Zaloguj się, aby obserwować  
Industry

Mafia. Mission problem!

40 postów w tym temacie

Ludzie !!!! Pomocy !!!!!! W swobodnej jezdzie pisze na początku ze broń moge kupić u Żółtego Peteya czy jakoś tak.Gdzie to Jest DOKŁADNIE LUB MNIEJ DOKŁADNIE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 20:54, Szyneczka napisał:

Ludzie !!!! Pomocy !!!!!! W swobodnej jezdzie pisze na początku ze broń moge kupić u Żółtego
Peteya czy jakoś tak.Gdzie to Jest DOKŁADNIE LUB MNIEJ DOKŁADNIE :P


W hooboken koło placy budowy, sklep z broniami znajduje się w kinie Twister

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A misja ekstremalna w której dostajemy Celeste Marque 500 i mamy dojechać do określonego miejsca, ale po chwili jazdy zaczyna wybuchac??? O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 17:36, Bartkula napisał:

A misja ekstremalna w której dostajemy Celeste Marque 500 i mamy dojechać do określonego miejsca,
ale po chwili jazdy zaczyna wybuchac??? O co chodzi?


Nie możesz zwalniać poniżej ustalonej prędkości. Nie pamiętam dokładnie - 50mph? Coś koło tego. Inaczej wóz wybucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 17:39, Lesz3yk napisał:

Nie możesz zwalniać poniżej ustalonej prędkości. Nie pamiętam dokładnie - 50mph? Coś koło tego.
Inaczej wóz wybucha.

Wybucha zawsze, chocbym nie wiem jaką prędkoscia jechal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 18:02, Bartkula napisał:

> Nie możesz zwalniać poniżej ustalonej prędkości. Nie pamiętam dokładnie - 50mph?
Coś koło tego.
> Inaczej wóz wybucha.
Wybucha zawsze, chocbym nie wiem jaką prędkoscia jechal

Musisz jechać za samolotem i jak oddalisz sie od niego o x metrów to samochód wybucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 18:50, Ernest33 napisał:

Musisz jechać za samolotem i jak oddalisz sie od niego o x metrów to samochód wybucha

Nie odpowiadaj na posty z przed roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 20:39, Bartkula napisał:

> Musisz jechać za samolotem i jak oddalisz sie od niego o x metrów to samochód wybucha

Nie odpowiadaj na posty z przed roku

Sorry, nie patrzyłem na date

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem i to w drugiej misji .Gdzie dokładnie się zatrzymać przeworząc ta kobietę która chce jechać do teatru mówi że za rogiem ,więc gdzie tojest a potem mówi że obok głównego wejścia też nie wiem gdzie te wejście jest .Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w misji kampania wyborcza .Załatwiłem tego polityka i jak wyjść z tego więzienia przez kanał nie można i przez furtke tam gdzie są psy też proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 12:53, Tyron napisał:

Mam problem w misji kampania wyborcza .Załatwiłem tego polityka i jak wyjść z tego więzienia
przez kanał nie można i przez furtke tam gdzie są psy też proszę o pomoc

W furtce jest kłódka, trzeba ją odstrzelić za pomocą np pistoletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze w mafii miałem problem z formułami. Nigdy u siebie nie mogłem tego przejść ale u kolegów to co innego bez problemu to przechodziłem. Chyba mi też będzie musiał to ktoś przejść bo nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja utknąłem na początku ;/ A konkretnie jak wziąć broń od Vincenzo (to ten barman ?) bo wciskam wszystkie przyciski i nic mówi tylko że coś tam później pogadamy/ drinka wypijemy czy cuś takiego. grę mam po włosku i musiałem ściągnąć spolszczenie (wątpię ale to może przez to ?) z góry dzięki

Ps; byłby rad z w miarę szybkiej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 18:03, Talionis napisał:

Ja utknąłem na początku ;/ A konkretnie jak wziąć broń od Vincenzo (to ten barman ?)
bo wciskam wszystkie przyciski i nic mówi tylko że coś tam później pogadamy/ drinka
wypijemy czy cuś takiego. grę mam po włosku i musiałem ściągnąć spolszczenie (wątpię
ale to może przez to ?) z góry dzięki

Ps; byłby rad z w miarę szybkiej odpowiedzi.

Vincenzo jest w tym budynku koło garaży i warsztatu Ralpha. Są tam takie schody obok wyjazdu z garaży, za nimi drzwi, za drzwiami korytarz i dalej już pokój z owym gościem.
EDIT: jakbyś nie wiedział, to warsztat itp. jest za barem. Trzeba wyjść tylnymi drzwiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki aczkolwiek w poradniku (książeczka) mam zdjęcia poszczególnych gości i ten barman był bardzo podobny ;) tak wiem gdzie jest warsztat dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować