Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2 - patch 1.3 w drodze, lista zmian już dziś

89 postów w tym temacie

Michał Nowicki

Na oficjalnej stronie poświęconej grom z cyklu Wiedźmin, znaleźć można informację o nadchodzącym nowym patchu 1.3 wraz z listą zmian w języku angielskim. Oczywiście będzie to łatka do pecetowej wersji gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin 2 - patch 1.3 w drodze, lista zmian już dziś" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba w końcu przejdę drugiego Wieśka jeszcze raz.

ja właśnie chciałem sobie przejść Wieśka drugi raz, przed formatem komputera, ale chyba sobie poczekam na ten patch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zajrzeć na główną stronę gry i poczytać sobie komentarze co niektórych XD
Najpierw byli urażeni tym że lista jest po ANGIELSKU na POLSKIEJ stronie o POLSKIEJ grze, później gdy jeden z użytkowników przetłumaczył im listę zmian, zaczęto wojnę z złodziejami nicków a aktualnie jedni toczą wojnę z drugimi o... no właśnie... o co? ;-)

Co do listy tego co patch ten poprawi to i tak jest tego mało i gra będzie jeszcze wymagać wielu poprawek.
PS:Mam nadzieję że skrzynie w następnych aktach będą zawierać to co zostawiliśmy w poprzednich tak jak w 1, a nie że pod koniec aktu trzeba będzie wszystko zabrać bo przepadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 15:18, Sanders-sama napisał:

Co do listy tego co patch ten poprawi to i tak jest tego mało i gra będzie jeszcze wymagać
wielu poprawek.


Ja i tak sadze, ze mi lepiej jest poczekac... az wyjdzie Wiedzmin na X360 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dopiero teraz? quickload? rozdzialki? czyli podstawy, ktore ma prawie kazda gra (nawet port z konsoli) w dniu premiery, ale dobre i to :P, poczekajcie na w3, moze laskawie rzuca porta na pc kilka miesiecy po wersji konsolowej, z tym, ze nawet to nie jest pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W miarę przekopywania się przez listę poprawek moja wściekłość rosła, aż na samym końcu znalazłem to na co czekałem, czyli poprawkę questu "W Szponach Szaleństwa"... A już się bałem że tego nie poprawią. Dobrze też że w końcu dodali obsługę innych aspektów ekranu - wnerwiały mnie już te czarne pasy na moim monitorze 16:10. Heh, może w końcu będzie sens w to grać? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci optymalizacja ? Mam AMD Phenom II X4, 4GB RAM i Radeon HD 6850. Cały blaszak kosztował mnie mniej jak 2 tyś Sprzęt to średnia półka
Gra śmiga 60 FPS na maksymalnych detalach bez ubersampling.

Patch 1.3 eliminuje ostatnią rzecz jaka mi przeszkadzała. W rozdzielczości 1440x900 miałem czarne pasy. Teraz będzie cacy. Czas przejść Wiedźmina 2 trzeci raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba przejdę sobię 2 Wieśka 9(!) raz.

Poważnie, 8 razy już zaliczyłem ;D

Bóg Nieurodzaju O''ghur się panoszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 15:19, Tenebrael napisał:

Teraz to oni sobie mogą ten patch wsadzić. Obsługa wszystkich rozdzielczości dopiero
2 miesiące po premierze? Żenujące...

czyli jednak miał rację ty nie skończysz marudzić na ten temat

Spoiler

zajrzyj w dyskusję W2



mronoth już nie gadaj głupot że wszystkie inne gry nie mają takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ciekawi mnie co dalej jest przewidywane dla wiedźmina, była mowa o jakichś większych dlc? Mi się marzy jakiś spory dodatek w dawnym stylu <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG nie wierzę, osłabili Quena i inne przegięte rzeczy, jak miło :). Tylko ciekaw jestem jak to będzie teraz działać z modami, które robiły to samo (polecam Better Combat i CEO jakby ktoś był ciekaw) ...
Myszaty, nie przeszedłeś drugi raz W2? Shame on You :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 16:22, Numenpl napisał:

czyli jednak miał rację ty nie skończysz marudzić na ten temat

Spoiler

zajrzyj w dyskusję
W2



Bo jest o co marudzić. Ale zapomniałem, to przecież polska gra, jej się wszystko wybacza. Nawet najbardziej fundamentalne niedoróbki.

Dnia 12.07.2011 o 16:22, Numenpl napisał:

mronoth już nie gadaj głupot że wszystkie inne gry nie mają takich problemów.


A to, że inne gry też wychodzą niekiedy zdziadowane oznacza, że należy przymykać na to oko? Nie powiem, ciekawa logika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista zmian już od jakiegoś czasu była dostepna, więc nie takie dziś.

Może się skuszę by w końcu ścieżką Iorweta przejść... Ale... Nie. Jak wydadzą jakiś porządny dodatek, może wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, po tych zmianach jest ochota na drugie przejście inną ścieżką.Cieszy mnie też skrzynia u barmana i możliwość oglądania przerywników w menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z innych wiadomości to jeszcze będą Narzędzia Modderskie do Wiedźmina 2

Oto słowa Andrzeja Kwiatkowskiego ze studia CD Projekt RED pozostawione na forum serwisu Good Old Games:

Całkowicie popieramy modding Wiedźmina 2 i planujemy udostępnić narzędzia modderskie. Nic się nie zmieniło od naszego ostatniego oświadczenia w tej sprawie. Niestety nie mamy określonych żadnych terminów odnośnie wydania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, W2 świętuje kolejne zwycięstwo (tym razem na polu bugów i niedoróbek które przecież wcale a wcale nie były upierdliwe i nie kojarzyły się z konsolowym portem), ale ja bym się chętnie dowiedział co z tymi koszulkami, bo od czasu informacji że "juz jest strona na której możecie je zamówić" nigdzie żadne oficjalne info (a już broń boże news) się nie pojawiło. Podobno były jaakieś maile, ale takowego też nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować