Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Milion graczy LOTR Online?

75 postów w tym temacie

Oby z tego nie wsyzedł kolejny ala Matrix lub StarWars Galaxis, dlaczego akurat te tytuły? Ano bo LOTR również
bazuje na swoim ogromnym sukcesie z kina. Miejmy nadzieję, że zmienią tą zależność.

(Mam na myśli jedynie MMORPG, gdyż RTSy zarówno LOTRa jak i StarWarsa są wyśmienite).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś dane, czy będzie za niego trzeba uiszczać miesięczną daninę? Czy też jak w przypadku Guild Wars opłata jedynie za swoją kopię gry? Kurcze, fajnie byłoby postrzelać Elfem do Orków;) Aha i wiadomo, może czy CDP będzie wydawcą tego produktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko tego nie spartolili..szkoda,że tak mało narazie podano informacji na temat tej jakże cudownie zapowiadającej się gierki..widziałem narazie tylko kilka filmików przedstawiających walkę i jarmark..
Jeśli ta gra wyjdzie i okaże się hitem,i będzie abonament,to będe w nią grał,ale skoro okaże się ledwie dobra to nieskorzytsam z jej kupna,i dalej będe grał w cudowne GW
Wie ktoś coś o dacie premiery??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A... CDP przymierza się do wydania LOTRO ;? ;). Wspaniale !
Śledzę "Poczynania" tej gierki już od kilku miesięcy.
Zacząłem nawet tworzyć o.O Polski fanstie ale *ekhem* znajomość php i innych "języków" to dla mnie czarna magia :).

Ale wracając do samej gry... Podoba mi się nastewienie twórców na pewien fragment śródziemia - albowiem nie będziemy mogli dojśc do Rohanu czy Gondoru (!). Tylko "Zachodnie" śródziemie. Rivendel, górki z krasnalami oraz Shire XD, no i Angmar... Dzięki temu Turbine będzie mógł dopracowywać poszczególne obszary śródziemia do perfekcji :). Dopiero gdy przyjdą dodatki - a drużyna pierścienia "przejdzie" przez ten kawałek (pewnie będą szli z rok ;d) zostanie wydany dodatek :). Fajne będzie także to, że nie będzie Strice "magicznych" klas.

Narazie zapowiada się... cudownie :>. Jednak kilka rzeczy mnie niepokoi...
Twórcy nie chcą mówić za dużo o Craftingu - na forum mówią, że będzie - jednak nic ponadto. Mówią, że będzie Housing - jednak zostanie on wprowadzony dopiero w dodatkach. Ja rozumiem wprowadzenie nowych obszarów śródziema w dodatkach... Ale taka ważna rzecz jak housing i crafting (A to(!) cenie sobie najbardziej w grach online) prawdopodobnie zostaną wprowadzone/dopracowane dopiero w addonach :(. Nein...

Krisk - Zacny Krasnoludzki Kowal, a w czasie wojen, Guardian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

irytują mnie komentarze typu: mogli by zrobic gre jak WoW tylko bez abonamentu odpowiedz: nie mogli by zrobic bo gra jest postawiona na kilkudzieseiciu serwerach nalezacych do firmy ktorej trzeba placic... to nei single player albo fpp lol a GW to alternatywa tylko ze to MMORPG nie jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>kurde mogliby zrobic cos jak wow tylko darmowe (juz cene gry np 200 da sie przeklnac) tak bez abonamentu lub >zeby byl na poziomie do zaakceptowania dla przecietnego gracza (np 20 zl) cholera gralem w WoW''a ale >abonament ma zlodziejski :((

Przeciętny gracz nie równa się przeciętnemu graczowi polskiemu pragnę przypomnieć. W krajach zachodnich zarobki są mniej więcej 4 razy wyższe niż u nas. I bardzo wątpię, że kiedykolwiek dojdzie do sytuacji, że ktoś będzie ustalał abonamenty pod "biedne" kraje, bo to po prostu się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 14:09, okon napisał:

Znowu MMORPG! Nie zadużo ich? Mi by wystarczył WoW i GW.


nie za duzo. lepiej miec wybor, niz byc skazanym na jedno z kilku MMO. Ja np. nie chce grac w WoW, ani GW, ani Lineage II. Zostaje mi wtedy chyba tylko jedno MMO na poziomie, z ladna grafika - CoH. I trzymam kciuki za LOTR, zeby zmiazdzylo WoW, bo juz na wymioty mi sie zbiera, kiedy o tym slysze i o Blizzardzie, ktorego nigdy nie lubilem... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ambitni są... turbine, tworząc asheron''s call, pokazało, na co ich stać, więc lotr powinien być dopracowany, ale czy to wystarczy? zobaczymy... wiele jeszcze zależy od marketingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak nie bedzie abonamentu i gra bedzie podobnie fajna jak film to mozna zagrac :D

najlepiej zeby panowie z Codemasters Online Gaming developer Turbine po prostu nie zrobili abonamentu , wtedy by im sie udalo osiagnac ten milion graczy .

GW jeszcze jest bo nie ma abonamentu i dlatego tak duzo ludzi w niego gra , wiec jesli oni tez tak zrobia mozemy miec fajna gre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i moze LOTRO dodac sie do Dwojcy WoW''a i GW i bedzie z tego Trójca MMORPG :D


moze ona kosztowac z 250zl czy 200zl , tylko ze bez abonamentu , cene da sie przelknac :P

no a co , wystarczy tylko zeby WoW kosztowal przynajmniej 300-500 zl i bez abonamentu i by w niego gralo z 2 razy wiecej graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PO PIERWSZE... ludzie czyatjcie komentarze ! ABONAMENT BĘDZIE !
Po DRUGIE... 12.99 euro / 14.99 $ to standardowy abonament ... tyle wynosi w prawie kazdej mmo ...
Po trzecie ... Gol Galad... przestan piep#### glupoty... Dziekuje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 17:07, BlackGuy napisał:

Marrbacca ktos juz przestawil wicinek z FAQ mowiacy ze beda tylko niewiadomo ile dokladnie
(mniej wiecej takie jak w WoWie).


a sorki, nie doczytałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 14:00, lampak napisał:

Ech, zabawny jest ten pęd na MMO. Jeden WoW jest hitem, podobnym GW, inne w tyle (ale z wybijającym
się Lineagem), ale i tak zapowiadanych jest ich coraz więcej... WoW nie miał praktycznie żadnej
silnej konkurencji, stąd ich sukces. Teraz mają monopol, więc kolejne gry się tylko rozbijają
na imperium WoWa. Możliwe, że LOTR Online zyska uznanie wielu graczy, ale nie zdołają pokonać
WoWa. Ale kto wie... wszystko ma swój koniec...

Zabawny argument - WoW osiągnąl sukces bo nie miał silnej konkurencji... wiesz, tak można argumentować dosłownie za wszystkim - szwajcarskie zegarki są najlepsze bo nie mają silnej konkurencji ;-)
Pomijając już fakt, że WoW był debiutem MMO Blizzarda, podczas gdy na rynku były już dobrze znane graczom tytuły jak cykl EverQuest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam cos nie na temat...

Wy (CDProjekt) wydaliscie gre The Longest Journey a teraz kiedy wyszla druga czesc, wydaje ja Cenega...czemu?Za maly zysk mieliscie z jedynki czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować