Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Patrykowi Hamerlak z Nicolas Games!

321 postów w tym temacie

http://www.gram.pl/prod_9g7kHO5_Afterfall_InSanity.html

"Premiera: dalej w 2011" ("dalej w 2011"
"Wersja językowa: kinowa (polskie napisy)"

Jak to skomentujecie? Zwłaszcza to drugie, bo trudno mi uwierzyć w to, że polska gra, z akcją w Polsce, będzie miała ino podpisy, zwłaszcza że niedawno chwaliliście się jeszcze np. głosem lektorki w trailerze (na który też czekamy, bo obiecywaliście go nam tydzień temu) czy zatrudnionymi w grze gwiazdami jako lektorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
jak tam promocja, czy sa jakies nowe infa?czy mozna cos wiecej zobaczyc?jakies szczegoly? do konca miesiaca troszke ponad tydzien! czemu ostro nie ruszacie?jakie plany?macie juz wydawce na swiat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druga rzecz, mieliście publikować historię świata, obiecaliście to niedługo po stworzeniu tego tematu. A, i nie dostałem odpowiedzi na mój post o problemach z stroną - nie pokazuje mi tego husarza w flashu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 17:38, Endarajmiok napisał:

Druga rzecz, mieliście publikować historię świata, obiecaliście to niedługo po stworzeniu
tego tematu. A, i nie dostałem odpowiedzi na mój post o problemach z stroną - nie pokazuje
mi tego husarza w flashu.


o husarzu pisalem nie raz do NGS jakos sie nie przejeli zbytnio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 15:03, patham napisał:

> Połowa września i co?
> Gdzie to mocne uderzenie?
> Gdzie zapowiadana kampania wrześniowa?
> Nawet na 22 września nie będzie nic przygotowane?
> Czy planujecie aktualizację planu w związku z opóźnieniami?
>

chcieliśmy podkręcić w Polsce atmosferę przed konferencją, skoro zaś mamy zaprezentować
grę inaczej zrobimy to we wcześniej planowanych terminach

tak czy inaczej, we wrześniu wszystko się zacznie...



Pozostał tydzień do końca miesiąca, czy zatem kampania wrześniowa już definitywnie przełożona na październik, czy dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że kampania powoli rusza, pokazaliście parę minut rozgrywki. Całkiem poprawnie wszystko wygląda, chętnie zagram żeby sprawdzić co w klimatem i najważniejszym ... grywalnością. Podoba mi się nawet ten czasem krytykowany sposób poruszania się bohatera. Taki przyczajony i skulony.

Mam pytanie o wersję językową, tak jak zapowiadano pokazano najpierw wersję angielską. Słychać że Albert będzie miał dystans do tego co się dzieje i momentami może być zabawnie. Ciekawi mnie wersja polska tz czy zaskoczycie ( Wy czy wydawca) jakimiś znanymi nazwiskami podkładającymi głosy? Na Szyca nie liczę ale może ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 00:51, SentinelFriQ napisał:

jak dla mnie ta prezentacja ze speakerem to jest stare w cholere mowi tam jeszcze o wypuszczeniu
AF:I w Q1 2011 ze nie wspomne o tym ze mowi o pierwszych sesjach motion capture


Bo to akurat Poly dała dla porównania, by pokazać zmiany od tej właśnie konferencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co gadać, przeskok od ostatniego gameplaya jest ogromny. Wcześniej wyglądało to jak jakaś niskobudżetowa produkcja, która miała być dodawana za free do gazetki, natomiast teraz zobaczyliśmy kawałek porządnej gry. Nie jest to na pewno gra z ligi BF3 ale myślę, że zatkało sporą rzesze przeciwników Afterfala co widać po rankingu na gry-online.pl gdzie wskoczył na 21 pozycje najbardziej oczekiwanych gier, nieźle.

Nasuwa się jednak kilka pytań:
Na jakim etapie są prace z polską wersją językową?
Co jeszcze zostało do zrobienia w grze?
Czy nie ma jakiś opóźnień w związku z powyższymi pytaniami?
No i ponawiam pytanie co z zapowiadaną kampanią wrześniową? Czy pokazanie nowego gameplaya to już start?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 22:30, Kami82 napisał:

Zdaje się że kampania powoli rusza, pokazaliście parę minut rozgrywki. Całkiem poprawnie
wszystko wygląda, chętnie zagram żeby sprawdzić co w klimatem i najważniejszym ... grywalnością.
Podoba mi się nawet ten czasem krytykowany sposób poruszania się bohatera. Taki przyczajony
i skulony.

Mam pytanie o wersję językową, tak jak zapowiadano pokazano najpierw wersję angielską.
Słychać że Albert będzie miał dystans do tego co się dzieje i momentami może być zabawnie.
Ciekawi mnie wersja polska tz czy zaskoczycie ( Wy czy wydawca) jakimiś znanymi nazwiskami
podkładającymi głosy? Na Szyca nie liczę ale może ... ;)


z tego co mi wiadomo, a weź też pod uwagę, że jest to informacja do ogłoszenia przez CDP, informacja na temat wersji jezykowej pojawi się bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2011 o 15:18, Balubalu napisał:

Nie ma co gadać, przeskok od ostatniego gameplaya jest ogromny. Wcześniej wyglądało to
jak jakaś niskobudżetowa produkcja, która miała być dodawana za free do gazetki, natomiast
teraz zobaczyliśmy kawałek porządnej gry. Nie jest to na pewno gra z ligi BF3 ale myślę,
że zatkało sporą rzesze przeciwników Afterfala co widać po rankingu na gry-online.pl
gdzie wskoczył na 21 pozycje najbardziej oczekiwanych gier, nieźle.

Nasuwa się jednak kilka pytań:
Na jakim etapie są prace z polską wersją językową?
Co jeszcze zostało do zrobienia w grze?
Czy nie ma jakiś opóźnień w związku z powyższymi pytaniami?
No i ponawiam pytanie co z zapowiadaną kampanią wrześniową? Czy pokazanie nowego gameplaya
to już start?


- wiem, że w przygotowaniu jest kolejny build z polską wersją (w cleu testowania) i chyba wszystko idzie dobrze bo z pokoju, gdzie siedzą ludzie zajmujący się lokalizacją żadne faki nie są słyszane:)

- sporo czasu poświęcamy teraz m.in na poprawie pracy kamery, balans walki, itp. trudno mi wymieniać konkrety, raczej są to drobnostki jakich zawsze jest sporo:)

- nie ma

- start, taki nieoficjalny, oficjalny będzie... za kilka godzin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 09:08, lukasy188 napisał:

witam
jak tam promocja, czy sa jakies nowe infa?czy mozna cos wiecej zobaczyc?jakies szczegoly?
do konca miesiaca troszke ponad tydzien! czemu ostro nie ruszacie?jakie plany?macie juz
wydawce na swiat?


spodziewajcie sie informacji juz w tym tygodniu:)
wydaje mi sie ze gameplay byl dobra zapowiedzia tego co sie bedzie dzialo, nadal jednak (tak jak pisalem wyzej) nie jest to oficjalny start kampanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Kiedy będziemy mogli spodziewać się informacji nt. edycji kolekcjonerskiej a co z tym idzie kiedy będzie możliwość zakupienia gry w preorderze?
2. Czy faktycznie lokalizacje w grze inspirowane są Katowicami i Górnym Śląskiem? Będzie parę smaczków z tym związanych, np misja w katowickim spodku, misja w starych kamienicach, w kopalnii, itp?
3. Czy gra będzie rozgrywana również za dnia na zewnątrz, czy tylko w ciemnych pomieszczeniach?
4. W jednym z wywiadów Prezes mówił o testach, aby móc stwierdzić jakie będą wymagania gry, kiedy je poznamy?

na chwile obecną mam tyle pytań, pozdrawiam całą ekipę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
w jakiej formie planujecie zaprezentowac gre? czy bedzie to konferencja? tak ak to bylo przedtem?(pamietam fabryke trzciny) czy w jakiejs innej formie?
mamy jeszcze dwa dni do konca miesica,a tu tak naprawde malo tego ostrego uderzenia:)
wiemy juz ze jest wydawca na swiat wersji pc-towej, wiec mysle ze mozna juz smialo pokazac cos wiecej, nie ma juz chyba co ukrywac :)
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2011 o 11:50, giermkowy_giermek napisał:

1. Kiedy będziemy mogli spodziewać się informacji nt. edycji kolekcjonerskiej a co z
tym idzie kiedy będzie możliwość zakupienia gry w preorderze?
2. Czy faktycznie lokalizacje w grze inspirowane są Katowicami i Górnym Śląskiem? Będzie
parę smaczków z tym związanych, np misja w katowickim spodku, misja w starych kamienicach,
w kopalnii, itp?
3. Czy gra będzie rozgrywana również za dnia na zewnątrz, czy tylko w ciemnych pomieszczeniach?
4. W jednym z wywiadów Prezes mówił o testach, aby móc stwierdzić jakie będą wymagania
gry, kiedy je poznamy?

na chwile obecną mam tyle pytań, pozdrawiam całą ekipę ;)


1. Mam problem z tym pytaniem:) Nie chcę napisać kiedy dokładnie, a kazać czekać na odpowiedź też nie mogę bo wtedy ruszy już pre-order i straci to sens. Wstrzymam się więc od komentarza:)
2.. Są inspirowane. Team zrobił masę zdjęć różnych miejsc, ale akcja gry nie dzieje się w Warszawie, ani Katowicach.
3. Również będzie:)
4. patrz punkt 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 09:30, giermkowy_giermek napisał:

jeszcze jedno pytanie:
5. Czy jest szansa aby Afterfall:Insanity pojawił się również na steam lub gog.com bądź
na innym zagranicznym portalu?


5. Oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 09:58, SentinelFriQ napisał:

Czy bedzie wersja na Mac''a ?


W tej chwili prace nad wersją na Mac''a nie są planowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować