Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pobierz demo gry Harry Potter i Insygnia Śmierci - część druga na PC

13 postów w tym temacie

Adam Berlik

Do premiery ostatniej gry bezpośrednio bazującej na serii książek o Harrym Potterze pozostał niespełna tydzień. Przed podjęciem decyzji o zakupie warto sprawdzić pecetowe demo Harry Potter i Insygnia Śmierci - część druga.

Przeczytaj cały tekst "Pobierz demo gry Harry Potter i Insygnia Śmierci - część druga na PC" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie bawiły te infantylne platformówki, w których mogłem biegać po Hogwarcie, rzucać zaklęcia i zbierać fasolki? Mam dosyć tych poważnych strzelanin z kryciem się za osłonami, dajcie mi Raymana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 11:13, Madoc napisał:

Czy tylko mnie bawiły te infantylne platformówki, w których mogłem biegać po Hogwarcie,
rzucać zaklęcia i zbierać fasolki?


Nie tylko Ciebie to bawiło :) Dwójeczka była IMO najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 11:19, Henrar napisał:

Nie tylko Ciebie to bawiło :) Dwójeczka była IMO najlepsza.

I te emocje przy pojedynkach, gdy odbite po raz szósty zaklęcie pędzi a naszą stronę. To były czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja fasolki były o niebo lepsze.
Co do artykułu to gra bazuje bezpośrednio na filmie a nie na książce, a Greyback jeśli dobrze pamiętam nazywał się Fenrir a nie Fernin :D
Nie wierzę w poprawę jakości tego tytułu, więc nawet nie zaszczycę ich ściągnięciem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to też tylko pierwsze części HP były fajne. A tak to im nowszy Potter to tym mniej chce mi się go oglądać, a co dopiero grać... jestem łącznie 3 części w plecy filmowe i ostatnią książkową XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druga część - fasolki, zaklęcia - można było poczuć magię jak na tamte czasy :P Teraz to już strzelanka z różdżkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia część przygód nastoletniego czarodzieja to już nie bajka dla dzieci i na zbieranie fasolek nie ma tu już miejsca - zresztą,nie tylko tu,ostatnie cztery tomy to już zupełnie inna bajka
tak więc konwencja ala GoW mnie nie dziwi i nie szokuje,szkoda tylko że nie zbudowano nic wokół tego
mogliby się pokusić i zrobić jakiegoś porządnego RPGa osadzonego w świecie czarodziejów i Mugolii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować