Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kluczowe poprawki z konsolowej wersji Wiedźmina 2 trafią również na PC

30 postów w tym temacie

Błąd! Wczoraj nie pojawił się patch 1.3 do Wiedźmina 2 i na razie jest tylko zapowiedziany. Z tego co wiem, to nie ma jeszcze informacji o dacie jego pojawienia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News za przeproszeniem z dupy. Podczas konferencji CDP, gdy został zapowiedziany Wiedźmin 2 na X360, było już mówione że wszelkie poprawki i udoskonalenia z wersji na konsolę MS, zostaną przeniesione na PC. Zwyczajnie dostaniemy ponownie Edycję Rozszerzoną jak w przypadku pierwszego Wiedźmina, tylko tym razem w formie patcha i za darmo (miejmy nadzieję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 19:50, Kraju napisał:

News za przeproszeniem z dupy. Podczas konferencji CDP, gdy został zapowiedziany Wiedźmin
2 na X360, było już mówione że wszelkie poprawki i udoskonalenia z wersji na konsolę
MS, zostaną przeniesione na PC. Zwyczajnie dostaniemy ponownie Edycję Rozszerzoną jak
w przypadku pierwszego Wiedźmina, tylko tym razem w formie patcha i za darmo (miejmy
nadzieję).

Wcześniej było identycznie, więc nie przypuszczam, zeby coś się w tej materii zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Produkcję rozpoczęliśmy w zasadzie kilka miesięcy przed premierą na PC"
Powaznie? Nie domyslilismy sie :/

"Niemniej, wcześniejsza premiera na komputerach dała nam świetny obraz tego, które elementy powinny zostać według graczy poprawione.
Captain Obvious! Jaka to my wspaniałą grę dostalismy. Tylko czekac na reszte patchy!

Większość udoskonaleń wersji xboksowej opiera się właśnie na wsparciu społeczności
Żałosne, tak sobie kolana podziurawić :/
Tak jak powiedzialem sobie wczesniej czekam do premiery wersji konsolowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja. Zapomniałem że była też darmowa wersja w formie patcha. Ja osobiście kupiłem ten pakiet za 20 zł jako dopełnienie zwykłej edycji gry. Tym razem jednak się na takie coś nie zapowiada, ale kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 19:55, Kraju napisał:

Racja. Zapomniałem że była też darmowa wersja w formie patcha. Ja osobiście kupiłem ten
pakiet za 20 zł jako dopełnienie zwykłej edycji gry. Tym razem jednak się na takie coś
nie zapowiada, ale kto wie.


Jak zapowiedzieli, ze Baginski znowu wspołpracuje z CDPR to podali, ze te dodatki udostepnia za friko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Produkcję rozpoczęliśmy w zasadzie kilka miesięcy przed premierą na PC."
T.Gop (z pamięci) - "na razie nie myślimy o wiedzminie na xboxa. Moze zaczniemy o tym myśleć po premierze PC"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Produkcję rozpoczęliśmy w zasadzie kilka miesięcy przed premierą na PC. Niemniej, wcześniejsza premiera na komputerach dała nam świetny obraz tego, które elementy powinny zostać według graczy poprawione. Większość udoskonaleń wersji xboksowej opiera się właśnie na wsparciu społeczności

Swego czasu, leciutko po premierze W2, pisałem, że taka to gra stricte PC-towa, jak z koziej d**y trąba, a PC-tpwcy są beta-testerami wersji konsolowej. Oczywiście, zostałem wyśmiany, wybluzgany i wyzwany od hejterów.

Teraz z kolei CDPR otwartym tekstem pokazuje, kto miał rację, a kto - klapki na oczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem udało się to wyprosić na forum, to myślę, że może i tym razem coś da się wskórać :) Choć kto wie.

@UP
Chłopie, kilka miesięcy przed premierą gry, a nie przed rozpoczęciem produkcji wieśka drugiego.

No i tego, że Cię hejterem nazwano to nie ma co się dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej czekam na wieści o "adaptacji" Wiedźmina 2 na PS3. Myślę, że skoro zostanie ona zrobiona na X360 to większego problemu z przerobieniem jej na PS3 nie będzie. Oby i oby jak najszybciej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kraju - eee ? ER do jedynki też była dostępna w formie darmowego patcha, trzeba było tylko się zarejestrować na stronie CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 20:03, Ichibanboshi-kun napisał:

Chłopie, kilka miesięcy przed premierą gry, a nie przed rozpoczęciem produkcji wieśka
drugiego.


I rozumiem, że taki a nie inny kształt interfejsu, takie a nie inne sterowanie, takie a nie inne umieszczenie opcji konfiguracyjnych (wywalenie do launchera), taka a nie inna dedykowana rozdzielczość - że to wszystko nie miało z konsolami nic wspólnego? Wiesz, parafrazując klasyka: "to być może, ale ja to między bajki włożę". Ale wierz w co tam chcesz, Twoja wola.

Inna rzecz, że jeszcze jakieś 2 miesiące przed premierą Tomasz Gop zarzekał się, że na razie nie zajmują się konsolową wersją, i cokolwiek zaczną dopiero po premierze. Jak się okazuje - po prostu kłamał.

A to, że najpierw wydali wersję PC-tową, a teraz wprost mówią, że wersja X360 będzie poprawiona dzięki błędom wykrytym przez graczy? Oczywiście, można mówić, że to nic, że przecież ok.

Ale dobra, nie drążę. Nie trzeba być Einsteinem, by zauważyć, co się wyprawia. Ale jak niektórzy mają klapki na oczach, to nie ma sensu próbować im je z oczu zdjąć, bo to marny trud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 20:23, Tenebrael napisał:

Ale dobra, nie drążę. Nie trzeba być Einsteinem, by zauważyć, co się wyprawia. Ale jak
niektórzy mają klapki na oczach, to nie ma sensu próbować im je z oczu zdjąć, bo to marny
trud.


Nie trzeba być Einsteinem, by zauważyć, jaką jesteś marudą, jak tworzysz idiotyczne teorie spiskowe i jak totalnie oderwany jesteś od rzeczywistości. Chłopie, Ty w ogóle przestań grać, w cokolwiek, bo Twojego narzekania na wszystko już naprawdę nie da się słuchać/czytać/konsumować. Jedyne czym istniejesz na tym forum, to marudzenie. Szkoda, że niczego więcej nie prezentujesz. A teraz dalej, odwracaj kota ogonem, strzel pseudofilozoficzny elaborat jak to cały świat przeciwko Tobie, jak inni nie mają racji i jak to wszyscy mają klapki na oczach a Ty jesteś wszechwiedzącym medium od 4 boleści. C'mon, jedziesz. Czekam jeszcze na "mrocznego" (lol), zawsze tam, gdzie Ty.

Bardzo proszę programistów odpowiedzialnych za rozbudowę tego CMS''a, o możliwość ignorowania postów wybranych użytkowników. Taka funkcjonalność BARDZO by się przydała.

Cieszę się, że CDPR będzie wspierał społeczność PC. Takiego wsparcia, jakie oferuje ten producent inni moga mu tylko pozazdrościć, co zgodnie powtarzają gracze na forach. A maruderów ignorować, nie karmić i nie dawac im satysfakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemniej, wcześniejsza premiera na komputerach dała nam świetny obraz tego, które elementy powinny zostać według graczy poprawione.

W wolnym tłumaczeniu, zrobiliśmy ze stada łatwowiernych baranów darmowych beta-testerów, którzy jeszcze nam za to zapłacili.

Skończyłem wiedźmina 2, fabularnie [pod względem dorosłości i rewelacyjnych dialogów, bo w porównaniu do jedynki i swobody w2 wypada imho blado] hit, pod względem systemu, mechaniki i spraw technicznych, crap.

Skończę go zapewne jeszcze nie raz, ale już za kilka miechów, jak wydadzą kolejną tonę patchy naprawiających nawałnicę różnorakich błędów i innych gówien.

Nie mniej szacunek dla CDP się należy, bo nawet tak niedorobiony W2 dal mi masę świetnej zabawy, co się nie zdarza często [bo często mocno niedorobione gry lądują lotem koszącym za oknem].
Jak to zrobili, że dali mi jednocześnie mega rajcowną [fabularnie] grę i tym samym technologicznie irytujący badziew, nie mam do dziś pojęcia [ot polak potrafi]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować