Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2007 o 21:41, citekmaniak napisał:

> >

To co mówić o mnie jak mam procka 2000, 1GB RAM i gorszą z deka kartę bo FX5200 ale też 128/128.
Może podziała na medium 800x600

Coś już nic o otwartej becie nie mówią. Czyżby się rozmyślili?


Update4: (23.01st 20:45h CET) the beta Admin announces itself to word and informs us that it does everything, so that the beta as fast as possible on-line comes. He says, at worst the beta to noon (in the morning in America) is published only tomorrow. Further it already sends us on http://www.fileplanet.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 21:47, YahooPL napisał:

>....


Licze na to że wymaganie nie będą większe niż te w NFSC, oczywiście nie mówię o jakiś fajerwerkach graficznych bo te z góry są nie obsługiwane przez moją kartę. Ale jeżeli wymagania będą podobne ( w końcu to nie jest grafa pokroju CRYSIS), a sama gra napisana dobrym kodem to nie powinno być problemów. Nie sądzę żeby TDU miał o wiele większe wymagania w praktyce niż NFSC a przecież i ta gra ma ładną oprawę graf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 21:49, Dead-pl napisał:

> > >
>
> To co mówić o mnie jak mam procka 2000, 1GB RAM i gorszą z deka kartę bo FX5200 ale też
128/128.
> Może podziała na medium 800x600
>
> Coś już nic o otwartej becie nie mówią. Czyżby się rozmyślili?

Update4: (23.01st 20:45h CET) the beta Admin announces itself to word and informs us that it
does everything, so that the beta as fast as possible on-line comes. He says, at worst the
beta to noon (in the morning in America) is published only tomorrow. Further it already sends
us on http://www.fileplanet.com.



Tak tylko że tą otwartą betę to już od 2 dni przekładają i mówią że jutro już na pewno będzie.
Zobaczymy co tym razem będzie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 21:47, YahooPL napisał:

> Coś już nic o otwartej becie nie mówią. Czyżby się rozmyślili?

No okazało się, że jednak zwykli ludzie z zewnątrz nie mogą w to grać. Więc sprawa ucichła
;)

Co do Twojego kompa to tylko karta ciągnie go do tyłu. Nie wiem czy na medim masz co marzyć
o średnich detalach ...



Okazało się?? Gdzie jak kiedy, bo ja nie widziałem żeby się cokolwiek ukazywało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2007 o 21:52, citekmaniak napisał:

Tak tylko że tą otwartą betę to już od 2 dni przekładają i mówią że jutro już na pewno będzie.

Zobaczymy co tym razem będzie.......


A tak usilnie wmawiałeś mi, że otwarta beta już sie zamknęła :) No popatrz co za zmiana frontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze ProChaoS ale jeszcze trzeba to przypiąć bo zaraz zginie w morzu postów i nasz cel nie zostanie wykonany ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 13:55, YahooPL napisał:

No dobrze ProChaoS ale jeszcze trzeba to przypiąć bo zaraz zginie w morzu postów i nasz cel
nie zostanie wykonany ... :P


Nie bój się, już poprosiłem jednego z moderatorów, aby przypiął tego posta. Teraz musimy tylko poczekać aż to zrobi, a na razie go niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh musze przyznac ze po przeczytaniu recki w CDa myśle tylko o tej grze :)
Ciekaw jestem, że za te bony czy jak to tam sie nazywa za które kupuje się ubrania, będzie można kupić jakiś ''bonusik'' dla pań na motorach(hentai suit ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 23:19, L OSTROWSKI napisał:

Heh musze przyznac ze po przeczytaniu recki w CDa myśle tylko o tej grze :)


W CDA nie było recki tylko zapowiedź ale to nic. W każdym bądź razie była dobra ... :P

Dnia 25.01.2007 o 23:19, L OSTROWSKI napisał:

Ciekaw jestem, że za te bony czy jak to tam sie nazywa za które kupuje się ubrania, będzie
można kupić jakiś ''bonusik'' dla pań na motorach(hentai suit ;p)


Pewnie będzie można ale ja i tak nie będę grał dziewczyną bo to uwłacza mojej płci. Mężczyzna i koniec ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 12:17, ProChaoS napisał:

Petycja z prośbą o wydanie Edycji Kolekcjonerskiej gry Test Drive Unlimited przez Cdprojekt!

Sorry, ale ja się nie dopiszę, bo strona mi nie działa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 20:24, speedraid napisał:

Sorry, ale ja się nie dopiszę, bo strona mi nie działa ;/


Cóż mogę wpisać się jako ty i akceptujesz linka u siebie na poczcie. Ale nie wiadomo czy link zadziała. Jak co to możemy się zgadać na gg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 20:31, Czarkinson napisał:

Czy istnieje demo Test Drive na PC ?? Chciałbym sprawdzić jak gra bedzie u mnie chodzic przed
zakupem.

Nestety nie ma, ale były zapisy beta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 20:35, speedraid napisał:

> Czy istnieje demo Test Drive na PC ?? Chciałbym sprawdzić jak gra bedzie u mnie chodzic
przed
> zakupem.
Nestety nie ma, ale były zapisy beta :)


Publicznej bety darmowej co miała być 22 stycznia nie było... demo na pewno wyjdzie miesiąc przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 21:26, ProChaoS napisał:

> > Czy istnieje demo Test Drive na PC ?? Chciałbym sprawdzić jak gra bedzie u mnie chodzic

> przed
> > zakupem.
> Nestety nie ma, ale były zapisy beta :)

Publicznej bety darmowej co miała być 22 stycznia nie było... demo na pewno wyjdzie miesiąc
przed premierą.

Jest w sumie publiczna beta tylko że dla tych którzy mają wykupione konto na fileplaet.com Płacisz chyba około 4$ na miesiąc i dziś na ich stronce napisali że mają cd-keye do grania w bete TDU. Tak więc otwarta beta w sumie już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Otwarta beta jest tylko dla uzytkownikow www.fileplanet.com z platnymi kontami. Sama nazwa mowi ze otwarta ja to odbieram jako ogolno dostepna a tu tylko dla tych. Z tym to nie zle przegieli. Teraz tylko czy te plotki na temat ze bedzie jutro otwarta beta dla wszystkich okaze sie prawdziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 21:50, YahooPL napisał:

Tej ProChaoS ten link do petycji chyba naprawdę nie działa. Nie wiem czemu ...


Dziwne mi działa bez problemowo. Specjalnie kazałem wejść na stronkę petycji moim kumplom i im również bez zarzutów działa strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 21:49, Peyer napisał:

Witam
Otwarta beta jest tylko dla uzytkownikow www.fileplanet.com z platnymi kontami. Sama nazwa
mowi ze otwarta ja to odbieram jako ogolno dostepna a tu tylko dla tych. Z tym to nie zle przegieli.
Teraz tylko czy te plotki na temat ze bedzie jutro otwarta beta dla wszystkich okaze sie prawdziwa.


oo dzieki to zasysam...3.47gb... :/ do rana będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować