Zaloguj się, aby obserwować  
lerio

Serial Wiedźmin

24 postów w tym temacie

Witam.Chciałbym się zapytać czy wiecie coś o Serialu Wiedźmin na podstawie książki Krew elfów i Czas Pogardy ?
Bo ostatnio zaglądałem w internecie i nigdzie nie pisze o tym aby on powstał może ktoś wie coś na ten temat czy powstanie on czy nie ? Bo jest tylko na podstawie 1 i 2 części o o powstawaniu na następnych nie ma a z chęciom bym chciał go zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 21:15, lerio napisał:

Witam.Chciałbym się zapytać czy wiecie coś o Serialu Wiedźmin na podstawie książki Krew
elfów i Czas Pogardy ?
Bo ostatnio zaglądałem w internecie i nigdzie nie pisze o tym aby on powstał może ktoś
wie coś na ten temat czy powstanie on czy nie ? Bo jest tylko na podstawie 1 i 2 części
o o powstawaniu na następnych nie ma a z chęciom bym chciał go zobaczyć.

Szczerze? Po tym potworku którego stworzyli parę lat temu to ja mam Szczerą nadzieję że prędzej nastąpi Armageddon niż stworzą nowy serial, bo takiego... takiego... no bana bym dostałbym jakbym się chciał precyzyjnie wyrazić. Ogólnie to Coś co stworzono na podstawie opowiadań należy zabić, spalić, poćwiartować, zakopać a ziemię posypać solą i odpadami radioaktywnymi żeby jako zombie nie wróciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serial powstał w 2002 roku a dziś mamy 2011. Chyba im się odechciało go kręcić może aktorzy odmówili tworzenia następnej części. tak mi się zdaje ale nie jestem pewien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, serial ten nie był wcale najgorszy. Może wyglądał jak z ubiegłego stulecia, ale miło było oglądać przygody Geralta w formie filmowej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 21:30, eske napisał:

Nie wiem czemu, serial ten nie był wcale najgorszy. Może wyglądał jak z ubiegłego stulecia,
ale miło było oglądać przygody Geralta w formie filmowej ;).

Może i nie był, oglądałem dawno i tylko parę odcinków, nie miałem sił oglądać więcej... W ogóle ilu tam idiotyzmów nie było, ten który najlepiej pamiętam to gdy Geralt trenował na wiedźmina i miał okładać jakiegoś typa na koniu, a potem został objechany że walczył niehonorowo czy inne takie. CO TO U LICHA ZA IDIOTYZMY!!?? Primo: Walka przeciwko człowiekowi na koniu? Wiedźmini to łowcy potworów! Niehonorowo!? Potwory nie mają kodeksu honorowego!! Że już nie wspomnę o przerobieniu magów którzy tworzyli wiedźminów na kapłanów, albo to jak Caer Morhen wyglądało, chędożona dziura w ziemi nie zamek... No i ta jedna "walka" którą miał w jednym odcinku z jakimś miecznikiem (tam gdzie kłócił się z tym magiem o Yennefer czy cuś) Co to u licha było!? Tam nie było w ogóle żadnej walki Geralt tylko machnął, sieknął i się krew polała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam chciałbym zobaczyć nowe filmy o Wiedźminie, ale jeżeli ma być nakręcany przez polaków w ten sposób jak poprzednio to bardzo dziękuję.
Wolałbym raczej coś co tak doskonale odzwierciedla świat fantasy jak LOTR, to jest dopiero coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 21:56, Gumisiek2 napisał:

Strzyga przedstawiona w serialu wymiata ;-D Śmiałem się z niej dobre kilka minut ;]


Jak widać serial był tworzony pod kontekst komedii ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 21:56, Gumisiek2 napisał:

Strzyga przedstawiona w serialu wymiata ;-D Śmiałem się z niej dobre kilka minut ;]

Tyaaa... ja się tylko ciesze że tego potworka nie próbowali eksportować... świat by się z nas tak śmiał że aż wstyd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 22:11, Hubi_Koshi napisał:

> Strzyga przedstawiona w serialu wymiata ;-D Śmiałem się z niej dobre kilka minut
;]
Tyaaa... ja się tylko ciesze że tego potworka nie próbowali eksportować... świat by się
z nas tak śmiał że aż wstyd...

Do eksportu to se nie nadaje, bo trzeba znac ksiazke zeby docenic te elementy, których nie udalo sie spartolic, mam tu na mysli swietny dzwiek i muzyke oraz kilku swietnych aktorów. Generalnie sa w serialu odcinki lepsze i gorsze.
Z elementow komediowych to mi utkwila najbardziej scena odwiedzin u elfów i "charakteryzacja" Doroty Kamińskiej. Mysle, ze ona sama smieje sie na mysl o tym jak ja umalowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2011 o 22:34, rhyz napisał:

Z elementow komediowych to mi utkwila najbardziej scena odwiedzin u elfów i "charakteryzacja"
Doroty Kamińskiej. Mysle, ze ona sama smieje sie na mysl o tym jak ja umalowali.

Z elementów komediowych to jest Grażyna Wolszczak w roli Yennefer i jej ubiór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałbym nic przeciwko gdyby za nowego Wiedźmina wziął się Bagiński. To co zrobił w pierwszym "growym" Wiedźminie z miejsca przebija serial i film razem wzięte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 22:49, Sandro napisał:

Nie miałbym nic przeciwko gdyby za nowego Wiedźmina wziął się Bagiński. To co zrobił
w pierwszym "growym" Wiedźminie z miejsca przebija serial i film razem wzięte ;)

Rozumiem, że masz na myśli tego co podkładał głos Geralta ?
Oczywiście, większość osób kojarzy teraz Wiedźmina bardziej z gry aniżeli z książki AS''a albo filmu, aczkolwiek Michał Żebrowski nawet dobrze był usadowiony w roli Geralta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 22:51, Bezi_113 napisał:

Rozumiem, że masz na myśli tego co podkładał głos Geralta ?

Uuu, Polakiem się zwiesz, a pana Bagińskiego nie kojarzysz? Przechlapane... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 23:01, Sandro napisał:

> Rozumiem, że masz na myśli tego co podkładał głos Geralta ?
Uuu, Polakiem się zwiesz, a pana Bagińskiego nie kojarzysz? Przechlapane... ;D

Polakiem się nie zwę, nie noszę sandałów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cieszę się, że tego serialu nie miałem (nie)przyjemności oglądać. Po przejściu pierwszej części gry która "zmusiła"^^ mnie do przeczytania książek oraz przejściu 2 części gry serial mógłby mnie tylko zmęczyć ;)
Najgorsze jest to, że ktoś może obejrzeć ten serial i uznać, że skoro jest on taki beznadziejny to gra i książka na pewno też :/
Apeluję, Drodzy Rodacy, najpierw książki, potem gry, a serial (jak już musicie) zostawcie na koniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej do**** (przepraszam za słownictwo ) Był właśnie film to były urywki z serialu to było bez sensu , z tego filmu nic nie wywnioskowałem. Zgadzam się z 1096 Najpierw Książki potem Filmy Gry lub na przemian kto jak woli.
Chciałbym żeby powstały kolejne przygody Geralta. Na podstawie książek ma się rozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serial Wiedźmin IMO jak i sam pełnometrażowy film to jedno wielkie nieporozumienie... słabo im to wyszło. Lepiej wyglądało by to tak. Książka > Gry > Film > Serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować