Zaloguj się, aby obserwować  
Lurrcio

Europa Universalis III - temat ogolny

719 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2006 o 14:13, Backside napisał:

Ze zniżką? Cenega daje zniżki? Ja tylko widziałęm 10zł rabaty, ale nie wiem czy w przypadku
EK to przejdzie


Czyżby mi się źle wydawało, że Cenega daje przy preorderach niższe ceny? Tak, zdaje się było z Mark of Chaos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 14:32, Bedwyr napisał:

Czyżby mi się źle wydawało, że Cenega daje przy preorderach niższe ceny? Tak, zdaje się było
z Mark of Chaos...


Przesyłka również kosztuje, mniej więcej 12złotych? Więc wynosi Cię to tyle samo ile miałbyś kupić normalnie w sklepie. Jednak w MediaMarkt przewiduje cenę taką jak w sklepie.cenega.pl Bo tak było z Mark of Chaos (8dych), kolekcjonerskimi edycjami (110) itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, w sumie racja. A może w Saturnie będzie jakaś niższa cena. Trzeba będzie porównać, bo tyle forsy to nie w kaszę dmuchać.
Nadal tylko nie rozumiem co się zmieniło, że walneli taką cenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie demo EU ]I[ już 17stycznia w godzinach popołudniowych, więc nie ważne czy wtedy praca, szkoła czy co tam jeszcze wymyślicie, ale obowiązkowo na GameSpota i zassysać wersje demo!!

17STYCZNIA

Uczta dla gracza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 15:38, lurynowicz napisał:

Za 3 dni demo!!!! Chyba nie pójdę w środę do szkoły... ;)


No właśnie o tym ParadoxInteractive pomysłał o takich jak my i wypuszcza demo w godzinach 16-17 jak informuje na swojej oficjalnej stronie. Więc chcąc czy nie chcąc ale demo pojawi się, gdy słońce już zajdzie. Szczegółowe info na ten temat znajdziecie pod poniższym linkiem:

http://forum.paradoxplaza.com/forum/showthread.php?t=280562

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótki ten nowy trailer, ale zaostrza apetyt, oj tak ^^ No i świetny podkład muzyczny! Mam nadzieje, że taki w grze będzie.

I demko zaraz się schrupię, i grę mam nadzieję jak najszybciej ^^

re wdowiakm
Małe szanse, żeby się nie spodobala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 23:15, Bedwyr napisał:

Małe szanse, żeby się nie spodobala ;)

Hmm... w zasadzie takowych szans nie ma. ;) Bo to będzie stara, dobra EU w nowej grafice i z ciekawymi innowacjami, które nie zachwieją przyjemności gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 15:08, lurynowicz napisał:

> Małe szanse, żeby się nie spodobala ;)
Hmm... w zasadzie takowych szans nie ma. ;) Bo to będzie stara, dobra EU w nowej grafice i
z ciekawymi innowacjami, które nie zachwieją przyjemności gry.


ekhm... Ale czy Ty w ogóle czytałeś zapowiedzi, ewentualnie development diary odnośnie najnowszej produkcji? Przecież to będzie w wielu aspektach zupełnie inna gra... Co zresztą widać po screenshotach!!

zapowiedzi i development diary Cenegi:
http://www.cenega.pl/szukaj.php (wpisz Europa Universalis iii

Bądź też na oficjalnej stronie:
http://www.europauniversalis3.com/index.php?option=com_content&task=section&id=4&Itemid=59

Przestrzegam przed komentarzami stara dobra EU, bo się zawiedziesz na tej pozycji. Chłopaki postawili na nową jakość i pod tym hasłem będzie figurować EU3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, czytałem zapowiedzi na bieżąco, na dev notes też rzucałem okiem... Może trochę źle mnie zrozumiałeś, może źle sformułowałem.

Wg. mnie gra jednak będzie "starą, dobrą EU" w sensie rozgrywki. Chciałem zauważyć, że Paradox nie zamierza zrobić ze strategii jakiejś siepy w stylu cyklu Total War (oddaję szacunek, jednak gra niespecjalnie mnie wciągnęła). Owszem, wprowadzono wiele innowacji i przemodelowano kilka aspektów lecz jednak nie aż tak, by gra była nie do poznania od prequeli. Zrobiłem trochę zamieszania. ;)

No nic, gwoli ścisłości i naszego tradycyjnego odliczania dodam tylko, że do premiery wersji demonstracyjnej EU III zostało tylko circa 48h!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 16:32, lurynowicz napisał:

No nic, gwoli ścisłości i naszego tradycyjnego odliczania dodam tylko, że do premiery wersji
demonstracyjnej EU III zostało tylko circa 48h!!!


O S*** :) Ale supcio niespodzianeczke teraz mi sprawiłeś:) Fajnie w końcu będę mógł się przyjrzeć EU III ;) Oby miała to coś co poprzednie części;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 22:37, Stwór napisał:

Oby miała to coś co poprzednie części;-)

No właśnie o to mi chodziło. ;) Ja wierzę w ten "pałer" od Paradoxu! Jeszcze tylko dzień! Jak ja wytrzymam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już niemal godzina upłynęła, od kiedy demo jest dostępne na serverze GameSpotu. Link bezpośredni podaję niżej (15kb/s), jednak z biegiem czasu plik będzie umieszczany na innych serverach. ;)

http://download2.gamespot.com/sd/ptgpVXqnnzE7Vln9eoDK256VFuEznlk1B6sKOTypOXYnLNTt4SePpCHIslViZIlWz-JdEbcV6yIhnh2g8rGxu CZfOhEsiIn3/d4/gsc/strategy/europauniversalisiii/EU3_Demo.exe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 21:46, Backside napisał:

15 KB/s :D - rotfl.
Demo na szczęście jest już na Gamershellu - prędkość waha się miedzy 230 i 240 :].

http://www.gamershell.com/download_17351.shtml


No i super;) w koncu będzie można sprawdzić choć troche EU III:) Co jak co ale jestem jednym z tych co ta seria przyciągnęła do siebie na długo:) Zobaczymy czy ta III ma to magiczne "coś" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować