Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Patrykowi Hamerlak z Nicolas Games!

321 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2011 o 08:35, lukasy188 napisał:

czy pan patryk jeszcze tu prowadzi swoje odpowiedzi?



Pan Patryk prowadzi odpowiedzi glownie w czwartki, proponuje wszystko od poczatku przeczytac, jest to tam napisane czarno na bialym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 08:44, lukasy188 napisał:

a moze zatkal go obrot sytuacji w firmie:)

lukasy188 widać, że nie interesuje Cię gra tylko zrobienie małego szumu aby kupić taniej akcje spółki. To jest serwis związany z grami komputerowymi, tylko przypominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 17:20, lukasy188 napisał:

witam
wlasnie ogloszona date konferencji cd projektu!! Jesienna konferencja CD Projekt już
22 września!
w programie konferencji nie ma mowy o afterfallu!!! czy to oznacza ze nie bedzie wydawany
przez cdp?
znowu zerwaliscie wspolprace z winy wydawcy? dlaczego nie zamieszczono nic o wydawaniu
afterfalla?
jak pan to skomentuje?


Witam! Jako wydawca gry na terenie Polski chcemy zaprezentować Afterfall: InSanity szerokiej publiczności w polskiej wersji językowej, która nie będzie jeszcze gotowa na 22 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DZIEKUJE PANU Z CD PROJEKT ZA ODPOWIEDZ
HAMERLAK SIE NIE POSTARAL TAKI SAM TYPEK JAK CALA SPOLKA
AZ MUSIAL SIE POFATYGOWAC KONSUL CD PROJEKTU, WIELKI SZACUNEK DLA NIEGO
NO JEST ODPOWIEDZ SENTINEL ALE NIE OD NASZEGO KONSULA
POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 14:49, lukasy188 napisał:

DZIEKUJE PANU Z CD PROJEKT ZA ODPOWIEDZ
HAMERLAK SIE NIE POSTARAL TAKI SAM TYPEK JAK CALA SPOLKA
AZ MUSIAL SIE POFATYGOWAC KONSUL CD PROJEKTU, WIELKI SZACUNEK DLA NIEGO
NO JEST ODPOWIEDZ SENTINEL ALE NIE OD NASZEGO KONSULA
POZDRO

no niestety tu muszę przyznać racje giełdowemu naganiaczowi. Coś się dzieje, a brak odpowiedzi ze strony Nicolas Games jeszcze bardziej pogarsza sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać pytania trzeba zadawać w wątku CD Projekt, przynajmniej rzetelne i szczere odpowiedzi.

Swoją drogą przypomnę kilka ostatnich cytatów konsula NEG, który zapadł się pod ziemię:

[quote] Jesteśmy przygotowani do mocnego uderzenia we wrześniu. Nasza kampania z racji zawirowań będzie krótsza, ale intensywniejsza. [/quote]

[quote] Niezależnie od tego czy będzie nowy wydawca czy self-publishing mamy przygotowany plan na promocję i (choć to mocno niefortunna nazwa) niedługo zaczniemy kampanię wrześniową:) [/quote]

[quote] Plan był aktualizowany całkiem niedawno i jest aktualny. W przypadku ewentualnych zmian (o których nic mi nie wiadomo) plan zostanie zaktualizowany. [/quote]

Połowa września i co?
Gdzie to mocne uderzenie?
Gdzie zapowiadana kampania wrześniowa?
Nawet na 22 września nie będzie nic przygotowane?
Czy planujecie aktualizację planu w związku z opóźnieniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 14:49, lukasy188 napisał:

DZIEKUJE PANU Z CD PROJEKT ZA ODPOWIEDZ
HAMERLAK SIE NIE POSTARAL TAKI SAM TYPEK JAK CALA SPOLKA
AZ MUSIAL SIE POFATYGOWAC KONSUL CD PROJEKTU, WIELKI SZACUNEK DLA NIEGO
NO JEST ODPOWIEDZ SENTINEL ALE NIE OD NASZEGO KONSULA
POZDRO


Wystarczy ''Patryk'';-)

Poprosiłem kolegę z CDP o odpowiedź w moim wątku, abym nie musiał Was odsyłać do wątku CDPi, gdyż zapewne pytanie i tak by tam padło. Wielkie dzięki Michał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 14:56, lukasy188 napisał:

CHCIALBYM WRESZCIE ZAGRAC W TA GRE I POROWNAC Z WIESKIEM I SNAJPEREM
ALE NO JAKOS NIE MAM TAKIEJ MOZLIWOSCI
SZKODA


taka możliwość pojawi się w listopadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 14:59, Balubalu napisał:

Połowa września i co?
Gdzie to mocne uderzenie?
Gdzie zapowiadana kampania wrześniowa?
Nawet na 22 września nie będzie nic przygotowane?
Czy planujecie aktualizację planu w związku z opóźnieniami?


chcieliśmy podkręcić w Polsce atmosferę przed konferencją, skoro zaś mamy zaprezentować grę inaczej zrobimy to we wcześniej planowanych terminach

tak czy inaczej, we wrześniu wszystko się zacznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE WYDAJE SIE PANU ZE KOLEJNOSC POWINNA BYC CALKIEM INNA?
PARE DNI TEMU JUZ BYOL WIADOMO ZE NIE BEDZIE GRY NA KONFERENCJ,I TO CDP PODAL PLAN KONFERENCJI BEZ AFTERFALLA
A WY NIC !
WEDLUG MNIE POWINNO BYC ZUPELNIE ODWROTNIE, TO WY POWINNISCIE NAPISAC ZE NIE ZOBACZYMY GRY JEDNAK NA KONFERENCJI
PRZECIEZ WIEDZIELISCIE ZE NIE BEDZIE PREZENTACJI GRY JESZCZE PRZED TYM JAK CDP PODAL PLAN SWOJEJ KONFERENCJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

atmosfera i tak juz jest podkrecona,ale w przeciwna strone, ludzie oczekuja gry juz dlugi czas i mysle ze wychodzi to wrecz przeciwnie ,zamiast zachecac ludzi do jej kupna poprostu odstraszacie od niej , przekladanie premiery, malo infomracji, zero promocji
ludzie nie beda czekac misiacami na gre ,kazdy ma swoja cierpliwosc a afterfall to nie jedyna gra na rynku, wiec warto by bylo zadban o przyszlych kupujacych graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 15:03, patham napisał:

tak czy inaczej, we wrześniu wszystko się zacznie...


i o to chodziło :). Z niewiadomych mi przyczyn niektórzy koniecznie chcą aby o Nicolas Games i grze Afterfall: Insanity mówiono źle, nie wiem co jest tego przyczyną, może zazdrość? Dla mnie wystarczy krótka wypowiedź, uświadamiająca mnie, że jesteście i wszystko jest ok. Dziękuję Patryk! (pozwoliłem sobie po imieniu bo sam Pan tak chciał ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 15:25, lukasy188 napisał:

NIE WYDAJE SIE PANU ZE KOLEJNOSC POWINNA BYC CALKIEM INNA?
PARE DNI TEMU JUZ BYOL WIADOMO ZE NIE BEDZIE GRY NA KONFERENCJ,I TO CDP PODAL PLAN KONFERENCJI
BEZ AFTERFALLA
A WY NIC !
WEDLUG MNIE POWINNO BYC ZUPELNIE ODWROTNIE, TO WY POWINNISCIE NAPISAC ZE NIE ZOBACZYMY
GRY JEDNAK NA KONFERENCJI
PRZECIEZ WIEDZIELISCIE ZE NIE BEDZIE PREZENTACJI GRY JESZCZE PRZED TYM JAK CDP PODAL
PLAN SWOJEJ KONFERENCJI


w sprawie globalnych wydarzeń zawsze wypowiemy się pierwsi
weź pod uwagę, że z naszej strony nie wydaliśmy oficjalnego komunikatu poza wpisami na FB i tutaj, czego i tak w zasadzie robić nie musimy - chcemy jednak dawać Wam możliwie szybko każde info, akurat w tym przypadku (tj braku naszej obecności) zastanawialiśmy się do samego końca, a ponieważ to ja opiekuję się konsulatem nie miałem w natłoku spotkań i pracy możliwości odpisania

w czwartek jednak, zgodnie z umową, zawsze staram się być i odpowiadać nawet na najtrudniejsze i często zawierające nieprawdziwe sugestie pytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 15:44, giermkowy_giermek napisał:

i o to chodziło :). Z niewiadomych mi przyczyn niektórzy koniecznie chcą aby o Nicolas
Games i grze Afterfall: Insanity mówiono źle, nie wiem co jest tego przyczyną, może zazdrość?
Dla mnie wystarczy krótka wypowiedź, uświadamiająca mnie, że jesteście i wszystko jest
ok. Dziękuję Patryk! (pozwoliłem sobie po imieniu bo sam Pan tak chciał ;) )


jestem/jesteśmy, może nie codziennie, ale staram się być z Wami na bieżąco, dzięki za docenienie!
również pozdrawiam (jasne, formalności nam niepotrzebne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem z tego wszystkiego tylko jednego. Pół roku temu Prezes zapowiadał, że gra w wersji na PC jest już prawie skończona a premiera zostaje przełożona ze względu na chęć wydania gry w jednym czasie na wszystkie platformy. Mija pół roku, zapowiadanej kampanii reklamowej brak i do tego okazuje się, że nie ma nic do pokazania na konferencji wydawcy. Przecież wiadomo, że na tej konferencji nie oczekiwał nikt pudełka z pełną wersją gry lecz wszyscy czekali na dokładną datę premiery, która przecież miała być podana, na nowe screeny, trailer czy cokolwiek. O co zatem chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 20:51, Endarajmiok napisał:

1. Czy w grze będą save''y czy checkpointy?
2. Czy będzie jakaś encyklopedia, jak np. w Mass Effect, uzupełniana w miarę postępów
z gry?


ad1
W grze będzie system checkpointów.

ad2
Tak, w PDA będzie można przeglądać informacje zdobyte oraz znalezione w trakcie gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować