Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Patrykowi Hamerlak z Nicolas Games!

321 postów w tym temacie

bezpodstawnie to się tutaj bzdury pisze typu:
"Nie chcę wypowiadać się na temat prywatnych finansów. Mogę jedynie powiedzieć, odpowiadając na ironię (choć nie wiem czy zamierzoną:)), że chciałbym mieć w chwili obecnej więcej wolnych środków:)"
to zahacza o manipulację faktami giełdowymi osoby mającej dostęp do informacji poufnych. Tą spółkę reprezentują ludzie nie kompetentni ot co, brak słów ta gra to będzie zapewne nie wypał, pozdrawiam racjonalnych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twardyś, nie ma co.
Nie jeden by wymiękł przy pytaniach typu "Dlaczego jesteście do życi, a wasza gra to śmieć?".
Denerwuj mnie ta polska zawiść. Ludzie nie mają co robić tylko wylewają żółć na rodaków.
Ja mam nadzieję, że gra odniesie spory sukces, bo chcę zagrać w Afterfall RPG. Moją kasę już macie.
Życzę powodzenia i wytrwałości w dyskusji z tymi, tymi... z tym "czymś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 22:44, Growin napisał:

Twardyś, nie ma co.
Nie jeden by wymiękł przy pytaniach typu "Dlaczego jesteście do życi, a wasza gra to
śmieć?".
Denerwuj mnie ta polska zawiść. Ludzie nie mają co robić tylko wylewają żółć na rodaków.
Ja mam nadzieję, że gra odniesie spory sukces, bo chcę zagrać w Afterfall RPG. Moją kasę
już macie.
Życzę powodzenia i wytrwałości w dyskusji z tymi, tymi... z tym "czymś".


Jestem tu po to aby nie wymiękać:) Również wolelibyśmy słyszeć głosy "dajcie czadu" albo "wierzymy w Was" zamiast "po co czekać, i tak Wam się nie uda", ale cóż zrobić? Każdy ma prawo do własnej opinii, rozumie, że niektórzy chcieliby wiedzieć o grze więcej, ale damy wszystkim odpowiednio dużo czasu na podjęcie decyzji o zakupie:) Idąc do sklepu, bądź logując się do Steam nie będziecie musieli wydawać pieniędzy w ciemno.

Growin - obiecujemy, że po ukończeniu Afterfalla nie będziesz żałował wydanych pieniędzy. Powiem więcej. Jeśli stwierdzisz że Cię kiedykolwiek oszukaliśmy co do fajności gry i w zasadzie to jest ona kiepska, i gra się słabo, i w ogóle to jesteś zawiedziony, napisz do mnie i osobiście zwrócę Ci pieniądze!

Tak z rana, pewna siebie deklaracja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie polska zawiść lecz polskie fakty, zapewne jesteś kimś z wewnątrz spółki bądź rodziną robiącą dobrą minę do złej gry, ale uwierzcie mi że nikt nie zna tej spółki tak dobrze jak jej inwestorzy i sami się zastanówcie jak ta gra będzie miała się do tych czasów skoro robiona jest na silniku sprzed kilku lat i tych kilka lat robiona?
Jeszcze jedno skoro Just a Game zrezygnował z wydania tej gry to nie zrobił tego bez powodu zapewne po obejrzeniu gry stwierdzili, że się nie sprzeda, albo że zyski będą zbyt małe żeby zawracać sobie tym głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 14:33, MarekKumitsu napisał:

to nie polska zawiść lecz polskie fakty, zapewne jesteś kimś z wewnątrz spółki bądź rodziną
robiącą dobrą minę do złej gry, ale uwierzcie mi że nikt nie zna tej spółki tak dobrze
jak jej inwestorzy i sami się zastanówcie jak ta gra będzie miała się do tych czasów
skoro robiona jest na silniku sprzed kilku lat i tych kilka lat robiona?
Jeszcze jedno skoro Just a Game zrezygnował z wydania tej gry to nie zrobił tego bez
powodu zapewne po obejrzeniu gry stwierdzili, że się nie sprzeda, albo że zyski będą
zbyt małe żeby zawracać sobie tym głowę.


Tym razem odpowiem:
nie znam nikogo z wewnątrz spółki poza mną na tym forum, jednocześnie rzucasz oskarżenia w stronę innych użytkowników, a sam mówisz, iż znasz spółkę lepiej - a znasz tak jak wszyscy, z oficjalnych komunikatów:)

Gra nie jest robiona kilka lat. Kilka lat temu powstał pomysł na RPG Afterfall. Czas tworzenia InSanity należy liczyć od faktycznego rozpoczęcia prac nad grą TPP, które poza światem nie mają nic wspólnego z wcześniejszą grą.

Silnik UE3 przestarzały? Nadal powstaje na niego masa gier i zapewne tak jeszcze będzie przez długi czas.

To nie JAG zrezygnował z naszej gry. To my zrezygnowaliśmy z JAG. Proszę o nie przekręcanie faktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 09:45, patham napisał:

Growin - obiecujemy, że po ukończeniu Afterfalla nie będziesz żałował wydanych pieniędzy.
Powiem więcej. Jeśli stwierdzisz że Cię kiedykolwiek oszukaliśmy co do fajności gry i
w zasadzie to jest ona kiepska, i gra się słabo, i w ogóle to jesteś zawiedziony, napisz
do mnie i osobiście zwrócę Ci pieniądze!

Dzięki, ale nie chcę pieniędzy. Chcę Afterfall RPG. Między innymi* dlatego hmm... "zainwestuję" (?) w tą grę RPG poprzez zakup Afterafll:Insanity.

*Kupię tę grę również dlatego bo Polska, bo w Polsce, bo skrzydła na plecach (fajny projekt głównej postaci), bo stawiacie na historię, a historia dla mnie jest najważniejsza, bo to debiut rodaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Patryku,

Czy moglibyście dać kilka tapet na pulpit w rozdzielczosciach 1920x1080? Musicie mieć chociaż kilka grafik, które nadają się na tapety. Jeżeli nie, to zakładam, że waszemu grafikowi zajęłoby to max kilka godzin jeżeli nie mniej, a byłby to miły ukłon w stronę fanów i ludzi, którzy was wspierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to i ja też dołączę do próśb. Może przygotujcie komiks przedstawiający przyczyny zniszczeń na ziemi. Jakieś fajne wprowadzenie do świata Afterfall. Opis głównych bohaterów, ich historię sprzed Insanity. Wszystko w formie obrazkowych historii bo tekstu, niestety mało kto czyta w obecnych czasach. Zarzucajcie nas fajnymi materiałami promocyjnymi, my to lubimy :). Fajnie jakby pojawiły się informacje na temat dubbingu w grze, było już o muzyce, więc i o dubbingu powinno być. Jednym zdaniem: Do ataku Panowie, już czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 17:18, Endarajmiok napisał:

Tokajowi będzie dany głos czy będzie mu raczej dane być "gadatliwym" jak niejaki Gordon
Freeman?


Albert Tokaj mówi:) mówił nawet a dużo co w pewnym momencie zmusiło nas do zmniejszenia ilości wypowiadanych przez niego kwestii. Wiem, że to może brzmi dziwnie, ale faktycznie zbyt duża gadatliwość była problemem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 10:48, SentinelFriQ napisał:

Panie Patryku,

Czy moglibyście dać kilka tapet na pulpit w rozdzielczosciach 1920x1080? Musicie mieć
chociaż kilka grafik, które nadają się na tapety. Jeżeli nie, to zakładam, że waszemu
grafikowi zajęłoby to max kilka godzin jeżeli nie mniej, a byłby to miły ukłon w stronę
fanów i ludzi, którzy was wspierają.


Jasne:) zapraszamy na facebooka, na pewno coś się pojawi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 12:04, giermkowy_giermek napisał:

to i ja też dołączę do próśb. Może przygotujcie komiks przedstawiający przyczyny zniszczeń
na ziemi. Jakieś fajne wprowadzenie do świata Afterfall. Opis głównych bohaterów, ich
historię sprzed Insanity. Wszystko w formie obrazkowych historii bo tekstu, niestety
mało kto czyta w obecnych czasach. Zarzucajcie nas fajnymi materiałami promocyjnymi,
my to lubimy :). Fajnie jakby pojawiły się informacje na temat dubbingu w grze, było
już o muzyce, więc i o dubbingu powinno być. Jednym zdaniem: Do ataku Panowie, już czas!


Chcemy zaczekać z przedstawieniem aktorów do trailera:) Tam usłyszycie już finalne głosy postaci i wierze że się spodobają. W głosie dziewczyny, która czyta komunikaty można się wręcz zakochać:)

Komiks to fajny pomysł, zresztą pamiętamy, że książeczka zawierający takowy i rozdawana w press-packu bardzo się podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 09:47, patham napisał:

Chcemy zaczekać z przedstawieniem aktorów do trailera:) Tam usłyszycie już finalne głosy
postaci i wierze że się spodobają. W głosie dziewczyny, która czyta komunikaty można
się wręcz zakochać:)



Ale mam nadzieję, że chodzi tu o polską wersję językową (polski dubbing)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Polski, czy angielski trailer? A może od razu hurtem wszystkie zapowiadane wersje językowe tego samego trailera? To byłoby coś. Jak dotąd tylko Team Fortress 2 publikowało zawsze trailery z cyklu "meet the..." we wszystkich wspieranych wersjach.

Mamy 8 września, co z zapowiadaną "kampanią wrześniową"? Szkoda, że Niemcy w trzydziestym dziewiątym nie mieli takiego podejścia do sprawy... ;P

Bodajże Polygamia coś tam wspominała o ekskluzywnym wywiadzie z kimś z NEGu. Kiedy im pozwolicie toto opublikować?

Dlaczego mam bawić się z Facebookiem, zamiast wszelkie materiały mieć pod ręką na stronie projektu? Już nawet nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem tam jakiegoś newsa. Po co wam oficjalna strona, skoro z niej nie korzystacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do pytania o stronę, mam osobiście z nią pewien problem - nie pokazuje mi się husarz ani menu. Popieram przy tym easygoinga, moglibyście zaktualizować w końcu stronę główną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 18:48, Endarajmiok napisał:

Co do pytania o stronę, mam osobiście z nią pewien problem - nie pokazuje mi się husarz
ani menu.


Spróbuj zmniejszyć obrazki na stronce trzymając wciśnięty [ctrl] i scrollując kółkiem myszy. Mnie pomogło na znikające menu na głównej. Co do samego- swoją drogą idiotycznie wielkiego- gifa na głównej, to czasem po prostu nie chce się załadować. Mam tak sporadycznie, nie wiem od czego to zależy ale czasem się po prostu nie wyświetla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
wlasnie ogloszona date konferencji cd projektu!! Jesienna konferencja CD Projekt już 22 września!
w programie konferencji nie ma mowy o afterfallu!!! czy to oznacza ze nie bedzie wydawany przez cdp?
znowu zerwaliscie wspolprace z winy wydawcy? dlaczego nie zamieszczono nic o wydawaniu afterfalla?
jak pan to skomentuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować