Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Orchiestra 2: Bohaterowie Stalingradu - pierwsze wrażenia z trybu multiplayer (Prague n Play 2011)

29 postów w tym temacie

gram.pl

Podczas Prague n Play 2011 uczestnicy imprezy mieli okazję pograć w tryb multiplayer gry Red Orchiestra 2: Bohaterowie Stalingradu, mając w sieci przeciwko sobie samych twórców ze studia Tripwire Interactive. Oto nasze wrażenia z tego starcia.

Przeczytaj cały tekst "Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu - pierwsze wrażenia z trybu multiplayer (Prague n Play 2011)" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy jarają się teraz nowym CoD''em, że będzie mieć super muliti ale przy Red Orchiestra 2 wątpię by było ono lepsze choć by w połowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kolega mi trochę mówił o jedynce, ale zagrać ostatecznie nie zagrałem, zawsze się coś znalazło innego do grania. A teraz to chyba będzie trzeba tę pozycję zaliczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pamiętam czasy gdy zagrywałem się w 1 orchestrę ;] było to coś innego i na swój magiczny sposób wciągającego, mam nadzieję że 2 utrzyma poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 05:10, Lucas_the_Great napisał:

Opieram się na oficjalnym mailu od Cenegi...


To ten moment, w którym zapada niezręczna cisza, bo Cenega strzeliła kolejnego babola? (do tej pory pamiętam z umiłowaniem powtarzane co grę "Mirosław Baka w roli Sama Fisher''a")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak już tak Cenega się za spolszczanie zabiera to czemu nie "Czerwona Orkiestra 2: Bohaterowaie Stalingradu" -,- Cenega - chlubą naszego przemysłu gamingowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jeżeli jakiś recenzent będzie oficjalnie w tekście narzekał na realizm i poziom trudności, które są jednymi z najważniejszych założeń tej gry dla twórców... To tylko będzie o recenzentach źle świadczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Strzelaniny sieciowe cechują się różnymi poziomami trudności i realizmu. Od najłatwiejszych i najbardziej zręcznościowych, takich jak seria Moder Warfare, po te bardziej wymagające i realistyczne, jak Counterstrike i seria Red Orchiestra.

Dobre ;D w Red Orchiestra nie grałem... ale w czym jest bardziej realistyczny i wymagający CS od "Moder" Warfare? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 11:55, Karfein napisał:

Nie traktujmy ich jako wyrocznię. Zwłaszcza po Dziórze z Fallouta... Tak jakby nie mogli
dać Dziurra.


Bez przesady, był błąd w oryginale, zrobili celowy błąd w tłumaczeniu, nie rozumiem dlaczego ludzie się tego czepiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jestem ciekaw co z tego wyjdzie. Sam się zastanawiam, czy jesienią kupić RO2, czy L.A. Noire na PC. Lucas, a mógłbyś powiedzieć, czy jest więcej smaczków takich, jak np. przycisk odpowiedzialny za sprawdzanie ilości nabojów w magazynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować