Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GameStop podaje wymagania sprzętowe Battlefielda 3

92 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2011 o 19:34, kindziukxxx napisał:

> > Haha, wy naprawdę pytacie czy po prostu chcecie się pochwalić swoimi konfigami?

> Skoro sami nie wiecie czy Wam pójdzie czy nie, to skąd inni mają to wiedzieć ;p

> Może czytelnikami tego forum są eksperci - informatycy, którzy dobrze znają się
na hardwarze
> (akurat jeśli chodzi o laptopy w moim przypadku) i mogą się wypowiedzieć, coś doradzić

> (opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu) jak ewentualnie poszłaby ta gra
w takiej,
> czy innej konfiguracji? Chyba na dużym poziomie ogóllności, nie byłoby problemem
dla
> takiej osoby, podzielić się taką wiedzą, prawda? Jeśli w moim przypadku odebrał
to ktoś
> jako chwalenie się sprzętem, to w tym miejscu chciałbym przeprosić. Nie było to
wcalem
> moim celem. Cały czas oczekuję na rzeczową i konstruktywną odpowiedź. Myślę, że
inni
> również. :) A może od razu dać sobie spokój z wersją PC i wybrać wersję na PS3?
Podpowie
> ktoś? Pozdrawiam i życzę udanej niedzieli.

ohhhhh MYY GOSH!, redefine word "informathl" then say your theory "." :D
z lapkami jest tak samo jak ze zwykłymi kompami, procki i karty posiadają swoją wydajność
, jest hi, mid i low end i wszystko mniej więcej wyskalowane podobnie, ale posiada trochę
mniejszą wydajność :)


Albo nie zrozumiałem tego do końca bo z tego co wyczytałem mówisz że laptopy mają tak samo jak stacjonarne === Bzdura laptop może mięc 1gb grafike procki po 2 rdzenie a i tak gra możę zacinać to zależy jak się uda sam miałem laptopa 2 lata temu za 3 koła wymiatał podzespołami ale jak przyszło co do czego to gra szła na średnich/minimalne a był to np far cry 2 potem wyszedł dirt z większymi wymaganiami o ile mnie pamiec nie myli i szło na full . Wiec zwykły pc nie jest ani troche podobny do laptopa bo lapki nie są do gier chyba że już drogie i napisane na nim dla graczy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2011 o 12:51, ara8 napisał:

Albo nie zrozumiałem tego do końca bo z tego co wyczytałem mówisz że laptopy mają tak
samo jak stacjonarne

maja analogicznie tylko ze z gorsza wydajnością :) tj. kardy maja swoje segmenty jak i procki i taki high end spokojnie uciągnie gry na przyzwoitych detalach , nie mówimy o rozdziałach fullhd+ tylko zazwyczaj do 1080p , a do tego najmocniejsze karty dają rade :) tak samo sredni segment umożliwi granie na mid/low bo zazwyczaj jest to rozdzialka 1366 która aż tak karty nie eksploatuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 19:20, wojcio102 napisał:

Pójdzie! Może nawet 1920x1080 uciągnie. Oby tylko detale dały na średnich radę :)



WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WTF?!

Chodzi mi o to, że w rozdzielczości 1920x1080 gra mi będzie w miarę działać, ale obawiam się o ilość FPS''ów przy średnich detalach i w/w rozdzielczości. Teraz rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BF 3 będzie super. A co do tych pingów to też wrzucę od siebie coś.Grałem wtenczas w BF2. Kilka lat temu zmieniałem kartę grafiki. Pingi przed zmianą na polskich serwerach 80-100 a po zmianie karty 40-60 ms. Nic innego nie zmieniałem, nawet systemu na nowo nie stawiałem. Od tak, na żywca odinstalowałem starą kartę, zainstalowałem nową i odpaliłem grę ( gry też na nowo nie instalowałem) . Więc myślę, że karta grafiki to podstawa (po za łączem), chociaż dla BF to też ram się liczy. Procek raczej mniej był ważny, przynajmniej w BF2. Teraz gram w BBC2 i widzę że doświadczenia zdobyte wcześniej zupełnie wystarczą przy konfiguracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może już nikt o tym nie pisze aktualnie ale chciałbym zapytać czy BF3 pójdzie mi na takim sprzecie:

Intel Pentium Dual CPU 2.00 GHz
RAM 4 GB
nVidia GeForce 9600 GT 512 MB

Proszę o odpowiedź czy pójdzie chociaż na minimalnych wymaganiach, ponieważ chcę zamówić Pre Order.
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować