Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ludzie rozmawiają, latają i biją się w nowym trailerze Deus Ex: Human Revolution

64 postów w tym temacie

Grafika nigdy nie grała u mnie pierwszych skrzypiec... może dlatego, że nigdy nie miałem mocnego kompa, ale mimo tego uważam, że gram w gry nie dla grafiki, a raczej dla fabuły.

A muzyka rzeczywiście jest... ciekawa. Nie zabijcie mnie, ale w poprzednie odsłony nie grałem i wydaje mi się, że gra reprezentuje (przynajmniej teraz) całkiem wysoki poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh a czy pierwszy Deus Ex powala aktualnie grafiką? nie, a i tak wymiata :)

btw. zwiastun to stuprocentowy gameplay trailer

a gameplay wjeżdża w 1:25 dopiero :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika grafiką, ale voice acting mi się nie podoba, zwłaszcza u głównego bohatera. Strasznie nieprzyjemny i nieciekawy głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już tylko miesiąc z drobnym haczykiem :) A kwestię narzekajacych na grafikę akurat w tym szczególnym tytule wyjaśniałem już w ostatnim temacie dotyczącym DX:HR więc.....nie bede sie powtarzał....... no dobrze tak krótko.


Nie podoba Ci się ( twierdzisz że jest słaba ) grafika w DX-ie ? = To nie tytuł dla Ciebie, wiec daruj sobie komentarze.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale Panowie i Panie, ktoś miał z tym styczność ''nie na trailerach''? Bo hmmm miałem możliwość zobaczenia demka, które pokazuje 20% gry. Żeby mnie tu nie zgnoili, już zamówiłem sobie Augmented Edition. Wracając do dema: odpalone zostało na Win Xp, na DX 9 i ta gra jest śliczna. Ilość detali, jakie się tam znajdują, ogrom miasta, możliwości przejścia... To będzie dobra gra. A ta grafika naprawdę jest ładna, ostatnio takie przywiązanie do szczegółów widziałem w Half-Life 2 chyba dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki:

1. Pojęcie względne.
2. Mnie ten styl się podoba, mimo braku szlifu.
3. Jeśli ktoś twierdzi, że grafika jest słaba, nie oznacza to jeszcze, że uważa przez to grę za słabą.
Nie rozumiem więc odpowiedzi w stylu "grafika nie jest najważniejsza". No nie jest. I co z tego?
Jeśli uwielbiam jakąś grę, ale ślepy nie jestem i widzę, że grafika kuleje, to nie mogę tego napisać, żeby
nie narazić się na ataki samozwańczych forumowych szeryfów? Czyżby emocje przesłoniły komuś obraz
sytuacji? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 10:57, Headbangerr napisał:

Nie rozumiem więc odpowiedzi w stylu "grafika nie jest najważniejsza". No nie jest.
I co z tego?


Chodzi o to że, są tytuły które grafiką mają z założenia zachwycać i jest to ich główny atut, ale Deus Ex do tego grona nie nalezy i nigdy nie należał, juz to kiedyś próbowałem wyjaśnić, gry z uniwersum Deus Ex nigdy nie zachwycały grafiką w momencie premiery ,były conajwyzej przeciętne, ale w tych tytułach inne rzeczy były na pierwszym planie.

Dlatego nadal twierdzę że osoby które narzekają na grafikę w tym konkretnym tytule to najnormalniej w świecie nie target dla DX:HR , mnie jako fanowi serii grafika w niczym nie przeszkadza i nie drażni, potrafię się bez najmniejszego problemu zainteresować tym co tutaj najwazniejsze....klimatem, wolnoscią wyboru i fabułą. ( a gdyby była naprawdę słaba odczuwałbym mimo wszystko dyskomfort ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny news o Deus Ex 3 a ani słowa o System Matrix.

http://crpg.iml.pl/deus-ex-3/system-matrix/2463a

W skrócie - pobieranie informacji o naszych poczynaniach (z czym mieliśmy najwięcej problemów, gdzie się zacinaliśmy itp.) aby następne produkcie były lepsze?

Zwiastun - przynajmniej jest jakiś trop z tym facetem podłączonym do konsoli.

"gra wyląduje na X360 i PS3"
Adam: Step away from the console, now!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jak de1 wychodził to miał wypasioną grafikę i mega wypasioną fabułę. Grałem w wersję dla prasy i powiem, że gra jest dobra, ale czy tak ambitna jak jedynka to raczej nie. Wpływ konsoli widać aż nadto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2011 o 11:20, SimplyLucas napisał:

Chodzi o to że, są tytuły które grafiką mają z założenia zachwycać i jest to ich główny
atut, ale Deus Ex do tego grona nie nalezy i nigdy nie należał.
Dlatego nadal twierdzę że osoby które narzekają na grafikę w tym konkretnym tytule to
najnormalniej w świecie nie target dla DX:HR.


W ogóle nie zrozumiałeś o co mu chodziło... Chodzi mniej więcej o to, że skoro jemu grafika się nie podoba to ma pełne prawo do napisania tego, po to są komentarze. To, że grafika się komuś nie podoba nie oznacza, że tej osobie gra nie będzie się podobała. W niektórych wypadkach jest wskazane, aby zawsze chcieć więcej. Napisałem to już poprzednio i napiszę teraz: jakbyśmy brali wszystko co nam wciskają z uśmiechem na ustach to byśmy jeszcze byli w 8 bitach... Już dzisiaj możemy to zauważyć, chcieliśmy coraz to ładniejszej grafiki i fajerwerków i mamy przeciętne, uproszczone do bólu gry na 5 godzin w singlu... A z resztą grafika należy do głównych rzeczy do oceniania po gameplayu. A tych rzeczy jest tak naprawdę niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj, to ma niby być kiepska grafika ? Wygląda ciut gorzej niż ta z DNF, a to tylko gra RPG :) Sorry, jak na gatunek jest naprawdę niezła.
A w Mass Effect jakoś niewiele osób na nią narzeka, mimo że najwyższych lotów też nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assasin creed 2 w kwestii grafiki też rewelacyjny nie jest a jednak każdy się zagrywał [sam się zagrywam.. bo sama gierka miodna, tylko debilne zabezpieczenia ubisoftu mi grac nie dają czasem komfortowo =.=]

Wystarczy zobaczyć tekstury z bliska, na modelach, postaciach itp itd.

Tu jest imho nawet lepszy poziom niż w AC2 czy ACB więc nie kumam o co ludzie tak bija pianę.
Grafika jest "konsolowa", technologicznie ograniczona, na blaszakach pewnie dostaniemy nieco lepsze tekstury i wyższą rozdziałkę sobie ustawimy.

Najważniejsza to tu jest grywalność. Bo z tego co widać gra zapowiada się przednio, ale nie doścignie raczej oryginalnego DE. Przynajmniej trailery pokazują, że tu się nie da zrobić tego co było najmocniejszym elementem DE, czyli grac jak człowiek chce.
W jedynce można było grę skończyć bez mordowania kogokolwiek, 100% stealth i dialog, tutaj widać więcej konsolowatości, casualowa akcja, wodotryski [nota bene takie podejście twórców, zakładające, że jak konsola to musi być akcja imho uwłacza graczom jako takim, co im się wydaje, że gracz konsolowy jest za głupi żeby dostać skomplikowany wielowarstwowo złożony produkt ?]

Chociaż wróże tej grze i tak duży sukces i oceny na poziomie 8-9 bez większego problemu [chyba, że jestem totalnie w błędzie i wyjdzie jakiś crap of the year zamiast kandydat na game of the year]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam chyba też nie zrozumiałeś tego co ja napisałem, powtórzę.
Są gry które z załozenia maja zachwycac grafiką ( i najczesciej jest to ich jedyny badz tez głowny atut )
tyle że Deus Ex:HR do tego grona nie należy i nie miał należeć !!

Chcemy się czepiać grafiki ? ok ale róbmy to przy tytułach które na ten aspekt stawiają , a nie przy tych dla których grafika jest tylko środkiem przekazu ( i do tego nie głównym !! ) A te walory ze wzgledu na ogólny koncept i położenie nacisku na detale inne poza graficznymi z mocnym zapasem Deus Ex spełnia.

I teraz jeszcze raz powtórze to co już kiedyś napisałem, nie lubie narzekania na kwestie czyto graficzne jeśli odnoszą się do takich tytułów jak ten , z prostego względu. Boje się że im wiecej będzie tego typu bezsensownych ( uzasadnienie powyżej) narzekań tym większe prawdopodobieństwo iż głosy te dotrą do twórców którzy w kolejnej odsłonie DX-a postawią znacznie bardziej na grafikę zaniedbujac tym samym inne aspekty które są tu znacznie bardziej istotne.

Ja właśnie nie chcę wymienionego przez Ciebie kolejnego tytułu z masą wodotrysków dla gawiedzi na ......5godzin singla i uberwypaśnym multi.....NIE W TYM TYTULE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muzyka w trajlerze super, voice acting tez dobry<@gadula4, głosu Adamowi użyczył Elias Toufexis
który jest Kanadyjczykiem ale moim zdaniem jego akcent jakoś skomplikowany do zrozumienia nie jest lecz ja i ze szkotem nie miałem problemu w dogadaniu się zatem nic mi nie jest straszne :D>.
Co do grafiki to ja tam nie narzekam, podoba mi się taka jaka jest lecz jest jedno ale. Teraz mam dylemat na jaką platformę sobie ową grę sprawić.

I jeszcze jedno co do tych waszych sporów o ową grafikę, cóż jednym się podoba innym nie. Nie można mieć za złe ludziom którym się ona jednak nie podoba, to ich zdanie które <o ile nie zmieniono od wczoraj konstytucji> wyrażać więc nie rozumiem co niektórych którzy odpisują na ich komentarze w stylu: To więc nie jest gra dla ciebie, idź pograj w BF itp. Skąd pewność iż pomimo grafiki to ta gra jednak im do gustu podejdzie i wtedy sami nawet zapomną o tym iż ta grafika dla nich kuleje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 12:06, Pietro87 napisał:

W jedynce można było grę skończyć bez mordowania kogokolwiek, 100% stealth i dialog,
tutaj widać więcej konsolowatości, casualowa akcja, wodotryski [nota bene takie podejście
twórców, zakładające, że jak konsola to musi być akcja imho uwłacza graczom jako takim,
co im się wydaje, że gracz konsolowy jest za głupi żeby dostać skomplikowany wielowarstwowo
złożony produkt ?]


Zagraj jeśli tego jeszcze tego nie zrobiłeś w press demo, zmienisz zdanie. Jedyna zmiana to imho możliwośc przejscia bez zabijania kogokolwiek w 100% ( co zawsze według mnie było argumentem naciąganym jako żeby zrobić to w DX trzeba było korzystać z bugów ) jako że walk z "boss-ami" pominąć się nie da ( przynajmniej tej jednej która jest w rzeczonym demie ). Gra nie jest casualowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 12:09, SimplyLucas napisał:

Ja właśnie nie chcę wymienionego przez Ciebie kolejnego tytułu z masą wodotrysków dla
gawiedzi na ......5godzin singla i uberwypaśnym multi.....NIE W TYM TYTULE !!


Ja też nie i zrozumiałem co napisałeś. Chodzi mi o to, że jest wolność słowa i ludzie mają prawo do takich komentarzy. Rozumiem też twoje obawy i sam twierdzę, że grafika jest na bardzo przyzwoitym poziomie i nie zależy mi na żadnych wodotryskach. A hejtowanie ludzi za to, że wytykają coś co im się nie podoba, kierując się swoimi obawami o reakcję twórców jest nie na miejscu zwłaszcza, że nie twierdzą iż sama gra jest zła.. Prawda jest taka, że jaka gra jest możemy ocenić dopiero samemu w nią grając, a grafikę można ocenić po gameplayu. To, że Deus Ex jest tytułem rozbudowanym fabularnie i dającym ogromne możliwości w sposobie przechodzenia go, nie oznacza, że nie mógłby być tym samym z lepszą grafiką. Jeszcze raz powtórzę: mi się podoba obecna grafika, animacje trochę kuleją ale mogę to spokojnie zignorować, bo ignoruję to w pierwszym DE do dziś, ale nie naskakuj na ludzi, tylko dlatego, że wyrażają swoją opinię i to nie w sposób, który ubliża komuś, lub jest niepoważny, tylko zwyczajnie i beż wzbudzania skrajnych emocji (no w tym przypadku względnie :-) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 12:06, Pietro87 napisał:

takie podejście
twórców, zakładające, że jak konsola to musi być akcja imho uwłacza graczom jako takim,
co im się wydaje, że gracz konsolowy jest za głupi żeby dostać skomplikowany wielowarstwowo
złożony produkt ?]


Dobre pytanie. Właściwie, to odpowiedzi można rozważać podobnie, jak w przypadku: "co było pierwsze - kura, czy jajko". Czy twórcy traktują graczy konsolowych jak głupków? Osobiście raczej wątpię. Prędzej byłbym skłonny pomyśleć, że skoro konsola sama z siebie jest sprzętem ciut bardziej arcade''owym niż PC, to, siłą rzeczy, gracze wybierają pomiędzy konsolą lub PC zgodnie ze swoimi wyobrażeniami i oczekiwaniami, a w efekcie również producenci się do tego dostosowują. Czy Deus Ex jest za bardzo upraszczany, czy nie - to już rzecz gustu. Może okaże się kiepskim cRPG, ale świetną grą akcji. Albo na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imho konsolowy target jest postrzegany jako ludzie od casualowych FPS i gier Akcji.
Kto taki target wykreował - ciężko stwierdzić, czy to twórcy czy społeczność.


@SimplyLucas

Ma Pre-Order na DE3, dlatego dema nie tykam bo zawiera content z gry, nie chce sobie psuć zabawy pełniakiem =)
Ale skoro mówisz żeś testował i swoboda wyboru jest naprawdę porządna, to tylko się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować