Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista samochodów z Driver: San Francisco - są klasyki i nowe demony prędkości

32 postów w tym temacie

Przecież Ferrari jest w Forza 2, 3, a teraz będzie w 4. W Gran Turismo 5 Prologue i w 5 też jest. Dalej mamy TDU i TDU2. W DLC było też do Need for Speed: SHIFT. Do tego jeszcze Project Gotham Racing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 10:48, Kwas17 napisał:

A co jest w ogóle z ferrari? W żadnej grze nie ma tej marki od chyba dziesięciu lat.
Ja pamiętam, że ferrari to było ostatnio w NFS Pursuit 2... Co oni nie chcą udostępnić
licencji czy co?


A Test Drive: Unlimited 2, Forza Motorsport 3 i Gran Turosmo 5? Szkoda tylko, że dwie ostatnie gry są tylko na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W morde muscle cary będzie z czego wybierać Chevrolet Camaro SS (1968), Dodge Charger R/T (1969), Dodge Challenger R/T (1970), Ford Mustang GT Fastback (1968), Shelby GT500 (1967) YEAH !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, jedna z najfajniejszych list samochodów jakie ostatnio widziałem w grach.
Najważniejsze - JEST DELOREAN!!

Bajdełej, Pepsi, zarówno Aston Martin Cygnet jak i Chevrolet Volt może i są nowoczesne, ale demonami prędkości nazwać ich nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co tyle tych Trans Am''ów ? zamiast jednego mogliby dać GTO z 67 r. np.
Camaro Z28 z 1986 ?! Bleeee o wiele lepiej by było na to miejsce dać Camaro z 1971 r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 10:48, Kwas17 napisał:

A co jest w ogóle z ferrari? W żadnej grze nie ma tej marki od chyba dziesięciu lat.
Ja pamiętam, że ferrari to było ostatnio w NFS Pursuit 2... Co oni nie chcą udostępnić
licencji czy co?


i jeszcze gra TYLKO o ferrari, tak na dobitke ;) "Ferrari Challenge" na playstation 2 i 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porsche to jakaś niedodymana firma, że w kolejnej grze zamiast normalnych samochodów zobaczymy RUFy? W GT5 to samo...nie wiem dlaczego nie chcą udzielać licencji na te swoje okrąglaste wózki ehhhh

Pamiętam pierwszego Drivera...żeby ten miał coś wspólnego z nim to będzie dobrze. Choć sukcesu nie wróżę. Zapewne będzie gniot. Gwóźdź do trumny pierwowzoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem Dodge Viper SRT10 ACR to od razu banan na twarzy, ale że nie ma ani jednego Koenigsegga to tego im nie wybaczę, już mniejsza z Veyronem którego ostatnio pełno jest wszędzie (i nie tylko o grach mówię), ale żeby ani CCX ani Agery nie było to wstyd. Szkoda że tak mało firm docenia szwedów, te ich wozy są niesamowite :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować