Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Milion graczy LOTR Online?

75 postów w tym temacie

ehhh... zobaczcie na Screeny tej gry LOTR Online :/ tam grafika prztpomina mi Obliviona :P to jak tam sie wejdzie do jakiegoś większego mista to chyba sie komp spali jak będzie grało dużo ludzi :/ uważam, że to zły pomysł dawać taką grafikę w MMORPG przykładem jest Tibia :D grafika do dupy ale jaka popularność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lukas2491: co ty gadasz? grafika jest gorsza niz w Oblivionie ale troche lepsza od np. Lineage''a i innych MMORPG ktore jak narazie wyszly. bedzie dobrze ale czasami na srednich komputerach bedzie trzeba ustawic grafik na nizsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOTR online to kolejna gierka pve, jak Everquest, Warhammer Online zapowiada się znacznie lepiej i wiele więcej osób na niego czeka. Jest też kilka innych dużo lepiej zapowiadających się mmorpogów (Vanguard, Age of Conan, Pirates of the Burning Seas), ale widać CDP nie ma zamiaru ich wydać, więc nic o nich nie słyszymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie się zgodzić jak też i nie. Ale przyjdzie czas, że te wszystkie MMO graczom się przejedzą.
Sam na sobie zauważyłem zresztą, że jako taki multiplayer totalnie mnie drażni. I to nie, dlatego że
nudny czy wtórny. Poprostu, dlatego że gra sama w sobie ma dawać wytchnienie od codzienności,
w której i tak rywalizujemy między sobą. Ja widzę po dzieciakach ze strony rodziny mojej żony
Przecież one reagują wręcz furią na sytuację, gdy inny gracz im powiedzmy w WOW-ie zadek zjedzie.
Niewiem jak dla mnie gra powinna dawać wytchnienie a nie dodatkowo stresować.
I może właśnie, dlatego ostatnio pogrywam we wszelakie tytuły, w których multi jest
jako dodatkowy bajerek.
Wogle to odkurzyłem wszystkie starocie growe, jakie mam i z żalem patrzę na takie tytuły jak F22TAW
i jemu podobne. Te gry mimo archaicznej grafy (czyt. rok 1998-2001 itp.) mają to coś, co dzisiejsze
wypasione tytuły nigdy mieć nie będą.....to coś, co powoduje, że jestem w stanie je zainstalować n-ty
raz i n-ty raz grać. A dzieciaki się dziwią....Jak Ty możesz grać na Taaakim sprzęcie w takie
badziewia...Ale jak spróbują same to gierka taka znika mi na długi czas. Czemu???
Jak dla mnie ma to coś, co nawet dzisiejszych pociąga....

Ale się rozmarzyłem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanicem nic nie jest w stanie na razie przebic wow-a. Jest jedna gra ktora bedzie mogła nawiązać z nim równą walkę jeżeli wogóle sie ukaże:) Jest nią Warhammer online lecz też w to szczerze powątpiewam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie to gra zapowiada się mało interesująco i gdyby nie była osadzona w świecie "Władcy Pierścieni" to myślę, że mało kto by nawet zwrócił na nią uwagę. Brak pvp, a także niemożność zagrania po złej stronie dla mnie już jest sporym minusem. Póki co wygląda na to, że LOTR będzie adresowany głównie do osób, które łykną wszystko co z Tolkienem jest związane. Zobaczymy co z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 19:39, Grizzly. napisał:

Wiadomo czy będzie abonament ? Miejmy nadzieje że pójdą w ślady Guild Wars a nie WoWa :P


Wiadomo, że będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować