Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2007 o 15:36, sir Alfred napisał:

Może by problem, minimalne wymagania co do procesora to AMD Athlon 2800+ i karta graficzna
ATI Radeon 9800 bądź nVidia 6600 GT...

Źle patrzysz. Minimalne wymagania to procesor 2ghz, 512ram i karta z 128mb. W rzeczywistości beta na takim kompie wogóle nie działa. Przeżucam się na PS2 i Grand Turismo 4. Gra o wiele lepsza i 0 problemów z wymaganiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje teksty mnie na prawdę śmieszą :) wiesz, ale ta gra to beta więc nic dziwnego, że ma takie wymagania, ale również nic dziwnego, że takie są bo po prostu grafika jest bardzo szczegółowa. O niebo lepsza niż GT4. Bardzo dużo jest obiektów wokół trasy, a teren jest ogromny więc nic dziwnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 17:47, ProChaoS napisał:

Twoje teksty mnie na prawdę śmieszą :) wiesz, ale ta gra to beta więc nic dziwnego, że ma takie
wymagania, ale również nic dziwnego, że takie są bo po prostu grafika jest bardzo szczegółowa.
O niebo lepsza niż GT4. Bardzo dużo jest obiektów wokół trasy, a teren jest ogromny więc nic
dziwnego...



Dobra, niech se będą i co z tego. Tak trudno im napisać PRAWDZIWE WYMAGANIA MINIMALNE? Po co piszą głupoty które nijak mają się do rzeczywistości i tylko wqrzają ludzi którzy z takim sprzętem mieli ochotę na zagranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2007 o 17:51, citekmaniak napisał:

Dobra, niech se będą i co z tego. Tak trudno im napisać PRAWDZIWE WYMAGANIA MINIMALNE?
Po co piszą głupoty które nijak mają się do rzeczywistości i tylko wqrzają ludzi którzy z
takim sprzętem mieli ochotę na zagranie.


Zauważ, że te wymagania nie są kierowane do bety. Tylko do wersji, która wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 17:34, citekmaniak napisał:

Źle patrzysz. Minimalne wymagania to procesor 2ghz, 512ram i karta z 128mb. W rzeczywistości
beta na takim kompie wogóle nie działa. Przeżucam się na PS2 i Grand Turismo 4. Gra o wiele
lepsza i 0 problemów z wymaganiami.


Mała poprawka, minimalne wymagania jakie podaje producent to karta graficzna Radeon 9800 lub GeForce 6600 GT z 256 MB pamięci. Poza tym wymagania minimalne to takie, na których gra się uruchomi i może będzie działac plynnie, dopiero zalecane to te, na których na 100% gra będzie działac płynnie. Poza tym nie patrz tylko na ilośc pamięci karty graficznej, ale także na jej model i technologie, jakie obsługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 18:01, sir Alfred napisał:

>......


Nadal jesteś w błędzie.
Ciekawe skąd masz te wymagania. Napewno one nie są minimalne. Oficjalne minimalne wymagania są takie jak napisałem.
A tu ciekawostka o której piszą ludzie, tylko, że nijak ma się to do rzeczywistości
a ja po sciagnieciu bety zauwarzylem takie oto wymagnia w pliku readme
Processor:
Processor 1GHz or higher
Memory: 256 MB RAM
Hard Disk Space: 7.65 GB free
Operating systems: Windows 2000/XP
DVD-ROM Drive: 4X speed or faster
Video: 64MB Hardware T&L-compatible video card
Sound: DirectX version 9.0c-compatible sound card
DirectX: DirectX version 9.0c (included) or higher Supported

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale najwyraźniej nadal nie rozumiesz bardzo istotnej sprawy. Mianowicie to jest BETA. To nie jest GOTOWY produkt. A Ty jako beta tester POWINIENES w takim razie zglaszac firme produkujacej gre o wszelkich zauwazonych nieprawidlowosciach. Rowniez dotyczacych niejasno sprecyzowanych wymaganiach minimalnych.

Jeszcze raz. Nie kupiles gry gotowej tylko uczestniczysz w beta testach, w ktorych to wszystko moze nie dzialac i nie mozesz miec z tego tytulu zadnych powodow do narzekania. Masz wspomoc Eden w tworzeniu tej gry a nie zachowywac sie jakbys przyszedl na gotowe.

Jestes BETA testerem. To nie to samo co zwykly gracz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>.........

Wiem i już napisałem do nich co trzeba. Albo niech zoptymalizują grę żeby działała na gorszych kompach, nawet niech działa w 640x480 aby płynnie albo niech zmienią wymagania minimalne. W sumie to już 2 tygodnie niby zostały do premiery w USA i coś mi się wydaje, że skoro dalej trwają betatesty to premierę przesuną gdzieś na marzec-kwiecień. Bo z tego co wiem to na 2 tygodnie przed premierą to gra już w tłoczni chyba jest. Zatem opóźniona premiera jest nieunikniona. A co wy o tym sądzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję pojeździć motocyklami. Prowadzą się one jak Jaguar XK na lodzie, ciężko nad nimi zapanować, wchodzenie zakręty to jedna wielka niewiadoma. Jedynie fajną rzeczą jest widok z kasku i możliwość jazdy na jednym kole. Poniżej prezentuje screeny z motorami, nowym nabytkiem i Audi A6.

20070130193524

20070130193536

20070130193547

20070130193719

20070130193725

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 19:37, Michał Raven napisał:

Miałem okazję pojeździć motocyklami. Prowadzą się one jak Jaguar XK na lodzie, ciężko nad nimi
zapanować, wchodzenie zakręty to jedna wielka niewiadoma. Jedynie fajną rzeczą jest widok z
kasku i możliwość jazdy na jednym kole. Poniżej prezentuje screeny z motorami, nowym nabytkiem
i Audi A6.


Fajnie to nawet wygląda tylko przeraża mnie ten screen z Lambo Gallardo który jest prezentowany chyba w salonie. Strasznie się nienaturalnie błyszczy. No ale może to przez to że to screen a na nim gorzej widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 19:37, Michał Raven napisał:

Miałem okazję pojeździć motocyklami. Prowadzą się one jak Jaguar XK na lodzie, ciężko nad nimi
zapanować, wchodzenie zakręty to jedna wielka niewiadoma. Jedynie fajną rzeczą jest widok z
kasku i możliwość jazdy na jednym kole. Poniżej prezentuje screeny z motorami, nowym nabytkiem
i Audi A6.


A6 fajna, takie auto prezesa, ale całkiem nieźle jeździ choć nie opłacalne tutaj.
Moja kolekcja składa się w tej chwili tylko 3 wozów: Audi A3 3.2 Quattro DSG, Ford Mustang (ze względu na to, że lubie muscle car''y) oraz Lotus EX (ten najszybszy lotus, co wygląda jak zabawka z plastiku, ale nota bene jest niesamowicie opłacalny, kosztuje chyba 82 000 $ ale chodzi naprawdę ładnie i wyścigi padają jeden za drugim za tą cene). Teraz mam w zanadrzu kole 200 tysięcy, ale postanowiłem pozbierać, jak dojde do pół miliona to zakupie pewnie coś ze stajni Mercedesa ... hmmm, może CLS bo piękny wóz, szczególnie w realu, albo lepiej SLR''a ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 18:12, citekmaniak napisał:

takie oto wymagnia w pliku readme


Dziwne, ja w pliku ReadMe miałem tylko informacje o tym, że jest to wersja beta oraz, że twórcy życzą miłej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widok deski rozdzielczej i kierownicy jest dosyc kiepski jak widze...dla mnie najlepsza symulacja nadal zostaje NFS 1 ...grafika jak na tamte czasy rewolucyjna , fizyka jazdy , zachowanie sie samchodu ( kadzego inne). no i ten widok ze srodka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 20:14, Mlody napisał:

widok deski rozdzielczej i kierownicy jest dosyc kiepski jak widze...dla mnie najlepsza symulacja
nadal zostaje NFS 1 ...grafika jak na tamte czasy rewolucyjna , fizyka jazdy , zachowanie sie
samchodu ( kadzego inne). no i ten widok ze srodka...


fizyka? to w NFS cos takiego wogole istnialo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak widac macie slaba pamiec fizyka istaniala i to bardzo dobra , 1 czesc jako jedyna nie bylo produckja EA , byli tylko dystrybutorem , daltego kazda nastepna byla arcade i taka sama , jednynka natomiast inna, gralem w all czesci i wiekszosc innych tego typu gier , wiec moge na ten temat cos powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 20:41, Mlody napisał:

jak widac macie slaba pamiec fizyka istaniala i to bardzo dobra , 1 czesc jako jedyna nie bylo
produckja EA , byli tylko dystrybutorem , daltego kazda nastepna byla arcade i taka sama ,
jednynka natomiast inna, gralem w all czesci i wiekszosc innych tego typu gier , wiec moge
na ten temat cos powiedziec.


Ale ja gralem w NFS (1) i pamietam ze to czysta arkadowa byla. Ale moze ja sie starzeje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 20:14, Mlody napisał:

widok deski rozdzielczej i kierownicy jest dosyc kiepski jak widze...dla mnie najlepsza symulacja
nadal zostaje NFS 1 ...grafika jak na tamte czasy rewolucyjna , fizyka jazdy , zachowanie sie
samchodu ( kadzego inne). no i ten widok ze srodka...


widok z kierownicy kiepski ? nie wiesz o czym piszesz widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sory, może gupie pytanie, ale widze ze cos sciagaliscie, czy to jest jakies demo czy cos? Bo strasznie chetnie bym zgrał? Jak macie linka to podajcie :)) Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować