Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Patrykowi Hamerlak z Nicolas Games!

321 postów w tym temacie

Zastanawiam się , dlaczego zerwaliście umowę z Just A Game. Tłumaczyliście to tym, że byliście niezadowoleni z tego jak tenże wydawca promował Afterfall:insanity. Dziwię się tej decyzji bo ja nie widzę aby Wasza promocja czymkolwiek się różniła. Miała być aktywna kampania reklamowa, a oprócz jednego nudnego gampleya, ciekawego trailera i akcji z 1 dolarem nie otrzymaliśmy właściwie nic.Zastanawiam się jak chcecie sprzedać Afterfall:insanity jeżeli nie robicie właściwie nic. Dodatkowo wyciągacie ręce po kolejne pieniądze oferując kota w worku. Na Polskich portalach poświęconych grom coraz częście pojawiają się niepochlebne komentarze na Waszą "KAMPANIĘ REKLAMOWĄ". Zamierzacie coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moze nicolas nie chce wydac gry:)
mam nadzieje ze nie bedzie tak ze ...prezes zwali male zainteresowanie AI na zle wybrany okres, wejscie na rynek w tym samym okresie co dobrych swiatowych gier....i przelozy wejscie gry na ryneczek np. w marcu , a w marcu znowu prsenosiny z uwagi na snajpera i wieska na konsole
jesli nie chcialbym wydac gry to tez zrobilbym kampanie w waszym stylu, w sumie po co mailbym wydawac pieniadze na kampanie jesli juz wiedzialbym ze nie wypuszcze tak naprawde gry
panie hamerlak czy pan widzial juz ta gre?czy gral pan? czy tylko jakas czesc panu pokazali
bo albo pan daje sie manewrowac i naprawde jest pan jakas ofiara w tym calym cyrku, w co watpie!!
albo prezes znalazl sobie bratnia klamliwa dusze
szkoda czasu na bajki, stracilem dolca za pre ordera i nie mam zamiaru kupowac tej gry nawet jesli wyjdzie
dosc czekania
wlasnie kupilem caall of duty3
byyyyyyyyyyyeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prezes na facebook pisał , że posiadacie taką ilośc materiałów, że będzięcie musieli przyspieszyć z ich wydawaniem bo zostaną Wam po premierze. To było kilkanaście dni temu. Od tamtej pory to właściwie nie ukazało się nic. Czy mogę otrzymać jakiekolwiek logiczne wytłumaczenie. Czy materiały poświecone grze są, czy ich nie ma, co z Edycją Kolecjonerską, która miała być "odlotowa" i miała być przedstawiona do końca pażdziernika. Do premiery został niecały miesiąc, to chyba bardzo mało czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytać o artykuł o grze Afterfall:Insanity zamieszczony na stronie gamingallthetime.com. Czy jest to recenzja (bo chyba tak to można nazwać) gry w oparciu o pełna wersje produktu, czy o demo? Czy serwisy branżowe dysponują już grywalnym fragmentem, demo bądź pełną wersja gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 15:33, lukasy188 napisał:

a moze nicolas nie chce wydac gry:)
mam nadzieje ze nie bedzie tak ze ...prezes zwali male zainteresowanie AI na zle wybrany
okres, wejscie na rynek w tym samym okresie co dobrych swiatowych gier....i przelozy
wejscie gry na ryneczek np. w marcu , a w marcu znowu prsenosiny z uwagi na snajpera
i wieska na konsole
jesli nie chcialbym wydac gry to tez zrobilbym kampanie w waszym stylu, w sumie po co
mailbym wydawac pieniadze na kampanie jesli juz wiedzialbym ze nie wypuszcze tak naprawde
gry
panie hamerlak czy pan widzial juz ta gre?czy gral pan? czy tylko jakas czesc panu pokazali
bo albo pan daje sie manewrowac i naprawde jest pan jakas ofiara w tym calym cyrku, w
co watpie!!
albo prezes znalazl sobie bratnia klamliwa dusze
szkoda czasu na bajki, stracilem dolca za pre ordera i nie mam zamiaru kupowac tej gry
nawet jesli wyjdzie
dosc czekania
wlasnie kupilem caall of duty3
byyyyyyyyyyyeeeeeeeeeeeeeee


Tak, widzialem i gralem:) Prasa rowniez

Rozumiem iz Panskie slowa o tym ze nie kupi Pan gry to jedynie kokietowanie:) w innym wypadku nie bylby Pan jednym z najbardziej aktywnych forumowiczow w tym temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 16:41, nisse napisał:

Prezes na facebook pisał , że posiadacie taką ilośc materiałów, że będzięcie musieli
przyspieszyć z ich wydawaniem bo zostaną Wam po premierze. To było kilkanaście dni temu.
Od tamtej pory to właściwie nie ukazało się nic. Czy mogę otrzymać jakiekolwiek logiczne
wytłumaczenie. Czy materiały poświecone grze są, czy ich nie ma, co z Edycją Kolecjonerską,
która miała być "odlotowa" i miała być przedstawiona do końca pażdziernika. Do premiery
został niecały miesiąc, to chyba bardzo mało czasu.


informacje o EK podawalismy za CDP
materialy pojawiaja sie caly czas z mniejszym lub wiekszym natezeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 08:37, giermkowy_giermek napisał:

Chciałbym się zapytać o artykuł o grze Afterfall:Insanity zamieszczony na stronie gamingallthetime.com.
Czy jest to recenzja (bo chyba tak to można nazwać) gry w oparciu o pełna wersje produktu,
czy o demo? Czy serwisy branżowe dysponują już grywalnym fragmentem, demo bądź pełną
wersja gry?


Dziwi mnie to pytanie, bo odpowiedz na nie znajduje sie w tekscie o ktorym piszesz...
naprawde zachecam do czytania:)

(prasa otrzymala jako previeww 1 i 2 lv)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oddanie w ręce prasy kawałka gry to oznaka, że w końcu macie coś, czym możecie się pochwalić. A sądząc po screenach w preview jest czym. Gra wygląda bardzo ładnie, w niektórych miejscach nawet świetnie. Więc dlaczego NEG nie wypuszcza graczom gameplayów i większej ilości screenów? Rozumiem psychologiczne zagrywki w rodzaju VALVe, które pary z ust nie puszcza, żeby zwiększać Hype, ale NEG to mała firemka z ograniczonym budżetem, która musi walczyć o klienta. Grube ryby nie muszą nic mówić o swoich projektach. Wystarczy, że puszczą jeden screen, albo 10 sec rzekomo wyciekłego gameplaya i już wszyscy leją po nogach. Bo wiedzą, że gra będzie miała wielomilionowy budżet i że stoją za nią setki doświadczonych fachowców. O was nawet osoby od lat śledzące Afterfalla nie wiedzą w sumie nic. W sumie nic dziwnego, że tylko kilkanaście tysięcy osób zdecydowało się na preorder... A właśnie. Co do preordera. Jak InSanity się sprzeda (za co trzymam kciuki), to na potrzeby drugiego projektu zróbcie ponownie akcję preorderową. Ale tym razem z co najmniej półrocznym wyprzedzeniem. ;) Wiecie, chodzi o spójność i takie tam. CD Projekt nieźle na tym wyszedł (starają się trzymać tego, co zapowiadali jeszcze przed premierą Wiedźmina 1), a też zaczynali od zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 09:50, patham napisał:

> Chciałbym się zapytać o artykuł o grze Afterfall:Insanity zamieszczony na stronie
gamingallthetime.com.
> Czy jest to recenzja (bo chyba tak to można nazwać) gry w oparciu o pełna wersje
produktu,
> czy o demo? Czy serwisy branżowe dysponują już grywalnym fragmentem, demo bądź pełną

> wersja gry?

Dziwi mnie to pytanie, bo odpowiedz na nie znajduje sie w tekscie o ktorym piszesz...
naprawde zachecam do czytania:)

(prasa otrzymala jako previeww 1 i 2 lv)


Chciałem tylko upewnić się ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, ale nazwa kampanii reklamowej to chyba jak pamiętam "MOCNE UDERZENIE". Czy to co pokazaliście do tej pory jest dla Was mocnym uderzeniem. Dla mnie materiały o grze to dobry gameplay co jakiś czas, a Wy daliście jeden nudny na początku i to było wszystko. Zerwaliście umowę z Just A Game a sami reklamujecie Afterfall:insanity tak samo czyli bardzo kiepsko. I chyba nie tylko ja tak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 11:41, anonimoo napisał:

Szanowny Patryku mozesz napisac jaka prasa dostala preview ? zeby mozna bylo sledzic
ich strony odnosnie następnych recenzji


Byla to calkiem spora liczba, rowniez media takie jak IGN, Jostiq i Kotaku. Mysle ze zamiast sledzic je wszystkiego lepszym rozwiazaniem bedzie zagladac na naszego Facebooka, gdzie publikujemy czesc linkow lub robia to nasi fani:) Tak bedzie najlatwiej sledzic teksty o AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patryku nie dalo sie nie zauważyć w filmiku pod tym linkiem:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8-RbXhLVHIE
jednego znaczacego zdania :)
Mianowicie
"PRESS Y TO SKIP"
Gdzie Y jest w charakterystycznym kolorze dla xbox mianowicie "żółtym"

Co mamy na ten temat sadzic ? czeka nas niespodzianka ? bo to juz nie jest raczej zabawa informatyków chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło sypać "prewiuwami". Jak widać nikomu się zanadto nie pali do sprawdzania nikomu nie znanego IP z Polski, skoro na horyzoncie tyle znanych i hucznie zapowiadanych tytułów. Nie znają się. ;P

Ctrl Alt Kill puścił 2 minuty gameplaya. Pytanie: skoro gra wygląda AŻ TAK dobrze, to dlaczego NEG nie puścił jeszcze niczego, co nie byłoby poprzerywane czarnymi ekranami nawalającymi z prędkością stroboskopu?! :?

Pamiętacie ten słynny już gameplay z Wiedźmina 2, kiedy Geralt przez 10 minut nie robi ABSOLUTNIE NIC, tylko spaceruje sobie po leśnej ścieżce? Coś takiego nakręćcie, żebyśmy w końcu mogli sobie na grę popatrzeć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 13:13, anonimoo napisał:

Patryku nie dalo sie nie zauważyć w filmiku pod tym linkiem:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8-RbXhLVHIE
jednego znaczacego zdania :)
Mianowicie
"PRESS Y TO SKIP"
Gdzie Y jest w charakterystycznym kolorze dla xbox mianowicie "żółtym"

Co mamy na ten temat sadzic ? czeka nas niespodzianka ? bo to juz nie jest raczej zabawa
informatyków chyba :)


Z naszej strony jako producenta gra jest przygotowana do portowania, dzięki czemu proces ten zajmie"''maksymalnie minimalną" ilość czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 15:42, giermkowy_giermek napisał:

Ja jeszcze raz o preview dla serwisów. Czy otrzymały go również serwisy branżowe w Polsce?
Bo do tej pory nikt ze znanych mi polskich serwisów nie napisał na temat fragmentu gry.


W porozumieniu z naszym wydawcą - CDP, uzgodniliśmym że z polskimi mediami będzie kontaktował się (i ew. wysyłał wersję preview) dystrybutor:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

premiera tuz, tuz a grze praktycznie ani widu ani słychu....

Liczba kupionych gier po 1$ na chwilę obecną jest ...poniżej 20 tys....!

"Preview" nie zrecenzowała, żaden poważny polski portal zajmujący się grami.

Dlaczego nie wysłał pan dema do polygamii? gamezilli? gamecornera? gram.pl?! ...

Dlaczego nie ma jeszcze ich recenzji..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować