Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Pro Cycling Manager 2011 (PC) - recenzja

11 postów w tym temacie

gram.pl

Twórcy Pro Cycling Manager 2011 zapowiadali skupienie się przede wszystkim na jakości grafiki kolarzy. Problem w tym, że niedociągnięcia tej serii tkwią w zupełnie innych sektorach, i to w nich powinny zajść największe zmiany.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Pro Cycling Manager 2011 (PC) - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem, jak można oglądać kolarstwo przecież w tym nie ma nic interesującego. Patrzymy tylko jak kilkanaście osób pedałuje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez jakiś miesiąc uprawiam kolarstwo. Myślę, że nie powinno się tworzyć gier z myślą o tym sporcie, ponieważ nie w tym tkwi cała jego magia. Zwłaszcza jak gry są mizernie zrobione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to dla tych, co to niby chcieli by liznąć temat, ale nie mogą ruszyć dupska z przed monitora ;) Chyba że ktoś jest tak zboczony na tym punkcie, że nawet w domu intensywnie żyje kolarstwem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Eff3ctiv3
Ja nie wiem jak można oglądać piłkę nożną/koszykówkę/siatkówkę/F1/skoki narciarskie przecież nie ma w tym nic interesującego. Patrzymy jak kilkanaście osób kopie piłkę/kozłuje piłką/odbija piłkę/jeździ samochodem/skacze na nartach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do pepsiego: nie wiem, czy był sens recenzowania gry, skoro nie interesujesz się kolarstwem. Albo znajdźcie w redakcji jakiegoś amatora kolarstwa, albo odpuśćcie sobie recenzowanie tego tytułu. Szkoda, że końcowa ocena jest tak niska, zwłaszcza że na Metacritic średnia ocen dla tego tytułu wynosi 75/100 przy czterech recenzjach, a sama gra zbiera też dość dobre oceny na GOL-u (8/10 zarówno w recenzji, jak i z głosów użytkowników).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 01:30, Eff3ctiv3 napisał:

Ja nie rozumiem, jak można oglądać kolarstwo przecież w tym nie ma nic interesującego.
Patrzymy tylko jak kilkanaście osób pedałuje i tyle.

W telewizji to jeszcze ujdzie. Aczkolwiek dziwie się ludziom, którzy przez kilka godzin czekają przy drodze na przejazd peletonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsensowne porównanie i nie wiem po co tyle dyscyplin podałeś. Mnie interesuje piłka nożna, koszykówka, siatkówka czasem i na pewno jest w tym więcej emocji niż w patrzeniu na rowery. Skoki narciarskie oraz F1 jest według mnie również nudne. W takiej piłce nożnej oprócz toczenia się piłki dzieje się o wiele więcej: radość po zdobytym golu, smutek po straconym golu, piękne akcje, walka bark w bark, emocje gdy drużyna przegrywa a ma ostatni rożny w meczu, i wiele różnych innych sytuacji tworzy tę grę ciekawą. Kolarstwo choć mam szacunek do kolarzy, bo to ogromny wysiłek fizyczny dla nich, jest to jednak sport nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla jednych nudna jest piłka nożna, dla innych nudne są szachy.Widzę że, chyba tego nie kumasz.
A mówienie że, w piłce dzieje się więcej dlatego jest ciekawsza tylko to potwierdza.
Tak samo jak w piłce nie tylko oglądasz toczącą się piłkę, tak w kolarstwie nie tylko oglądasz jadące rowery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 01:15, Gumisiek2 napisał:

Do pepsiego: nie wiem, czy był sens recenzowania gry, skoro nie interesujesz się kolarstwem.
Albo znajdźcie w redakcji jakiegoś amatora kolarstwa, albo odpuśćcie sobie recenzowanie
tego tytułu. Szkoda, że końcowa ocena jest tak niska, zwłaszcza że na Metacritic średnia
ocen dla tego tytułu wynosi 75/100 przy czterech recenzjach, a sama gra zbiera też dość
dobre oceny na GOL-u (8/10 zarówno w recenzji, jak i z głosów użytkowników).


Już po Twoim komentarzu pojawiło się kilka recenzji zakończonych oceną 5 lub 5,5, więc nie jestem osamotniony w szorstkim podejściu do PCM 2011. Zresztą swoją ocenę gruntownie uargumentowałem - jako menedżer jest to gra słaba i ze swojego stanowiska się nie wycofuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować