Zaloguj się, aby obserwować  
Yezu

Google + Zaproszenia

137 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2011 o 11:29, Q-Jot napisał:

Wiadomo kiedy Google+ będzie otwarte dla wszystkich? Wiadomo kiedy pojawią się fanpages
(profile firmowe)?

Na razie nic nie wiadomo, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czegoś nie rozumiem. Znajduje czyjś profil. Osoby XXX. Wchodzę na jej profil i dodaję do kręgu Obserwowani. Rozumiem, że ta osoba nie dostaje wtedy żadnego zatwierdzenia mojej znajomości, jak w przypadku reszty kręgów i mogę dowolnie obserwować jej działalność na G+, jeśli udostępnia publicznie? Mogę obserwować wszystkie swoje byłe, one o tym nie będą wiedzieć, jeśli udostępniają wszystko wszystkim? W przypadku reszty kręgów rozumiem, że te osoby dostają ode mnie prośbę o dołączenie do znajomych? Nie mogę tego sprawdzić, bo nie znajduję żadnych znajomych na G+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2011 o 18:44, Q-Jot napisał:

Czegoś nie rozumiem. Znajduje czyjś profil. Osoby XXX. Wchodzę na jej profil i dodaję
do kręgu Obserwowani. Rozumiem, że ta osoba nie dostaje wtedy żadnego zatwierdzenia mojej
znajomości, jak w przypadku reszty kręgów i mogę dowolnie obserwować jej działalność
na G+, jeśli udostępnia publicznie? Mogę obserwować wszystkie swoje byłe, one o tym nie
będą wiedzieć, jeśli udostępniają wszystko wszystkim? W przypadku reszty kręgów rozumiem,
że te osoby dostają ode mnie prośbę o dołączenie do znajomych? Nie mogę tego sprawdzić,
bo nie znajduję żadnych znajomych na G+.


Kręgi różnią się tylko nazwą nie mają żadnych "specjalnych" właściwości więc krąg obserwowani niczym się nie różni od kręgu Rodzina

A osoba która dodałeś do kręgów dostaje wiadomość "użytkownik XYZ dodał cię do kręgów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2011 o 18:50, gracz_155 napisał:

Kręgi różnią się tylko nazwą nie mają żadnych "specjalnych" właściwości więc krąg obserwowani
niczym się nie różni od kręgu Rodzina

A osoba która dodałeś do kręgów dostaje wiadomość "użytkownik XYZ dodał cię do kręgów"

Czyli nie ma akceptowania zaproszeń znanych z Facebooka? Po prostu gdy ktoś nas doda, a my nie mamy ochoty nic mu pokazywać, nie dodajemy go do żadnego kręgu? Znika więc problem z odrzucaniem zaproszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2011 o 19:06, Q-Jot napisał:

Czyli nie ma akceptowania zaproszeń znanych z Facebooka?

Nie zostajemy przedstawieni przed faktem dokonanym.

>Po prostu gdy ktoś nas doda, a my nie mamy ochoty nic mu pokazywać, nie dodajemy go do żadnego kręgu?
Możemy też coś udostępnić tylko dla danego kręgu czyli np. rodzina, jeśli pan ABC jest w kręgu znajomi nie zobaczy tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 21:47, HumanGhost napisał:

Ten Google+ to taki konkurencyjny Facebook?

Z założenia, ale przy obecnym wizerunku nie wróżę mu dominacji. Dla internetowych geeków bardziej, niż dla plebsu, który przyzwyczaił się do modelowego serwisu społecznościowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)
Nie lekceważyłbym ciągątek ludzi do nowości. Na świecie Facebook ma teraz taką samą opinię jak Nasza-Klasa w Polsce gdy na popularności zaczął zyskiwać FB. Wiadomo jak to się skończyło.

G+ oficjalnie wystartuje; zacznie się migracja - i chociaż dominacja nad dziełem Zuckerberga jest mało prawdopodobna - trzeba pamiętać, że to Google. A z nimi wszystko jest możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykre, że się nie da kontaktów z facebooka przekopiować ;) Znaczy jest sposób za pośrednictwem yahoo, ale to jest przegięcie :) Aktualnie na yahoo czekam 14 dni, żeby ta funkcja exportu była dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie usunąłem konto :D jak dla mnie bez rewelacji, szczerze wątpię by portal ten zaskoczył mnie czymś nowym i niezwykle przydatnym. Już sam fb mi wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Bartłomiej,

Otrzymaliśmy Twoją prośbę o poinformowanie, kiedy będzie możliwa rejestracja. Teraz, gdy Google+ jest w otwartej fazie beta, zarejestrować się może każdy, kto ukończył 18 lat. Zarejestruj się i powiedz nam, co myślisz.

Nie wiem czy przedtem było otwarte czy nie, ale można zmienić nazwę tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować