Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz nowy gameplay z Far Cry 3 zaprezentowany na targach E3 2011

33 postów w tym temacie

O, nie potrafimy pisać komentarzy w formie sensownej??

@kodi24, niby twierdzą iż to nie będzie to samo co w FC2. Ja na razie nie oceniam, to jest tylko okruszek z całego tortu.
Chociaż co do oprawy to cóż, jeżeli to ma być jedyna różnica pomiędzy dwójką a trójką to niezła wtopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 19:46, Zgreed66 napisał:

Znowu pare tysiecy ludzi do wybicia? Nie nudzi ich to? :/


To pytanie powinno być skierowane nie do devsów, tylk odo graczy, którzy kupują strzelanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa, na filmikach i w wywiadach FC2 też się zapowiadał zajebiście.
A co wyszło każdy widział.

A co to za minimapa w rogu? Wskaźniki pokazujące przeciwników na środku ekranu? To już do takiego poziomu debilizmu wśród graczy doszliśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 20:44, marcin-malysza napisał:

O, nie potrafimy pisać komentarzy w formie sensownej??


No, chyba nie potraficie. I pewnie dlatego wolicie słów się czepiać. Za to widzę, że nauczyliście się wreszcie korzystać z przycisku "odpowiedz". Brawo, robicie postępy. Kto wie, może uda się Wam wreszcie przyczepić do mnie bardziej sensownie, bo ostatnimi czasy jakoś kiepsko Wam to wychodziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 20:56, Henrar napisał:

To pytanie powinno być skierowane nie do devsów, tylk odo graczy, którzy kupują strzelanki
:)


Pytam sie obu grup xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 21:04, Headbangerr napisał:

No, chyba nie potraficie. I pewnie dlatego wolicie słów się czepiać. Za to widzę, że
nauczyliście się wreszcie korzystać z przycisku "odpowiedz". Brawo, robicie postępy.
Kto wie, może uda się Wam wreszcie przyczepić do mnie bardziej sensownie, bo ostatnimi
czasy jakoś kiepsko Wam to wychodziło ;)

Ty tak na poważnie??
Choroba, forma której użyłem jest stara jak świat i pisząc "Nie potrafimy"miałem na myśli "Nie potrafisz". Jak to zwrócenie komuś uwagi może być odebrane jako obraza.
A codo czepiania to tonie było owe czepianie się, to było tylko zwykłe zwrócenie uwagi iż w świetle tego artykułu to twój komentarz po prostu był bez sensu.
I jakie "ostatnimi czasy", raz tylko zacząłem przy jakimś tam artykule lekką serie odpowiedzi ale nie nazwał bym tego przyczepianiem się a tym bardziej nie przyczepiał bym się do kogoś w sprawach tak błahych jak tematyka growa.
Tyle z mojej strony w twoim kierunku, nie chciał bym zanadto zdenerwować "królewicza".
Zdrowia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 15:26, SpecShadow napisał:

Miałem wrażenie, że to jakiś mod do CoD Modern Warfare rozgrywający się w dżungli.

W CoDzie linka do zjeżdżania byłaby podświetlona na żółto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 20:57, Grey_Wolf napisał:

Taaa, na filmikach i w wywiadach FC2 też się zapowiadał zajebiście.
A co wyszło każdy widział.

Dlatego nie ocenię produktu dopóki nie zagram w jakieś demo bądź u któregoś kolegi. Obie poprzednie części testowałem u kolegi i jako, że jedynka mi się nawet podobała to dwójka dosłownie ssała po całości. Tak samo pewnie będzie z trójką<przetestuję i wtedy się zobaczy>.

Dnia 10.07.2011 o 20:57, Grey_Wolf napisał:

A co to za minimapa w rogu? Wskaźniki pokazujące przeciwników na środku ekranu? To już
do takiego poziomu debilizmu wśród graczy doszliśmy?

Faktycznie, ten element jest totalnym odmóżdżaniem gracza, przeciwnicy na minimapie jak na tacy :|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 22:27, marcin-malysza napisał:

Ty tak na poważnie??
Choroba, forma której użyłem jest stara jak świat i pisząc "Nie potrafimy"miałem na myśli
"Nie potrafisz".


Noooo waaaay, serio? XD

Dnia 10.07.2011 o 22:27, marcin-malysza napisał:

Jak to zwrócenie komuś uwagi może być odebrane jako obraza.


Noo, pewnie nie może. I nie było. Jednak, skoro twierdzisz inaczej... XD

Dnia 10.07.2011 o 22:27, marcin-malysza napisał:

A codo czepiania to tonie było owe czepianie się, to było tylko zwykłe zwrócenie uwagi
iż w świetle tego artykułu to twój komentarz po prostu był bez sensu.


Ach, to jednak był bez sensu? Bo z początku pisałeś, że nie masz pewności, co miałem na myśli, a jednak postanowiłeś zwrócić uwagę XD Acha, nie wiem, "codo tonie". Może to Koko tonie.

Dnia 10.07.2011 o 22:27, marcin-malysza napisał:

I jakie "ostatnimi czasy", raz tylko zacząłem przy jakimś tam artykule lekką serie odpowiedzi
ale nie nazwał bym tego przyczepianiem się a tym bardziej nie przyczepiał bym się do
kogoś w sprawach tak błahych jak tematyka growa.


Oj, słabą masz pamięć, słabą XD

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=68141&tpage=5

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=67941

Dnia 10.07.2011 o 22:27, marcin-malysza napisał:

Tyle z mojej strony w twoim kierunku, nie chciał bym zanadto zdenerwować "królewicza".


Nie wiem wprawdzie, o jakim królewiczu mówisz, ale w porządku, zlituję się już i przyjmę, że chodzi o mnie ;) W takim razie - czy to przypadkiem wymyślanie zabawnych nazw dla oponenta w dyskusji nie jest przejawem poddenerwowania i bezradności ? XD

Dnia 10.07.2011 o 22:27, marcin-malysza napisał:

Zdrowia życzę :)


Po raz wtóry dziękuję, bo już kiedyś mi życzyłeś. Widzę jednak, że tym razem, dla odmiany, postanowiłeś zostawić moją rodzinę w spokoju, za co dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 22:49, Headbangerr napisał:

Noooo waaaay, serio? XD

>
Yeah for real, na serio :)

Dnia 10.07.2011 o 22:49, Headbangerr napisał:

>
Że tobie się chciało to wynajdywać. Ale dwa razy<z tym trzy> to jeszcze nie jest zbyt dużo a patrząc na mój staż na tym forum to to jest ziarnko piasku na pustyni.

Dnia 10.07.2011 o 22:49, Headbangerr napisał:

Nie wiem wprawdzie, o jakim królewiczu mówisz, ale w porządku, zlituję się już i przyjmę,
że chodzi o mnie ;) W takim razie - czy to przypadkiem wymyślanie zabawnych nazw dla
oponenta w dyskusji nie jest przejawem poddenerwowania i bezradności ? XD

Niestety muszę cię zmartwić, żadna bezradność ani poddenerwowanie<wogóle zdenerwować się na kogoś za komentarz na forum, to nie przejdzie>. Nie wiem jak u was ale u nas tego typu nazewnictwo używane jest w formach zdań żartobliwych.

Dnia 10.07.2011 o 22:49, Headbangerr napisał:

Po raz wtóry dziękuję, bo już kiedyś mi życzyłeś. Widzę jednak, że tym razem, dla odmiany,
postanowiłeś zostawić moją rodzinę w spokoju, za co dziękuję i pozdrawiam.

Cóż, to tylko taki mój osobisty przejaw kultury i szacunku którym darzę każdego, bez względu na wyznanie, kolor skóry czy poglądy. Ale jeśli wtedy, życząc także twojej rodzinie zdrowia cię uraziłem to przepraszam.
Co nie zmienia faktu iż również pozdrawiam.

PS. Spacja w mojej klawiaturze wymaga przeczyszczenia, stąd takie kwiatki jak "codo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 12:40, Mroczny_Joga napisał:

Co w tym nowego ? przecież już to pokazywali, nie kumam..


Nowością jest to że inaczej rozegrano tą misję... Czytać nie potrafi? ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować