Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

pr0gram - odcinek 46, z nie tylko dwoma żywymi trupami

21 postów w tym temacie

Przed chwilą wcisnąłem F5 i powiedziałem sobie "robię burdę jeśli nie ma najnowszego odcinka" i nagle jak na złość jest :P. Dzisiaj wam się upiecze mimo, że "Kasi" nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 22:14, Zgreed66 napisał:

Takie tematy wybraliscie, ze praktycznie wiadomo na 100% kiedy nagraliscie :P


No dziś tego nie ukrywamy. :) Ale musi być lepiej, bo teraz do Lucasa mam tylko dwa przystanki. I vice versa. Ergo: z buta da się skoczyć w kilkanaście minut, nawet jakby się tramwaje i autobusy zepsuli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 22:19, Myszasty napisał:

> Takie tematy wybraliscie, ze praktycznie wiadomo na 100% kiedy nagraliscie :P

No dziś tego nie ukrywamy. :) Ale musi być lepiej, bo teraz do Lucasa mam tylko dwa przystanki.
I vice versa. Ergo: z buta da się skoczyć w kilkanaście minut, nawet jakby się tramwaje
i autobusy zepsuli. :)


Moglibyście pomyśleć o jakiejś parapetówie dla gramowiczów ;D %%%%%%%%%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 23:30, Mr_Terrorist napisał:


Moglibyście pomyśleć o jakiejś parapetówie dla gramowiczów ;D %%%%%%%%%

Chata, to chata - rzecz całkowicie dla mnie prywatna. Ale o jakiejś "parapetówie" w pięknych okolicznościach przyrody, w którymś ze stołecznych barów mlecznych można kiedyś pomyśleć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo stuknie wam ekhem... pięćdziesiątka :D W związku z tym mam do was pytanie:
Czy jest szansa że ów 50 odcinek był by specjalny tzn trochę dłuższy (powiedzmy 2h) i poświęcony jednemu tematowi (przynajmniej w założeniu) np grach retro lub RPG (albo najlepiej retro rpgach :D)?
To oczywiście tylko taka moja nieśmiała propozycja i zrobicie z nią co chcecie, ale myślę że zaproponowany przeze mnie temat pewnie by wam podpasował i zaowocował mnóstwem wspaniałych offtopów.
Co o tym sądzicie? Pytam te kilka tygodni przed, byście mogli to wziąć pod rozwagę i nagrać ... nie wiadomo kiedy, i o której porze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pr0gram, jak zwykle :)
I widzę, że jest, jak kiedyś pisałem - tematem kończącym stał się Wiesiek ;)

Lucas - głodówa to nie wyjście. Najlepiej chodzić na około 2 godzinne spacery i zmniejszyć racje kolacyjne. Wiem po sobie, że to pomaga, bo kiedyś sam się odchudzałem i z XL-ki zbiłem do L-ki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 23:43, Lucas_the_Great napisał:

> Czy się dziś doczekam oto jest pytanie...
Doczekałeś się... :)

Tylko nie piszcie, że macie trolla i czekacie jeszcze tylko na kurtkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować