Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Patrykowi Hamerlak z Nicolas Games!

321 postów w tym temacie

witam
kiedy bedziemy mogli dowiedziec sie czegos jak wyglada sprzedaz AF?
mam na mysli czy beda publikowane jakies dane odnosnie sprzedazy,ile sztuk zostalo sprzedanych jako pre orde. ile sztuknp. w 1 miesiacu, w drugim
mysle ze takie dane zacheca do kuowania gry, no chyba ze bedzie to klapa, wtedy publikacja raczej nie byla by wskazana:)
czy macie zamiar podawac takie statystyki?
np. ze w pierwszym miesiacu kupilo gre 50 tysiecy ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Demo nie zostało dobrze odebrane, jest przewaga negatywnych wypowiedzi nad pozytywnymi. Co na to Nicolas? Czy materiał ukazany w demo to wczesniejsza wersja gry, czy jest to produkt który pójdzie do sprzedaży już bez poprawek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać się o ostatni film promocyjny "Enviro Trailer 2011". Na samym końcu widoczny jest obrazek z logo Afterfal oraz napisem "Pearl of the wasteland" czyżby była to zapowiedź nowej odsłony gry z uniwersum Afterfall? Możesz coś na ten temat więcej napisać?

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 00:54, Balubalu napisał:

Dlaczego zniknęło logo Amnesty ze stronki?


Amnesty, kilka dni po podpisaniu umowy, uznało iż gra jest (jednak) zbyt brutalna. Bardzo smuci nas ich decyzja (zaznaczam: podjęta po podpisaniu umowy i zaakceptowaniu treści wspólnego komunikatu) o wycofaniu się z partnerstwa w akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 11:39, nisse napisał:

Witam. Demo nie zostało dobrze odebrane, jest przewaga negatywnych wypowiedzi nad pozytywnymi.
Co na to Nicolas? Czy materiał ukazany w demo to wczesniejsza wersja gry, czy jest to
produkt który pójdzie do sprzedaży już bez poprawek?


Drobne poprawki mogą się jeszcze znaleźć, natomiast co do odbioru nie mogę się zgodzić, bo jednak na świecie pozytywnych głosów jest zdecydowanie więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 09:39, giermkowy_giermek napisał:

Demo, ok fajnie, trochę niedoróbek jest, ale grać się da i czekam na pełną wersję.
Mam pytanie, które nie pozwala mi zasnąć: o co chodzi z tymi głowami, szczególnie przy
pierwszej cutscenie, dlaczego one tak się nie naturalnie ruszają? Będzie to wyjaśnione
w dalszej części gry, np oni już wszyscy są zarażeni i stąd te dziwne ruchy? czy może
ktoś przesadził z nadmiernymi ruchami przy animowaniu postaci?

Wcześniej pytałem o steam i czy są rozmowy na ten temat, ale nie uzyskałem odpowiedzi,
a wiec zapytam jeszcze raz:
"Świetna sprawa z tym OnLive :). Mam pytanie czy są prowadzone rozmowy ze steam''em odnośnie
wydania u nich gry? Fajnie jakby i tam Afterfall: Insanity się pojawił."

pozdrawiam


Witam, no niestety nie będę tu ściemniał. Ruchy te nie są elementem fabuły. Proces tworzenia animacji jest naprawdę trudny i zrobiliśmy bardzo dużo by je dopracować, ale uzyskanie jakości Call of Duty jest niesamowicie trudne do osiągnięcia:) czasem więc zdarzają się ruchy gorszej jakości.

Jetsem przekonany, że odpowiadałem przy okazji innego pytania również na to:) Tak, prowadzimy rozmowy z wszystkimi liczącymi siędytrybutorami/kanałami dystrybucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 13:46, lukasy188 napisał:

witam
kiedy bedziemy mogli dowiedziec sie czegos jak wyglada sprzedaz AF?
mam na mysli czy beda publikowane jakies dane odnosnie sprzedazy,ile sztuk zostalo sprzedanych
jako pre orde. ile sztuknp. w 1 miesiacu, w drugim
mysle ze takie dane zacheca do kuowania gry, no chyba ze bedzie to klapa, wtedy publikacja
raczej nie byla by wskazana:)
czy macie zamiar podawac takie statystyki?
np. ze w pierwszym miesiacu kupilo gre 50 tysiecy ludzi


Witam,

Myślałem, że pytania o liczbę sprzedanych egzemplarzy pojawią się już po premierze:)
W tej chwili nie ma planów publikacji wyników sprzedaży za tak krótki okres. Jest ku temu kilka powodów. Nie wszystkie kanały dystrybucj na to pozwalają, nie zawsze ma się wszystkie dane i trudno jest podawać dokładne wyniki w małym przedziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 13:46, lukasy188 napisał:

jesli tak to w jakiej formie i gdzie
dzieki


Jeśli się pojawią, to z pewnością będą na stronie produktu i firmy. Z góry chciałbym jednak prosić o nie pytanie o liczby. Zostaną one podane w odpowiednim czasie, niezależnie od presji z zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 11:43, giermkowy_giermek napisał:

Chciałbym zapytać się o ostatni film promocyjny "Enviro Trailer 2011". Na samym końcu
widoczny jest obrazek z logo Afterfal oraz napisem "Pearl of the wasteland" czyżby była
to zapowiedź nowej odsłony gry z uniwersum Afterfall? Możesz coś na ten temat więcej
napisać?

pozdrawiam


mogę się tylko tajemniczo uśmiechnąć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 14:22, anonimoo napisał:

W takim razie dla kogo beda pieniadze skoro Amnesty zrezygnowalo ?


Osoby ktore zlozyly preorder otrzymaja mozliwosc wyboru organizacji w demokratycznym glosowaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy sa jeszcze prowadzone jakies rozmowy w sprawie wydawania gry ?z jakimis dodatkowymi wydawcami?czy juz wszystko zostalo zakonczone i czekacie na wyniki sprzedazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 12:09, anonimoo napisał:

czy juz w piatek gra bedzie dostepna na OnLive ? jak tak to od ktorej ?


Podobnie jak w przypadku wielu innych tytułów wystapiło małe opóźnienie związane z problemami technicznymi. Intensywnie pracujemy wraz z ludźmi z OnLive nad jak najszybszym rozwiązaniem i udostepnieniem AF:I na tej platformie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować