Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czekasz na Two Worlds II: Pirates of the Flying Fortress? Oto pięć nowych screenów z rozgrywki

17 postów w tym temacie

Adam Berlik

Pierwszy oficjalny dodatek do Two Worlds II zatytułowany Pirates of the Flying Fortress zapowiada się co najmniej interesująco. Nie sugerujcie się jednak screenami, bo te prezentują się jedynie średnio.

Przeczytaj cały tekst "Czekasz na Two Worlds II: Pirates of the Flying Fortress? Oto pięć nowych screenów z rozgrywki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jak by zrobili poprawianie oręża i zbroi jak w jedynce i pozbyli się tej durnoty że w zbroi Elfa nie da się strzelać z łuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 17:14, Growin napisał:

Mam nadzieję, że dodatek wyjdzie razem z podstawką.



Ja też.Chętnie bym pograł w multi, ale grę sprzedałem wraz z kontem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam gre i zajeło mi przejście 30 godzina na dodatek czekam, mam nadzieje ze zabawa bedzie 10-15 godzin wydłuzona oraz cena około 30-40 zł wtedy kupie na pewno.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 17:25, mronoth napisał:

jak tw2 wyglada srednio to skyrim wyglada ch*****


Bardzo trafnie to ująłeś. Popieram w 100% ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racje. Jedną z najmocniejszych stron Two Worlds 2 jet właśnie grafika. Nie dość, że wygląda pięknie to jeszcze chodzi płynnie na kilkuletnim sprzęcie. Szkoda, że do mocnych stron nie można zaliczyć fabuły. Co prawda nie jest sztampą, ale jest tylko dobra, bez rewelacji, zwrotów akcji i zaskoczeń. Miejmy nadzieję, że wraz z pirackimi klimatami będzie można mówić, ze fabuła dorównuje poziomem grafice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika jak grafika ale ja animacji nie mogę przeboleć. Postacie wyglądają nienaturalnie. Te ręce zawsze jak by były doczepione na siłę. I poruszają się karykaturalnie. Nie mówiąc o dialogach.
Goście próbowali też w dialogach naśladować Assasins Creed (poruszanie się podczas dialogu itp - iście jak z AC) tylko robią to tak nieudolnie że aż śmiesznie.
Powinni nad tym popracować. Tak poza tym to nie jest zła gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skyrim graficznie jest już przestarzały...wygląda gorzej od Obliviona na modach.A ten dodatek do TW 2 prezentuje się bardzo ładnie.Niech poprawią interfejs,animacje i podciągną fabułę a Wiedźmin będzie miał konkurencję o tytuł gry rpg roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować