Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Patrykowi Hamerlak z Nicolas Games!

321 postów w tym temacie

Jak to jest z tymi konsolami? Wiem że ich na razie nie będzie, ale jeśli wszystko się wyjaśni to czy będziecie zaczynali od zera, czy jednak już coś jest pod konsole przygotowane, a prace zostały tylko chwilowo wstrzymane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 10:17, easygoing napisał:

@lukasy188

Zastanawiam się czy zawsze tak flame''ujesz każdą grę na którą czekasz, czy może tylko
na Afterfall tak bardzo ci zależy, że nie możesz znieść nawet dnia obsuwy...

Opóźnienia w premierach zdarzają się każdemu. Mało- zdarzają się największym deweloperom.
Epic, EA, Activision, że już o VALVe i Blizzard- z ich podejściem "when it''s done"-
nie wspomnę!

Ze swojej strony mam jeszcze jedno pytanie do Patryka:

- skoro gra powstaje na Unreal Engine, silniku znanym i cenionym również w środowisku
moderów, to czy Afterfall będzie przyjazny modyfikacjom, tj. w żaden sposób nie poblokowany
przed "zaglądaniem pod maskę"?

Uzasadnienie pytania: siłą wielu tytułów jest właśnie to, że modowalność przedłuża ich
żywot w świadomości graczy. Przykład: seria Half- Life, Stalker, Fallout, Wiedźmin. Ludzie
grają i będą grali w te tytuły przez lata, bo zawsze powstanie do nich coś nowego, zawsze
będą przyciągać graczy olbrzymim potencjałem.


Przyznam szczerze że... nie znam odpowiedzi na to pytanie. Jeśli gracze będą chcieli modyfikować naszą grę i pojawi się odzew z Waszej strony to nie widzę przeszkód... odsłaniając marketingowy punkt widzenia: w końcu przedłuża to żywotność produktu a to jest w końcu pożądane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 13:42, bartek00 napisał:

witam czy w polsce będzie pudełkowa wersja na pc afterfall insanity od cdprojektu
i kiedy będzie premiera wersji pudelkowej bo cyfrowej będzie 25 listopada proszę o odpowiedż


Odpowiedź na to pytanie pojawiła się w konsulacie CDP. Wersja pudełkowa oczywiście pojawi się dzięki naszemy dystrybutorowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2011 o 08:47, giermkowy_giermek napisał:

Jak to jest z tymi konsolami? Wiem że ich na razie nie będzie, ale jeśli wszystko się
wyjaśni to czy będziecie zaczynali od zera, czy jednak już coś jest pod konsole przygotowane,
a prace zostały tylko chwilowo wstrzymane?


mogę jedynie odesłać do naszego ostatniego komunikatu, gdzie powiedzieliśmy iż wersjami konsolowymi zajmiemy się po premierze, natomiast szczegółów podawać w tej chwili nie możemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2011 o 08:47, giermkowy_giermek napisał:

Jak to jest z tymi konsolami? Wiem że ich na razie nie będzie, ale jeśli wszystko się
wyjaśni to czy będziecie zaczynali od zera, czy jednak już coś jest pod konsole przygotowane,
a prace zostały tylko chwilowo wstrzymane?


mogę jedynie odesłać do naszego ostatniego komunikatu, gdzie powiedzieliśmy iż wersjami konsolowymi zajmiemy się po premierze, natomiast szczegółów podawać w tej chwili nie możemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wpadliście może na pomysł, żeby zrobić coś ala słuchowisko "Wojna Światów" z 1938 dla promocji gry? Ot taki wstęp do rzeczywistej rozgrywki w grze (zwłaszcza przed wyborami ;) )

Ja niestety nie pogram w Waszą grę na PC. Czekam na wersję konsolową (ganz egal na jaką konsolę, byle by na konsolę). Czekam też na konsolowego Wiedźmina (o to nie ten wątek ale Patryk może masz jakieś wtyki?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowny panie Patryku Hamerlak, mam kilka pytań:

1. Kiedy poznamy date premiery gry w pudelku ?
2. Czy wydawca na konsole bedzie tez wydawca swiatowym na PC w pudelku ? jeżeli nie to kiedy poznamy
swiatowego wydawce na platforme PC w pudelku ?
3. 10 Pazdziernika ma byc przedsprzedaz ale do dzisiaj nie wiadomo jakie ma wymagania gra. Kiedy to sie zmieni ?
4. Miala byc wielka kampania a jak narazie nic szczegolnego nie slychac o afterfall, czy bedzie jakas wieksza reklama
w internecie na popularnych serwisach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 12:43, giermkowy_giermek napisał:

hello ponownie,
przeczytałem że na tegorocznych World Cyber Games 2011 w Warszawie, swoje stoisko będzie
miało CDProjekt, czy i wy będziecie, a jeśli nie to czy CDProjekt coś z Afterfall zaprezentuje?
pozdrawiam


Afterfall nie jest kierowany do graczy online. Sam biorąc udział (jeszcze jako gracz:)) w tego typu imprezach zauważyłem, ze gry prezentowane obok tytułów dla esportowców nie cieszą się zbytnim zainteresowaniem. W końcu chodzi tam o rozgrywki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 23:25, spieler600 napisał:

Czy wpadliście może na pomysł, żeby zrobić coś ala słuchowisko "Wojna Światów" z 1938
dla promocji gry? Ot taki wstęp do rzeczywistej rozgrywki w grze (zwłaszcza przed wyborami
;) )

Ja niestety nie pogram w Waszą grę na PC. Czekam na wersję konsolową (ganz egal na jaką
konsolę, byle by na konsolę). Czekam też na konsolowego Wiedźmina (o to nie ten wątek
ale Patryk może masz jakieś wtyki?).


Fajny pomysł! Niestety wszystkich nie możemy zrealizować. W trakcie burzy mózgów powstały dziesiątki sposobów na promocje, jednak część zostać musiała zachowana na później. Będziemy dzięki nim utrzymywać zainteresowanie marką Afterfall już po premierze:)

Sam czekam na Wieśka na X Boxa:) A wtyki wykorzystuję, żeby spróbować dowiedzieć się więcej na temat nowego Football Managera;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2011 o 10:13, anonimoo napisał:

Szanowny panie Patryku Hamerlak, mam kilka pytań:

1. Kiedy poznamy date premiery gry w pudelku ?
2. Czy wydawca na konsole bedzie tez wydawca swiatowym na PC w pudelku ? jeżeli nie to
kiedy poznamy
swiatowego wydawce na platforme PC w pudelku ?
3. 10 Pazdziernika ma byc przedsprzedaz ale do dzisiaj nie wiadomo jakie ma wymagania
gra. Kiedy to sie zmieni ?
4. Miala byc wielka kampania a jak narazie nic szczegolnego nie slychac o afterfall,
czy bedzie jakas wieksza reklama
w internecie na popularnych serwisach ?


1. Z tego co mi wiadomo CDP poda to już już...
2. Ogłaszaliśmy już, iż zdecydowaliśmy na self-publishing.
3. 10 października
4. Start pre-ordera będzie bardzo ciekawym wydarzeniem! Kwestie marketingu staną się wtedy oczywiste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy przed premierą gry dostaniemy jakieś szczegółowe informacje na temat świata gry? Nie ukrywam że bardzo mnie on intryguje, pamiętam go jeszcze z czasów "burżuazyjnych" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
czyli mowi pan ze ....
Ogłaszaliśmy już, iż zdecydowaliśmy na self-publishing
mam rozumiec ze nie szukacie juz wydawcy na swiat?
jakos ten fakty z self -publishingiem umknal mi , nie przypominam sobie oficjalnego komunikaty
prezes majka wspominal o self -publiszingu ale nie widzialem oficjalnego infa
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 07:22, Snaar napisał:

Czy przed premierą gry dostaniemy jakieś szczegółowe informacje na temat świata gry?
Nie ukrywam że bardzo mnie on intryguje, pamiętam go jeszcze z czasów "burżuazyjnych"
;)


Oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 13:49, lukasy188 napisał:

witam
czyli mowi pan ze ....
Ogłaszaliśmy już, iż zdecydowaliśmy na self-publishing
mam rozumiec ze nie szukacie juz wydawcy na swiat?
jakos ten fakty z self -publishingiem umknal mi , nie przypominam sobie oficjalnego komunikaty
prezes majka wspominal o self -publiszingu ale nie widzialem oficjalnego infa
pozdro


odpuscmy sobie prosze forme ''Pan'':)

tak, zdecydowalismy sie na self publishing wersji PC w formie cyfrowej (choć nie na wszystkich rynkach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapytalem w moim poscie (pytanie nr 2) kiedy bedzie znany wydawca na PC w pudelku na świat pan oodpowiedzial ze robicie self-publishing 2 posty nizej pisze pan ze robice self-publishing w formie cyfrowej widze ze pan nie moze zrozumiec pytania zadam moze je latwiej tak zeby pan zrozumial CZY BEDZIE W STANACH ZJEDNOCZONYCH WERSJA W PUDELKU I JEZELI TAK TO KIEDY POZNAMY JEGO WYDAWCE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 10:59, anonimoo napisał:

zapytalem w moim poscie (pytanie nr 2) kiedy bedzie znany wydawca na PC w pudelku na
świat pan oodpowiedzial ze robicie self-publishing 2 posty nizej pisze pan ze robice
self-publishing w formie cyfrowej widze ze pan nie moze zrozumiec pytania zadam moze
je latwiej tak zeby pan zrozumial CZY BEDZIE W STANACH ZJEDNOCZONYCH WERSJA W PUDELKU
I JEZELI TAK TO KIEDY POZNAMY JEGO WYDAWCE ?


Witam,

Panie Anonimoo, w USA będzie dostępna jedynie wersja cyfrowa.

pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Około 2h 40m do otwarcia nowej strony gry i rozpoczęcia "rewolucji październikowej". ;P

@anonimoo, czy ty naprawdę jesteś aż tak tępy, żeby po tych wszystkich odpowiedziach konsula nie dojść na własną rękę do wniosku, że gra będzie dystrybuowana głównie cyfrowo i tylko w niektórych krajach (tych, w których NEG dogadało się z jakimś wydawcą) gra będzie do kupienia w pudełku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa, to chylę czoła za pomysł z preorderem, życzę wam aby wypalił ;)
W związku z tym mam pytanie: Czy będzie demo gry dostępne w okresie preordera? Nie ukrywam, iż niektórzy, a w szczególności gracze spoza granic naszego Kraju, mają znikome pojecie o A:I. Demo zapewne ułatwiłoby im zapoznanie się z grą, a co z tym idzie decyzje w sprawie zakupu.
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Kiedy będzie wiadomo, z jaką fundacją charytatywną nawiązaliście kontakt? Tym prędzej to uczynicie tym lepiej, nie dość że takowa mogłaby was dodatkowo rozreklamować, to jeszcze upewnilibyście tym sceptyków, że ta fundacja charytatywna to nie "fundusz pomocy pracownikom NEG" :D.
2. Dodatkowo, w takiej sytuacji, moglibyście poszukać reklamy na stronach niekoniecznie związanych z grami, może np. z jakimiś serwisami chrześcijańskimi? Skoro pieniądze idą na szczytny cel to mogliby zareklamować, w Polsce dodatkowo zwróciłyby uwagę na fakt, że gra jest robiona przez Polaków.... Wyobrażacie sobie te zastępy przysłowiowych "moherowych babć" masowo wykupujących klucze?
3. Do tego jeszcze raz ponawiam kwestię EK i wymagań. Mam nadzieję że szybko wyjaśnicie te kwestie!

Powodzenia, panowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować