Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co z multiplayerem w Bioshock Infinite?

9 postów w tym temacie

Ja bym chciał jakieś walki na większy obszar, skoro dzieje się to na zewnątrz głównie, a nie w budynkach. Za dużo nudnych multi rozgrywa się w małych pomieszczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może niech niczego nie dodają i zrobią naprawdę długiego SP... Bo jakoś mi przy pierwszym BioShocku nie przeszkadzał brak MP, w dwójkę nie grałem więc nie wiem jaki w nim był tryb MP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zrobią taki MP jak w dwójce Bioshocka (jego celem istnienia była walka z rynkiem wtórnym gier, żeby sztucznie wydlużyć czas gry dla ludzi na konsolach) to jak im podziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przyszlym roku premiera a oni pieprza farmazony ze nie wiedza czy bedzie multi. Nie wierze w takie bajki. Wniosek jest taki, ze albo maja juz multi tylko na razie nie chca go ujawniac, albo nie bedzie go w ogole i wymyslili mądrą historyjkę, zeby zbyc wszystkie pytania i nie wywolac whine''u, że nie ma MP.

Tak czy siak gre i tak nabędę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście ucieszyłby tryb multi w nowym Bioshocku, ale jeżeli single ma być przez to krótszy i uboższy to lepiej niech zrobią tylko miażdzący single. Według mnie nie ma również sensu wciskać na siłę multi, które przez to mogłoby być niedopracowane (tak jak choćby w Dead Space 2). Niech twórcy nowej odsłony skupiają się na tym co potrafią robić najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież już mówili o tym kiedyś, deja vu? :P Multi w BioShocku 2 skopali i to konkretnie. Wolałbym, żeby nie dodawali multi tutaj, nawet jeśli zupełnie kto inny by się nim zajął, nie chcę, żeby ludzie patrzyli na BioShocka pod względem multi... Bo single to arcydzieło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej ucieszyłaby kooperacja. Jak miałaby wyglądać i kto miałby być drugą postacią... zostawiam to ekipie Irrational Games. Ale mimo wszystko - kooperacja być musi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować