Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie zgadniecie dokąd prowadzi domena ModernWarfare3.com

67 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2011 o 21:11, MSPRISON napisał:

Witam. Sam żart średnio udany, zależy kto jaki humor lubi, proste. Kwestia tych produkcji..
Nie oszukujmy się, seria Battlefield skierowana jest do graczy choćby średnio zaawansowanych
i wzwyż, natomiast w produkcje CoD może pograć praktycznie każdy, od początkującego do
prawdziwego wyjadacza. Dlaczego tak sądzę ? Między innymi dlatego, że sam jestem graczem
średnim, a z zaadaptowaniem się w środowisko Call Of Duty nie miałem żadnych problemów,
począwszy od pierwszej części gry, skończywszy na ostatniej. Tak, możecie mi zarzucić,
że trafiłem na serwery, gdzie grali sami słabeusze lecz takie prawdopodobieństwo jest
znikome, zawsze znajdzie się ktoś zdecydowanie lepszy, nawet jeśli grasz na serwerze,
gdzie klasa postaci czy też osiągnięty poziom danego gracz jest podobny do twojego. Grałem
też w multi Battlefielda, gdzie różnice w relacji do Call of Duty były widoczne na pierwszy
rzut oka. Rozległe pola walki, możliwość korzystania z pojazdów czy też myśl taktyczna,
innymi słowy gra zmuszająca do myślenia, przewidywania działań rywali, drużyna ponad
jednostką. Tak to widzę. Nie jestem, broń boże, tzw. fanboyem żadnej z tych gier, nie
jestem nawet zagorzałym fanem gier z gatunku fps. To subiektywna opinia, chociaż pewnie
i tak napisałem wszystko o czym już wszyscy wiecie. Wybór jest prosty, gram w to, co
lubię.


Hehe

Dnia 12.07.2011 o 21:11, MSPRISON napisał:

też w multi Battlefielda, gdzie różnice w relacji do Call of Duty były widoczne na pierwszy
rzut oka. Rozległe pola walki, możliwość korzystania z pojazdów czy też myśl taktyczna,
innymi słowy gra zmuszająca do myślenia, przewidywania działań rywali, drużyna ponad
jednostką. Tak to widzę. Nie jestem, broń boże, tzw. fanboyem żadnej z tych gier, nie


Przygotuj się na flamewar :-D Ten tekst mnie rozbawił. Dobrze oddaje to czego w COD brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie pozytywnie, wolę takie żarty od idiotycznych zarzutów, że ea reklamuje silnik zamiast gry, że cod to zabawka dla dzieci itp. Przynajmniej można się uśmiechnąć.

Co do drugiej witryny to jej twórca jest zaskoczony dużą liczbą odwiedzin wczoraj. Jakieś 5-7 minut temu dowiedział się o artykule na cvg. A i wszyscy mają pozdrowienia, proszę.

lol awesome, i cant speak polish so i have no idea whats cracking off in there at all they could be calling me all the names in the world lol
at least it''s made some one happy for a bit.
say hello to every one on the site for me :D
cheers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wejdźcie na tą stronke jeszcze raz i kliknijcie "donate". Gość napisał że żartuje i oczywiście ma zamiar kupić MW3.
Jakby co to chodzi mi o tą stronę: modernwarfare3.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moje ocenie oby dwie serie sa fajne i niema się co dąsać że ta jest lepsza bo to a gosza bo coś innego . Tam gdzie BF i Cod się biją tam Medal powinien skorzystać :) . Jak bym miał na tyle kasy zaoszczędzonej to bym zagrał 1 i 2 chętnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować