Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kluczowe poprawki z konsolowej wersji Wiedźmina 2 trafią również na PC

30 postów w tym temacie

>
możesz się wreszcie łaskawie odpier.. niczyć od mojego nicka, bo masz z tym ewidentnie jakiś problem?
dyskusję na temat tego, że przed premierą prawie się jadem zaplułeś jak ktoś sugerował, że wersja na xboxa od dawna jest robiona już sobie odpuszczę ("bo to przecież teoria spiskowa, REDzi mówią że takiej nie ma".. zabawna sprawa skoro teraz nagle okazuje się, że była - oh, cóż za zaskoczenie), bo i tak się będziesz wił się jak PiSkorz i za chiny ludowe nie przyznasz do pomyłki.
Ale proszę, pluj się dalej, świetnie się to komponuje z nickiem i avkiem.

------------

swoją drogą, pytanie do newsmana co tłumaczył - to w końcu wszystkie poprawki, czy tylko istotne poprawki wylądują na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po co mam grać teraz w grę, która mi chodzi na około średnich ~30 fps i jeszcze mają wyjść super-mega-extra dodatki. Minęło dwa miesiące od premiery, a doszedłem zaledwie do momentu z atakiem smoka - tak, w prologu, także jakiś spoiler to nie jest.

Pewnie powtórzy mi się sytuacja jak z pierwszym Wiedźminem - kupno w dniu premiery i dwa lata leżenia na półce zanim będę miał odpowiedni sprzęt, żeby tę grę odpalić na maksymalnych. A z tego co widziałem W2 jest tego naprawdę wart. Nic, przejdę sobie za ten czas inne gry, na przykład pierwszego Half-life''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 21:37, dark_master napisał:

możesz się wreszcie łaskawie odpier.. niczyć od mojego nicka, bo masz z tym ewidentnie
jakiś problem?


Poza tym, że ręce opadają i łapie mnie stan tzw. żenady - nie, nie mam :]

Dnia 13.07.2011 o 21:37, dark_master napisał:

dyskusję na temat tego, że przed premierą prawie się jadem zaplułeś jak ktoś sugerował,
że wersja na xboxa od dawna jest robiona już sobie odpuszczę ("bo to przecież teoria
spiskowa, REDzi mówią że takiej nie ma".. zabawna sprawa skoro teraz nagle okazuje się,
że była - oh, cóż za zaskoczenie), bo i tak się będziesz wił się jak PiSkorz i za chiny
ludowe nie przyznasz do pomyłki.


Z tego co pamiętam, to były tam poruszane tematy "portu konsolowej gry na pc" forsowane przez niejakiego mr T. przy aplauzie Mr. dark_master. A nie tego, że wersja na klocka jest robiona. Ale odkręcaj, odkręcaj :]

Dnia 13.07.2011 o 21:37, dark_master napisał:

Ale proszę, pluj się dalej, świetnie się to komponuje z nickiem i avkiem.


Sądząc po Twoich wpisach na gramsajcie, to powinieneś być pod wrażeniem i like it ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 21:46, absmak napisał:

Poza tym, że ręce opadają i łapie mnie stan tzw. żenady - nie, nie mam :]

Ja się chociaż mogę tłumaczyć tym, że wklepywałem go mając 12 lat bo ''na wczoraj'' potrzebowałem czegoś z pomocy technicznej na forum cdprojekt.info (a potem była migracja ma gram i zablokowanie możliwości zmiany nicka w dowolnym momencie - a konto zmieniać dla takiego duperelu było bez sensu, bo dostawało się od CDPu bonusy za to, że konto miało się u nich od wsio czasu), ty.. w zasadzie można to chyba usprawiedliwić tylko ową "żenadą", która tak cię boli w moim.
ale zdaje mi się, że chyba to kiedyś tłumaczyłem.. cóż, widać trollowanie bardzo cię jara.

Dnia 13.07.2011 o 21:46, absmak napisał:

Z tego co pamiętam, to były tam poruszane tematy "portu konsolowej gry na pc" forsowane
przez niejakiego mr T. przy aplauzie Mr. dark_master. A nie tego, że wersja na klocka
jest robiona. Ale odkręcaj, odkręcaj :]

nie, to już ty sobie dopowiedziałeś. Albo dalej nie rozumiesz prostego zdania "część rozwiązań w wersji pecetowej jak żywo przypomina (może teraz zauważysz słowo klucz) konwersję z xboxa, ale tej edycji rzekomo nie ma i nad nią nie pracują, więc ciekawe skąd to się tu wzięło". W sumie sam nie wiem czy gorsze jest to twoje tworzenie faktów urojonych, czy zwykła ignorancja.

Dnia 13.07.2011 o 21:46, absmak napisał:

Sądząc po Twoich wpisach na gramsajcie, to powinieneś być pod wrażeniem i like it ;)

nie żebym nie zaglądał tam od kilku lat i nawet nie wiedział co tam jest (poza pseudorecenzją DoWa II), ale i tak jestem pod wrażeniem namolności i niezdrowej fascynacji moją osobą z twojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 22:31, dark_master napisał:

ale zdaje mi się, że chyba to kiedyś tłumaczyłem.. cóż, widać trollowanie bardzo cię
jara.


Zażenowanie nie równa się trollowanie. Ale rozumiem, że inaczej tego usprawiedliwić nie potrafisz, choć myślałem, że pisząc pierwszą część - zrozumiałeś :]

Dnia 13.07.2011 o 22:31, dark_master napisał:

nie, to już ty sobie dopowiedziałeś. Albo dalej nie rozumiesz prostego zdania "część
rozwiązań w wersji pecetowej jak żywo przypomina (może teraz zauważysz
słowo klucz) konwersję z xboxa, ale tej edycji rzekomo nie ma i nad nią nie pracują,
więc ciekawe skąd to się tu wzięło".


Ja mam wrażenie, że sam go nie rozumiesz, bo ja rozumiem je bardzo dobrze. Wiesz, co oznacza hasło "konwersja" w przypadku gry wideo? Najwyraźniej nie wiesz, więc Ci w prosty sposób wyjaśnię. To przepisanie już gotowego produktu pod inną platformę. A teraz Ty mi wyjaśnij, jak można przepisać produkt, którego nie ma, na produkt, który już jest. Teraz już rozumiesz, dlaczego Wasz (tj. Twój i Tenebraela) bełkot i snucie głupich teorii, które kompletnie nie mają sensu, tak wielu ludzi odbiera w taki, a nie inny sposób? Konwersją, to będzie konsolowy wiedźmin. Dokładnie konwersją z PC. Nie odwrotnie. Załapałeś? :]

Dnia 13.07.2011 o 22:31, dark_master napisał:

W sumie sam nie wiem czy gorsze jest to twoje tworzenie
faktów urojonych, czy zwykła ignorancja.


W odniesieniu do "konwersji konsolowego Wiedźmina 2 na pc" to raczej urojenia nie dotyczą mnie :] Ignorancja tym bardziej :] Zacznij od własnego podwórka, zauważysz wiele ciekawych uchybień w sposobie rozumowania :]

Dnia 13.07.2011 o 22:31, dark_master napisał:

nie żebym nie zaglądał tam od kilku lat i nawet nie wiedział co tam jest (poza pseudorecenzją
DoWa II), ale i tak jestem pod wrażeniem namolności i niezdrowej fascynacji moją osobą
z twojej strony.


To nie fascynacja - to współczucie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2011 o 22:51, absmak napisał:

Zażenowanie nie równa się trollowanie. Ale rozumiem, że inaczej tego usprawiedliwić nie
potrafisz, choć myślałem, że pisząc pierwszą część - zrozumiałeś :]

nie, nie potrafię usprawiedliwić wrzucania sobie kaczyńskiego do avka i dawania sobie ksywki absmak w inny sposób i udawania że jest kewl i normalna.

Dnia 13.07.2011 o 22:51, absmak napisał:

Ja mam wrażenie, że sam go nie rozumiesz, bo ja rozumiem je bardzo dobrze.

właśnie widać.
A mnie piętnasty raz tłumaczyć, że pewne rozwiązania W2 pecetowego wskazywały, ze konwersja na kloca jesli nie jest już robiona (wbrew oficjalnym zaprzeczeniom że o niczym takim nawet nie myślą, co jak wiemy od dzisiaj, było jeszcze jedną małą ściemą), to robi się wszystko, by szła jak najsprawniej, po prostu już się nie chce. Bycia ignorantem ci zabronić nie mogę.

Dnia 13.07.2011 o 22:51, absmak napisał:

To nie fascynacja - to współczucie :]

Współczucie szczerze odzwajemnione, ale bez tej niezdrowej fascynacji i wspominania o tobie w co drugim poście. W przeciwieństwie do ciebie, nie muszę sobie leczyć na internetach żadnych kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 23:13, dark_master napisał:

nie, nie potrafię usprawiedliwić wrzucania sobie kaczyńskiego do avka i dawania sobie
ksywki absmak w inny sposób i udawania że jest kewl i normalna.


Jeśli uraziłem Twojego wodza - przep...sry, ciesze się i mogę więcej :]

Dnia 13.07.2011 o 23:13, dark_master napisał:

A mnie piętnasty raz tłumaczyć, że pewne rozwiązania W2 pecetowego wskazywały, ze konwersja
na kloca jesli nie jest już robiona (...) to robi się
wszystko, by szła jak najsprawniej, po prostu już się nie chce. Bycia ignorantem ci zabronić
nie mogę.


Dobre :] A myślałeś o karierze wróżki, tudzież w branży rozrywkowej? Ja też przy premierze Wolfa wiedziałem, że kiedyś ukaże się on na komórki. O! A zrobili go tak a nie inaczej, aby można go było na te komórki no ten tego, wrzucić, bo wszystko na to wskazywało. Jestem już geniuszem i zrobie karierę marudy i jasnowidza na forum? :] Te konwersje i ci specjaliści co przyszłość znają i zamiary dewelopera wyczuwają, uh, zazdroszczę talentu ;] Pieniodze rób, bedom z Ciebie biznesmeny z takom kulom o ;]

Dnia 13.07.2011 o 23:13, dark_master napisał:

Współczucie szczerze odzwajemnione, ale bez tej niezdrowej fascynacji i wspominania o
tobie w co drugim poście. W przeciwieństwie do ciebie, nie muszę sobie leczyć na internetach
żadnych kompleksów.


Ja nie mam kompleksów, tylko dobry humor. O i "na internetach". Zaleciało Jarosławem, możesz być z siebie dumny, +10 do fajności u wodza :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię, nie karm trolla.

No to byliśmy płatnymi beta-testerami dla wersji konsolowej. No ładnie, teraz tylko zastanawiam się ilu ludzi ściągnie sobie W3 jak się kiedyś pojawi zamiast kupić. Ponieważ CDPR delikatnie mówiąc minął się z prawdą ;) i jeśli zrobił to raz, to pewnie to powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 23:24, maniekk napisał:

Proszę Cię, nie karm trolla.


Spokojnie, tylko jeden raz Ci odpisze, nie nakarmię zbytnio :]

Dnia 13.07.2011 o 23:24, maniekk napisał:


No to byliśmy płatnymi beta-testerami dla wersji konsolowej. No ładnie, teraz tylko zastanawiam
się ilu ludzi ściągnie sobie W3 jak się kiedyś pojawi zamiast kupić. Ponieważ CDPR delikatnie
mówiąc minął się z prawdą ;) i jeśli zrobił to raz, to pewnie to powtórzy.


Wiedźmin 2 ukazuje się najpierw na PC - źle, betatesterzy wersji konsolowej. Wiedźmin 2 ukazuje się najpierw na konsole - źle, konwersja i konsolowe "ograniczenia". Wiedźmin 2 ukazuje się tylko na PC - głęboka, dopracowana gra dla inteligentnych, wysmakowanych koneserów gatunku. Wiedźmin 2 ukazuje się tylko na konsolach - uproszczona gra dla dzieci, zdrajcy z CDPR. Wiedźmin 2 nie ukazuje się wcale - szkoda, oszukali, że będzie. Komentarza nie potrzeba :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować