Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2007 o 21:09, Marcin08 napisał:

sory, może gupie pytanie, ale widze ze cos sciagaliscie, czy to jest jakies demo czy cos?

Chodzi o wersje beta, która jest do pobrania na stronie fileplanet, gdzie należy założyć płatne konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 21:09, Marcin08 napisał:

sory, może gupie pytanie, ale widze ze cos sciagaliscie, czy to jest jakies demo czy cos? Bo
strasznie chetnie bym zgrał? Jak macie linka to podajcie :)) Dzieki

Beta. Kup konto na fileplanet.com to zagrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do ciebie pytanko: Jakie są wyścigi ?? Są podobne do tych z NFS-ów czy to zupełnie co innego ?? Na niektórych screenach widziałem chekpointy - czy wyścigi z nimi też sa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tak cicho siedzisz panie migem ?? Przydałoby sie kilka informacji czy macie w planach TDU EK. Zainteresowanei wzrosło, oceny graczy beta zdowoleni, co napewno przybliży innych do kupna. No zróbcie tą EK, proszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 21:27, Czarkinson napisał:

Mam do ciebie pytanko: Jakie są wyścigi ?? Są podobne do tych z NFS-ów czy to zupełnie co innego
?? Na niektórych screenach widziałem chekpointy - czy wyścigi z nimi też sa ??

Tak są checkpointy. A wyścigi, cóż są dłuuuugie. Są m.in. 2 wyścigi w których trzeba objechać wyspę. Łącznie za nie dostać można 1 500 000$. Są również pojedynki z radarami, próba w której trzeba uzyskać dana prędkość, samochodem danej klasy, przewiezć samochód / osobę / pakunek z punktu A do punktu B, wyścigi na okrążenia w których pojawiają się chcekpionty, ale głównie chodzi o ty, żeby przez nie przejechać. Podobnie sytuacja wygląda ze sprintami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 21:20, Marcin08 napisał:

sory, może gupie pytanie, ale widze ze cos sciagaliscie, czy to jest jakies demo czy cos? Bo strasznie chetnie bym zgrał? Jak macie linka to podajcie :)) Dzieki
ehmmm szkoda :( I to bardzo


Nie jest do końca tak jak inni napisali.
Na początek były zamknięte beta testy, później zapowiedziano na styczeń otwarte - przez kilka dni były tylko dla posiadaczy płatnego konta na FilePlanet, a od 27 stycznia były dla wszystkich (wymagane darmowe konto na FilePlanet). Jednak udostępniono ograniczoną ilość kluczy, a zainteresowanie grą jest dość duże, więc przez te kilka dni wszystkie już użyto.
Niestety spóźniłeś się. Teraz to nawet płatne konto nie pomoże, a raczej nie ma w planach kolejnych otwartych testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 21:27, Czarkinson napisał:

Mam do ciebie pytanko: Jakie są wyścigi ?? Są podobne do tych z NFS-ów czy to zupełnie co innego
?? Na niektórych screenach widziałem chekpointy - czy wyścigi z nimi też sa ??


Od siebie dodam, że wszystkie czasy z wyścigów są zapisywane w rankingu co jest dla mnie świetnym pomysłem. Jeśli ma się 250tyś. $ można kupić klub :) czyli taki klan jakby do którego mogą zapisywać się twoi kumple. Również są takie zadania jak transport wozu z pkt A do B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się was spytać dlaczego mi ta gra nie chce chodzić...
Mianowicie zainstalowałem betę i zainstalowałem najnowsze sterowniki do RADEONA 9200SE (moja karta graf.)
Po kliknięciu w ikonkę TDU pojawia mi się czarny ekran, po czym gra wyskakuje do windowsa...

Czyżby za słaba karta graficzna??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 12:08, MKRaven napisał:

Czy giera będzie miała obsługę tych wszystkich bajerów z DX10? Może wtedy zadowoli tych co narzekają
na otoczenie.


TD: U dma obsługę DX9. Co do grafiki to na screnach wyglądała dużo lepiej, ale i tak jest lepsza od NFS: MW i Carbon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z tą obsługą kiery? Bo z waszych wypowiedzi można wywnioskować, że w grze nie ma prartycznie żadnych regulacji. Jak to wygląda? Bo dla mnie samochodówka bez odsługi kiery to %#@!$! (G. znaczy się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 12:19, MKRaven napisał:

A co z tą obsługą kiery? Bo z waszych wypowiedzi można wywnioskować, że w grze nie ma prartycznie
żadnych regulacji. Jak to wygląda? Bo dla mnie samochodówka bez odsługi kiery to %#@!$! (G.
znaczy się).


Kierownica faktycznie nie jest dobrze obsługiwana i z tego powodu przerzuciłem się w TDU na pada. Gdy włączymy w grze kierownicę, to mamy dla niej dedykowaną tylko jedną opcję i jest to ... hmm promień skrętu tak naprawdę. Ponadto u mnie na kierownicy w becie nie można nigdy zrobić porządnego skrętu jadąc wolno, a zawrócenie zajmuje więcej miejsca niż mamy do dyspozycji na 2 pasmowej trasie :D
Ale wszystko zależy pewnie od kierownicy, co nie zmienia faktu, że brak podstawowych ustawień takich jak choćby martwa strefa jest wielkim zaniedbaniem, które mam nadzieje zostanie naprawione w finalnej wersji. Nota bene martwa strefa jest bardzo dużo i nie można jej w sumie zmniejszyć ! Aby zacząć skręcać wogóle trzeba kierownicę przekręcić o jakieś 45 stopni ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 13:28, Idzikowski6 napisał:

Kierownica faktycznie nie jest dobrze obsługiwana i z tego powodu przerzuciłem się w TDU na
pada. Gdy włączymy w grze kierownicę, to mamy dla niej dedykowaną tylko jedną opcję i jest
to ... hmm promień skrętu tak naprawdę. Ponadto u mnie na kierownicy w becie nie można nigdy
zrobić porządnego skrętu jadąc wolno, a zawrócenie zajmuje więcej miejsca niż mamy do dyspozycji
na 2 pasmowej trasie :D
Ale wszystko zależy pewnie od kierownicy, co nie zmienia faktu, że brak podstawowych ustawień
takich jak choćby martwa strefa jest wielkim zaniedbaniem, które mam nadzieje zostanie naprawione
w finalnej wersji. Nota bene martwa strefa jest bardzo dużo i nie można jej w sumie zmniejszyć
! Aby zacząć skręcać wogóle trzeba kierownicę przekręcić o jakieś 45 stopni ;/


No to mam nadzieję, że to poprawią i będzie można regulować podstawowe ustawienia chociaż jakimś zewnętrznym programem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 13:28, Idzikowski6 napisał:

Ale wszystko zależy pewnie od kierownicy,


No zalezy. W moim przypadku jesli chodzi o skrecanie nie ma problemu. Skreca juz przy najmniejszym ruchu i bez problemu zawracam na dwupasmowej jezdni:)

Jedyne czego mi brakuje to ustawien sily hamulca i gazu ktore to nalezaloby nieco zmniejszyc.

Ale, ale... przypomnialem sobie ze jest taki programik, ktory modyfikuje ustawienia kierownicy bezposrednio w DX. I to dziala na przyklad w RBR. Moze w TDU tez bedzie dzialac. Wtedy moglbys sobie ustwic te martwe strefy jak chcesz.

Tylko jeszcze musze sobie przypomniec nazwe tego programu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 10:30, Idzikowski6 napisał:

Przydałoby się zorganizować faktycznie jakąś Edycję Kolekcjonerską, byle były naprawdę ciekawe
dodatki no i rozsądna cena, jeśli tak będzie to napewno zamawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować