Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age II: Dziedzictwo - zobacz fragmenty gameplaya!

73 postów w tym temacie

Wygląda niesamowicie! Grafika przepiękna, walka mocno taktyczna. Więcej dialogów niż walki, a same dialogi też fajnie zrobione. Dobrze, że jest ich na tyle, że się nawet do gameplaya załapały.
No i te strzałki pokazujące cel są wspaniałe. Wcale nie przeszkadzają. Ba! Wręcz pomagają, bo bardzo łatwo jest się zgubić w tych jakże rozbudowanych lokacjach pełnych różnorakich detali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Czy wierzysz w słowa te? Ja nie wierzę w nie.
Czyż one prawdziwe są? Nie wierze im ... jak psom"
Niech się walą z tym sianem. W kólko to samo: tak słuchamy fanów, robimy coraz lepsze gry itp itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 11:12, Growin napisał:

Wygląda niesamowicie! Grafika przepiękna, walka mocno taktyczna. Więcej dialogów niż
walki, a same dialogi też fajnie zrobione. Dobrze, że jest ich na tyle, że się nawet
do gameplaya załapały.
No i te strzałki pokazujące cel są wspaniałe. Wcale nie przeszkadzają. Ba! Wręcz pomagają,
bo bardzo łatwo jest się zgubić w tych jakże rozbudowanych lokacjach pełnych różnorakich
detali.

...czyli krótko mówiąc: wielki shit. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nagonki na tę grę część dalsza :] Robię popcorn i czas się pośmiać z pieniaczy :]
Na sam dodatek oczywiście czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 11:28, absmak napisał:

Widzę, że nagonki na tę grę część dalsza


Ta gra i Bioware na to zaslugują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 11:34, Henrar napisał:

Ta gra i Bioware na to zaslugują.


Po ukończeniu pełnej gry (a nie dema) nie mogę się zgodzić :] Gra znacznie lepsza od nudnej, miałkiej fabularnie jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie przesadzą ze zmianami, choć na gameplayu to nadal wygląda jak gra która mnie zachwyciła kilka miesięcy temu. Macie moje 800 BP : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Ciasne denne lokacje, hack & slash, słaba grafika, drewniane dialogi (znaczy się ich brak) i bezwartościowy miecz na końcu. Wystarczy że wyrzuciłem w błoto pieniądze kupując DA II. DLC i inne próby naciągania mnie na tego gniota już nie podziałają.
Niski poziom i głupota tej gry na każdym kroku uwłacza inteligencji każdego fana gier RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażam sobie taką burzę mózgów w siedzibie Bioware:

Gaider: Gracze są niezadowoleni z naszego epickiego pomysłu z falami wrogów.
Pracownik 1: To straszne,Bez tego pięciolatek przeszedł by grę w piętnaście minut. Co my zrobimy w DLC ?
Pracownik 2: Może dodamy jakiś content ? Questy poboczne, albo coś ?
Gaider: Nie wymyślaj, komu by się chciało jakieś tam questy robić. Walka a potem wybór. Tego się trzymajmy. Tylko jak zapewnić odpowiednią długość gry, żeby nie trzeba było lokacji dorabiać ?
Pracownik 1: Mam genialny pomysł. Może teraz z każdym przeciwnikiem trzeba będzie walczyć pięć razy dłużej ?
Gaider: Jesteś niesamowity. Dostajesz podwyżkę, zajmij się tym natychmiast i znajdź jakiegoś pięciolatka. Hepler nadal nie ukończyła prologu, przyda jej się pomoc.

A gram.pl wręcz do jechania na Bioware prowokuje, który to już news o tym DLC ? Piąty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slasher jak się patrzy :P

trudny przeciwnk = większy pasku hp :P XD
no i gdzie to więcej taktyki bo jakoś nie uświadczyłem na tym filmiku :(
...
Niech przestaną pier... o rpg -wości tych wypocin .... to jest gra akcji i w sumie źle nie wyglada.


Ale kurde co 2-gi news na gram.pl to .. DA2 nowe dlc XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu tak jedziecie po DAII -.- mi osobiście bardzo się podobał, gra zachwycała grafiką nawet na najniższych detalach, ogólnie ciekawa fabuła i świetna muzyka, jedyne moje zastrzeżenie to lokacje wciąż i w kółko te same, ale da się przeżyć ;p "Jeszcze się tak nie narodził, co by wszystkim dogodził" tak to już jest, że nie wszystkim się podoba, ode mnie oczywiście wielki + 3x więcej grania niż np. w Wiedźmina 2, czekam z niecierpliwością na dodatek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 12:28, scott napisał:

Niech przestaną pier... o rpg -wości tych wypocin .... to jest gra akcji i w sumie źle
nie wyglada.


Czyli rpg dla ciebie to tylko ta taktyka? :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 12:36, SkolirPL napisał:

nie wiem czemu tak jedziecie po DAII -.- mi osobiście bardzo się podobał, gra zachwycała
grafiką nawet na najniższych detalach, ogólnie ciekawa fabuła i świetna muzyka, jedyne
moje zastrzeżenie to lokacje wciąż i w kółko te same, ale da się przeżyć ;p "Jeszcze
się tak nie narodził, co by wszystkim dogodził" tak to już jest, że nie wszystkim się
podoba, ode mnie oczywiście wielki + 3x więcej grania niż np. w Wiedźmina 2, czekam z
niecierpliwością na dodatek ;D


Hmmmm... od czego by tu zacząć:
1. Ta zachwycająca grafika jest po prostu kiepska. Nawet DX 11 i textury wysokiej rozdzielczości nie pomagają. Mało tego - DA II na maksa chodzi gorzej jak Wiedźmin 2 :| Zaś Wiedźmin 2 na min wygląda lepiej jak DA II na maksa.
2. Animacja walki jest po prostu śmieszna. Machanie wielkim dwuręcznym mieczem jak by nic nie ważył jedną ręką, teleportacja, podniebne skoki i wygibasy które są po prostu zabawne. Czegoś tak sztywnego i nienaturalnego dawno nie widziałem.
3. Fale wrogów. No bez przesady. Przez całą grę wszystko co robisz to walczysz z falami wrogów. Pojawiają się z powietrza na około ciebie (na forum BW określani mianem Ninja). Jeszcze jakiegoś demona wychodzącego z ziemi rozumie ale rycerz w pełnej zbroi wylatujący z sufitu ? Daj spokój.
4. Debilnie łatwy poziom trudności. Zero taktyki. Zresztą jak tu zastosować taktykę ? Wybijesz jedną falę potworów to na około Ciebie pojawi się z powietrza kolejna i kolejna... Spamujesz zaklęcia, klikasz po umiejętnościach i tyle.
5. Eksplodujące ciała. No ja rozumie jak ktoś dostanie ognistą kulą która wybucha ale żeby mały głupi sztylet rozłupywał człowieka jak by ten połknął granat ? Co to ma być ? I jeszcze teleportacja za plecy łotrzyka. Żałosne.
6. Denne i głupie dialogi. Nie dość że masz bandę bi/homo ze sobą cały czas (nawet z Andersa zrobili homo niewiadomo) to jeszcze wszystkie dialogi polegają na wyborze "dobry/głupi/zły". Nic więcej. Żałosny poziom.
7. Wybory których nie ma. Spróbuj odmówić zrobienia jakiegoś questu. Nie możesz. I tak go dostaniesz.
8. Denne questy. Idź do punktu X zawsze w obrębie 10 lokacji które poznałeś przez pierwsze 2h gry. Wybij fale potworów które pojawiają się znikąd. Idź do NPC po nagrodę i powtórz to przez 30h.
9. Lokacje - 10 sterylnych, pustnych, dennych, pozbawionych szczegółów lokacji. Sklep który składa się ze szmaty i pudła ? Sklep z bronią gdzie leży 3 mieczyki na ławeczce ? Co to ma być ?
10. Denne zakończenie na które nawet nie masz wpływu. Właściwie na mało co masz wpływ.
11. Historia to 3 niepowiązane nudne epizody. Akt 2 jeszcze był przez chwilę interesujący ale skończył się dennie jak reszta.
12. Bronie - o co kurcze chodzi z tymi przerośniętymi mieczami większymi od samej postaci ? :|
13. Wg tego co dowiedzieliśmy się o świecie Dragon Age w Origins - magowie nie potrafią się teleportować. Jednak w DA II magowie-przeciwnicy robią to non stop. Grałem magiem krwi ale jakoś żaden templariusz nie reagował na mnie. Mieli mnie w nosie mimo że mordowałem za pomocą tej magii ludzi zaraz pod ich nosem w Kirkwall (dosłownie na placu koło templariuszy). Chodzę w sukience maga z długim kijem na plecach i szpiczastej czapce a jakiemuś idiocie muszę oznajmiać że jestem magiem.
14. Niski poziom trudności jest żałośnie niski. Tak jak by był przygotowany dla kompletnych debili którzy w życiu nie grali w nic bardziej skomplikowanego jak "przybij piątkę". Pierwsza reakcja - ustawienie najwyższego stopnia trudności. Ten jest tak samo głupi i łatwy. Różnice ? Są. Moby mają więcej HP i wyskakują z sufitu w większej ilości...
15. Interakcja z kompanami jest debilna. Jeden quest dla nich i potem chcą Cie przerżnąć (nie ważne facet czy nie). Ot co. Żeby było głupiej, nieraz chcąc z Tobą pogadać. Nie możesz z nimi pogadać nawet jak stoją obok Ciebie. Trzeba iść do ich lokacji żeby to zrobić. Co za idiota na to wpadł ?
16. Zrobili z Andersa geja czego im najbardziej nie mogę wybaczyć. I na dodatek zmienili jego osobowość w jakieś płaczące g**** gdzie w dodatku do Origins był postacią z charakterem.
17. Interfejs jest debilnie przygotowany, brzydki, kanciasty i nie mający w sobie ducha. Jak by był zrobiony w Paincie na kolanie.
18. Mało przedmiotów które w ogóle nie mają detali. Zobaczcie zbroje z Origins i porównajcie do tego g*** w DA II.
19. Cykl dnia i nocy jest jakąś tanią imitacją. Docieram do punktu X. Teraz mam tam być w nocy. Co muszę zrobić ? W takim Oblivion czy TW2 klikam "czekaj" i ustawiam z 10 godzin. W DA II tak nie można. Trzeba iść na skraj mapy, przełączyć dzień w noc i wrócić do lokacji...

Mam nadzieje że już wyjaśniłem skąd ta nagonka. Pewnie by jej nie było jak by Bioware nie nazwało tego "czegoś" Dragon Age II tylko "Hawk Story: Bunch of homo saving Kirkwall"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod tym wszystkim bez zajaknięcia.
Mimo ze DA2 przeszedlem tylko do mniej wiecej połowy....nie potrafiłem zdierżyć wiecej...

od siebie dodam jeszcze nieumarłych wyłaniajacych sie z....kamiennej podłogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uhm, jak przejdziesz DA2 raz to co cie zaskoczy przy drugim przejsciu ? ...... NIC

A Wiedzmin 2 .... wybierasz druga scieżkę i od 2-giego aktu masz kompletnie nową gre.

To tyle w temacie "3xwięcej grania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby bioware otwarcie w końcu przyznał się do tego że nie robią już gier RPG tylko akcji to jeszcze może bym to zniósł. Ale bądźmy szczerzy DAII to nie jest gra RPG to po prostu gra z akcji z elementami RPG, a to duża różnica. No graficznie to wszyscy piszą nawet na forum bioware fani II to piszą że graficznie to jest do dupy a optymalizacja skopana zarówno w DX11 jak i DX9. Co do słuchania fanów no ten gameplay pokazuje że oni fanów mają w czterech literach bo rozgrywka chyba na jeszcze bardziej uproszczoną. Decyzje nie mają wpływu na rozgrywkę nie ważne co zrobisz i tak czeka cię epicki button smash(nie to co W1&W2 czy seria Fallout itp.itd.). Więc zastanawia mnie po co w ogóle w tej grze są dialogi skoro nic nie wnoszą do gameplay''a. Walka nie wymaga myślenia na serio to już Drakensang ma o wiele lepiej to zrobione tutaj jedynie button smash i bezużyteczne opcje taktyczne bo i tak wszystko sprowadza się do pchania na przeciwnika. Postacie są do bani bądźmy szczerzy Bioware jedzie na kontrowersjach bo postacie są takie że chce się o nich zapomnieć zwłaszcza gdy postacie mają zaprogramowaną gadkę o swoich problemach co chwila. Co do spamu przeciwników to na serio na legendary dark knight w DMC4 nie widziałem takiego spamu. Fabuła to po prostu wątpliwa sklejka 3 wątków poszukiwanie skarbów,rebelia no i na końcu dopiero coś ala koniec świata. Eksploracja świata - no nie tutaj nie ma czego eksplorować bo ta gra to tak zwany Dungeon Crawler czyli najzwyklejszy przykład lenistwa designu - kopiuj i wklej to samo pomieszczenie w nieskończoność. Muza przejdzie ale nie czuć klimatu za cholerę. No przynajmniej system levelowania nie sknocili w porównaniu z pierwszą częścią. Ale najbardziej to chciało mi się śmiać z tego na forum krytykę jednego fana na social.bioware - gość lubi DAII ale niestety gra pokazuje, że bioware zaczyna robić JRPG dla debili domyślcie się o jaką grę chodzi podpowiem zaczyna się na F a kończy na 3. No tyle ode mnie co mi w tej serii nie podchodzi natomiast o ME nie mogę złego powiedzieć bo tej serii jeszcze powtarzam JESZCZE nie spaprali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować