Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie zgadniecie dokąd prowadzi domena ModernWarfare3.com

67 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2011 o 14:41, absmak napisał:

Na tym przykładzie bardzo wyraźnie widać, jaki "poziom" prezentują fanatycy BF i jak
się boją konkurencji. Tfu :]


Tak. A na przykładzie Osamy Bin Ladena widać bardzo wyraźnie, jakimi złymi ludźmi są islamiści i jak bardzo się boją chrześcijan. Gratuluję konstruktywnego myślenia na wysokim poziomie. I, pozwolę sobie zacytować - "tfu". :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 14:51, Stalker69 napisał:

A skąd to się wzięło? Pierwsze słyszę żeby społeczność BFa prezentowała szczególnie niski
poziom (hmm.. poza BFH). Czego nie można powiedzieć o społeczności Call of Kid :)


Pokazałeś się właśnie jako przedstawiciel społeczności BFa obrażając społeczność CoDa i grę. Fanboej BFa kreują się na taki sam typ jak PCtowcy - Master Race. My wiemy lepiej, my mamy gust, reszta to dzieci, gimbusy (itp.), causale. Zupełnie jak w wojenkach konsole vs. PC, PC vs. Mac, Linux vs Windows, Android vs. iOS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 15:10, Jamz napisał:

Nic nie beda musieli zaplacic - strona wykorzystuje zastrzezony znak firmowy/marke. Jesli
zechca ja przejac, to pewnie wystarczy jeden list od prawnikow i grozba procesu, i nawet
DbP tu zapewne nie pomoze.


Echh, też racja :/ Mogli założyć stronę www.mw3.com, wtedy by się już nie było do czego przyczepić. No ale cóż, trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej przeczytałem wpis na blogu z opisami klas w oryginale... Dało się wyciągnąć z niego więcej informacji, niż z większości polskich newsów w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA JUŻ WIEM O CO CHODZI!

ktoś pomyślał "po COD wszyscy jeżdżą że słaba że zła że fani to dzieciaki i debile a jednak ludzie kupują CODa chętniej niż Battlefielda" ... zacznijmy więc narzekać na Battlefielda może też mu wskoczy sprzedaż :D:D

cały mój satyryczny komentarz tyczy się waszych komentarzy a nie faktu tej dziwnej domeny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak nastał kolejny rozdział wojny pomiędzy dwoma frakcjami... ;)

Ale swoją drogą fajny psikus. Tak naprawdę to tego się nie spodziewałem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"- Szczęście nie dopisało mi na tyle, że wydałem pieniądze na Black Ops na PC! Do tej pory produkcja ta jest niegrywalna ze względu na tandetny kod i projekt oraz serię łatek, które tylko pogorszyły sprawę. Nie krępujcie się i dofinansujcie mnie, jeśli zrobiło wam się mnie żal."

Znam to uczucie... Dlatego kolejnego CoD''a nie mam zamiaru kupić. Za to BF3 jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm pytanie brzmi czy to nie raczej jakiś chwyt, gość sobie rejestruje domenę, a potem ja odsprzeda Kotickowi za ładnych parę dolców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 15:24, Tenebrael napisał:

Echh, też racja :/ Mogli założyć stronę www.mw3.com, wtedy by się już nie było do czego
przyczepić. No ale cóż, trudno.

Było by było - szczególnie, że gra aktywnie wykorzystuje ten skrót w promocji. Tego typu zagrywki mogą przejść tylko jeżeli domena była zarejestrowana zanim do publicznej wiadomości trafiła informacja o marce Modern Warfare jako takiej (w sumie, jako że mw3 to trzyliterowiec, jest to dość prawdopodobne w tym przypadku - pewnie została zarejestrowana na zaś lata temu - ale nvm). W innym przypadku, jeżeli Activision chciało by się w to bawić, nie mieli by większych problemów z przejęciem tych domen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 16:08, DeMoH napisał:

Znam to uczucie... Dlatego kolejnego CoD''a nie mam zamiaru kupić. Za to BF3 jak najbardziej.


I na pewno wtedy BF3 Ci pójdzie bez problemów, bo DICE od czasów BF2 są mistrzami optymalizacji kodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować