Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - darmowy dzień i nowa tapeta

46 postów w tym temacie

No cóż bardzo cieszy mnie to że abonamemnt jak na Nasz karaj jest wysoki, ale dzieki temu nie ma tam "smarkow" a graja duze dzieci :P i jest grzecznie milo itp itd pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 12:40, felek-pl napisał:

a ja w wowa nie gram bo po 1 abonamet stanowczo za drogi po 2 gralem chwile na piracki serwer
zeby zobaczyc jak gra wyglada no i grafa za bardzo cukiereczkowa jak dla mnie no ale jak sie
real grafy nie umie to trzeb ataka wymyslac.....
walka jest strasznie wolnaaaaaaaaaaa byc moze na wyszych poziomach to sie zmienia ale do tego
czasu mi sie znudzilo joz dawno dlatego zainstalowalem sibie gre silikroad:) w pelni za FREEEEE
i gralem wnia sporo dynamiczna jest szkoda tylko ze nie ma wiekszego zronicowania no i qwesty
nudne ale jak za free to giera wypas i zdecydowanie bardziej dynamiczna niz wow i graficznie
dla mnie lepsza dlatego polecam ta gre kazdemu kto niechce przeplacAC za wowa a ma ochote pobawic
sie w mmo


Na privach to mozesz gora grafike ocenic, mechanika gry, w tym walka jest tam duzo inna, wiec nie dziwie sie, ze koboldy czy boary biles pol godziny, podczas gdy w WoW''ie na oficjalu jest to gora pol minuty ;\ Chcesz zobaczyc dynamiczna walke ? Sciagnij jakis filmik PvP z www.warcraftmovies.com . A co do "cukierkowej" grafiki to kwiesta gustu. Taka sama byla w warcrafcie, taka sama jest w world of warcraft, jednym (jak mi) sie podoba, innym nie musi. IMO taki typ grafiki to plus, bo taka grafika pseudo fotorealistyczna szybko sie starzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znowu słaba tapetka. Blizz mógłby się bardziej postarać. Może w końcu zrobią jakąś tapetę narysowaną, a nie ciągle screeny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2006 o 15:27, J.a.k napisał:

Nie popieram tego gościa co mówi, że WoW nie jest warty tej kasy, ale sam pomyśl - grasz przez
rok, czyli zapłaciłeś już za GRANIE ponad 700zł. Moim zdaniem powinno się robić przerwy w graniu
w MMO. Poczekać aż nazbiera się kilka aktualizacji i potem poodkrywać to co nowe. Bo mogę się
założyć, że żeby się wystarczająco nacieszyć tym co dodają przez trzy miesiące, wystarczy jeden.
Z drugiej jednak strony, jeśli należy się do gildii to taka przerwa nie stawia nas w dobrym
świetle w oczach swoich kolegów.


Robienie przerwy w MMO nie jest wcale głupim pomysłem, ale dla wielu jest po prostu nierealnym:/ To co daje jedna aktualizacja nie da sie niestety zrobic w miesiac, chyba że jest sie naprawdę hardcore''owym graczem... A w WoW przeważaja mimo wszytko ci , ktorzy nie siedzą w trybie 24/7 lub po prostu nie graja za duzo. Zresztą wątpie, by istniał ktos, kto mógłbym z ręką na sercu powiedziec, ze osiągnął "wszystko" w tej grze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 12:40, felek-pl napisał:

real grafy nie umie to trzeb ataka wymyslac.....

Czyli np. artysta to człowiek, który "wymyśla" i maluje bo nie potrafi zrobić zdjęcia.
Ciekawa koncepcja.

"przerysowanie" czegos z rzeczywistości jest wielokrotnie łatwiejsze od wykreowania pewnego wizerunku z wyobraźni. Wiele osób jednak o tym nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować