio-Pedzio"... ale jak się w Revelations skończy motyw Desmonda to czekam na nowego bohatera i ciągle jestem przy Japonii i Chinach. Jest to do zrobienia, tylko trzeba naprawdę fajne pomysły wrzucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 13:13, paulap24 napisał:

Może pojawi się kiedyś część z wszystkimi bohaterami AC ze wszystkich części (tych które
nie wyszły też) i dadzą pokierować każdą postacią.
Poznają się wszyscy w czyimś śnie ? przypuszczenia, gdybania, wyobraźnia jak dobrze,
że to mamy.

Awww... Słodkie.

Krótko: nie! Stanowczo... nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam, nie. Mam już dość jego sztucznego, włoskiego akcentu. Który cwaniak w ogóle wpadł na dodanie akcentów postaciom, które w ogóle nie powinny mówić po angielsku? Nie wiem jak z resztą graczy, ale mnie osobiście straszliwie to wnerwia. Co innego jeśli mamy rosyjskiego mafiosa w USA a co innego kiedy mamy Włocha mówiącego po włosku, którego mowa jest tłumaczona w czasie rzeczywistym przez uberkomputer. Niech albo mówi po włosku, albo bez akcentu.
Chociaż, z drugiej strony, jeśli następny bohater będzie miał francuski akcent, to ja już wolę włoski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 16:44, Khasim napisał:

Błagam, nie. Mam już dość jego sztucznego, włoskiego akcentu. Który cwaniak w ogóle wpadł
na dodanie akcentów postaciom, które w ogóle nie powinny mówić po angielsku? Nie wiem
jak z resztą graczy, ale mnie osobiście straszliwie to wnerwia. Co innego jeśli mamy
rosyjskiego mafiosa w USA a co innego kiedy mamy Włocha mówiącego po włosku, którego
mowa jest tłumaczona w czasie rzeczywistym przez uberkomputer. Niech albo mówi po włosku,
albo bez akcentu.
Chociaż, z drugiej strony, jeśli następny bohater będzie miał francuski akcent, to ja
już wolę włoski...

Sztuczny włoski akcent?? Rozmawiałeś kiedyś z jakimś Włochem/Włoszką po angielsku?? Identycznie jak Ezio, to samo akcentowanie itp. Dla mnie ten akcent przy wersji anglojęzycznej jest na plus<Ojciec Chrzestny :)> lecz zgodzę się, że Francuska wersja angielskiego była by śmieszna, chyba, że assasynką była by kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 14:25, Muradin_07 napisał:

A pamiętam, że przed premierą ACII teksty w stylu "Ezio-Pedzio"... ale jak się w Revelations
skończy motyw Desmonda to czekam na nowego bohatera i ciągle jestem przy Japonii i Chinach.


Skośnooki assasyn... zbytnio to mi śmierdzi jakimś ninja.
Po za tym czy motyw Desmonda nie miał być skończony w III części AC a nie w Revelations? W Rv miał się skończyć motyw Ezio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 18:21, KamyK_84 napisał:

Skośnooki assasyn... zbytnio to mi śmierdzi jakimś ninja.


W czasach tej rewolucji kulturowej i zmiany Japonii w XX wieku to jest bardzo fajny motyw, na pewno coś nowego.

Dnia 07.07.2011 o 18:21, KamyK_84 napisał:

Po za tym czy motyw Desmonda nie miał być skończony w III części AC a nie w Revelations?
W Rv miał się skończyć motyw Ezio.


Po prostu może źle zinterpretowałem zdanie "następny AC". Bo nie wiem czy kojarzyć to z Revelations czy III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 18:21, KamyK_84 napisał:

Skośnooki assasyn... zbytnio to mi śmierdzi jakimś ninja.


No i? Nie znam dobrej gry o ninja, większość to zwyczajne, typowo japońskie nawalanki z nierealistycznymi animacjami i koszmarną fabułą. Ninja w wydaniu Assassin''s Creed to motyw naprawdę świeży i warty zrealizowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 16:44, Khasim napisał:

Błagam, nie. Mam już dość jego sztucznego, włoskiego akcentu. Który cwaniak w ogóle wpadł
na dodanie akcentów postaciom, które w ogóle nie powinny mówić po angielsku? Nie wiem
jak z resztą graczy, ale mnie osobiście straszliwie to wnerwia. Co innego jeśli mamy
rosyjskiego mafiosa w USA a co innego kiedy mamy Włocha mówiącego po włosku, którego
mowa jest tłumaczona w czasie rzeczywistym przez uberkomputer. Niech albo mówi po włosku,
albo bez akcentu.
Chociaż, z drugiej strony, jeśli następny bohater będzie miał francuski akcent, to ja
już wolę włoski...

Sam sobie odpowiedziałes na to czego się czepiasz. Jego mowa jest tłumaczona na angielski dlatego w takim języku mówi, ale Animus nie nadąrza przez co zostaje akcent i włoskie wtrącenia. To wszystko było wyjaśniane ale trzeba słuchać a nie nastawiać się "bo to jest BE".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować