Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Milion graczy LOTR Online?

75 postów w tym temacie

Domek

Codemasters Online Gaming, oddział znanego wydawcy zajmujący się grami sieciowymi, ma bardzo ambitne związane ze swoją superprodukcją - Lord of the Rings Online. Nawiązać ma ona bezpośrednią walkę z World of Warcraft i przyciągnąć minimum milion zachodnich graczy.

Przeczytaj cały tekst "Milion graczy LOTR Online?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Turbine... buhehe jak schrzania to jak D&D:Online, to osiagniecie miliona graczy bedzie wyzwaniem... albo raczej prawie nieosiagalnym celem... a co dopiero konkurowanie z wowem, ktory i tak jest przereklamowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, zabawny jest ten pęd na MMO. Jeden WoW jest hitem, podobnym GW, inne w tyle (ale z wybijającym się Lineagem), ale i tak zapowiadanych jest ich coraz więcej... WoW nie miał praktycznie żadnej silnej konkurencji, stąd ich sukces. Teraz mają monopol, więc kolejne gry się tylko rozbijają na imperium WoWa. Możliwe, że LOTR Online zyska uznanie wielu graczy, ale nie zdołają pokonać WoWa. Ale kto wie... wszystko ma swój koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przyłączcie się do nas, podczas Eventu Premierowego Guild Wars Factions i weźcie udział w ekscytującym Dniu Tengu!.

Jak wiecie, osoby które zamówiły preorder, będą mogły wkroczyć na tereny Canthy na 24h przed pojawieniem się gry na półkach sklepowych. Podczas tej doby w Cancie będzie zorganizowany specjalny Event - Dzień Tengu - podczas którego gracze będą świętować rocznicę zawieszenia broni w Wojnie Tengu. Jednak nawet teraz nie wszędzie panuje pokój i harmonia - w tym dniu ma powrócić zły Naga.

Na terenie Canthy będziecie mogli wykonać serię zadań, oddając hołd Tengu, oraz pomóc odeprzeć atak złych sił. Jeżeli uda Ci się odnieść sukces, otrzymasz w nagrodę Naga Fangs(Szpony Naga), które będzie można wymienić na unikatowe nagrody. Co jakiś czas(pewnie co 3 godziny, jak to miało miejsce podczas wcześniejszych Eventów) odwiedzajcie Shing Jea Monastery, gdzie będziecie mogli wymienić zdobyte Naga Fangs na Tengu Mask(Maskę Tengu). Maski te będą dopasowane(customized) do Twojej postaci i pojawią się tylko teraz, podczas tego Eventu, nie będzie można ich zdobyć później."

Info z www.guildwars.pl

P.S. Cos redaktorzy strasznie dlugo spia na www.gram.pl, zamiast spac Panowie, newsy pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz kolo jak se chcesz newsy o GW doawać to wejdź na www.guildwars.pl tam możesz im wysłac newsa a oni go zamieszczą na stronie !! Apropo gry - jaki Tolkine jaki Władca Pierścini ?? Pierwsze śłysze czy to jakaś japońska manga ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście żartuje :P WIme kto to Tolkien i znam jakże modną trylogie Władcy Pierścieni mam nadzieje że gra będzie warta zachodu i że nie czebabędzie wnosić opłat abonamentowych ! Jeśli gra będzie ładna przyjemna w odbiorze i bezabonamentowa to chętnie ja kupie - bardzo interesuje mnie jak przedstawią śródziemie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@przetalent ...koło to ja nie jestemale lepiej byc juz kolem niz takim graniastoslupem jak ty. Pomylilem sie, przeprosilem, a to, ze jestes jakims durny antyfanem GW to juz twoja sprawa.

Co do LOTRa, wszystkie gry Codemasters Online Gaming to nie wypaly, goscie wiedza, ze kasae zbic na tym spora mozna, ale nie bardzo wiedza jak sie takie gry robie (ja tez nie, zeby nie bylo), rynek nalezy do WoW, GW, Linlage 2, nic wiecej sie nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować